ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:22
ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я ПЕРЕХОДУ ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ НА Д╤ЯЛЬН╤СТЬ НА П╤ДСТАВ╤ ВЛАСНОГО УСТАНОВЧОГО ДОКУМЕНТА АБО МОДЕЛЬНОГО СТАТУТУ

ПЕРЕЛ╤К ДОКУМЕНТ╤В НЕОБХ╤ДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ

Для державно╖ ре╓страц╕╖ переходу юридично╖ особи на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ модельного статуту подаються так╕ документи:

1) заява про державну ре╓страц╕ю переходу з власного установчого документа на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ модельного статуту;

2) прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) р╕шення уповноваженого органу управл╕ння юридично╖ особи про перех╕д на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ модельного статуту.

Для державно╖ ре╓страц╕╖ переходу юридично╖ особи з модельного статуту на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ власного установчого документа подаються так╕ документи:

1) заява про державну ре╓страц╕ю переходу з модельного статуту на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ власного установчого документа;

2) прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) р╕шення уповноваженого органу управл╕ння юридично╖ особи про перех╕д на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ власного установчого документа та затвердження установчого документа;

3) установчий документ юридично╖ особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’явля╓ св╕й паспорт громадянина Укра╖ни або тимчасове посв╕дчення громадянина Укра╖ни, або паспортний документ ╕ноземця, або посв╕дчення особи без громадянства, або посв╕дку на пост╕йне або тимчасове проживання.

У раз╕ подання документ╕в представником додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ його повноваження.

ФОРМИ ДОКУМЕНТ╤В (ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПОВНЕННЯ)

Заява про державну ре╓страц╕ю переходу з власного установчого документа на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ модельного статуту (бланк заяви)9кБ
Скачати

Заява про державну ре╓страц╕ю переходу з модельного статуту на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ власного установчого документа (бланк заяви)9кБ
Скачати

ЗАКОНОДАВЧ╤ АКТИ УКРА╥НИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЮТЬ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

Закон Укра╖ни в╕д 01.01.2016 № 280/97 “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕” (стаття 38, частина 1, пункту “б”, п╕дпункт 7-8).

Постанова Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 25.12.2015 № 1133 “Про надання послуг у сфер╕ державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань у скорочен╕ строки”.

Постанова Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 19.12.2012 № 1212 "Про затвердження Порядку ведення Ре╓стру громадських об’╓днань та обм╕ну в╕домостями м╕ж зазначеним Ре╓стром ╕ ╢диним державним ре╓стром юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в".

Наказ М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 18.11.2016 № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфер╕ державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань", заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 18.11.2016 за № 1500/29630.

«Порядок державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань, що не мають статусу юридично╖ особи», затверджений наказом М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 09.02.2016 № 359/5, заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 09.02.2016 за № 200/28330.

«Порядок функц╕онування порталу електронних серв╕с╕в юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань, що не мають статусу юридично╖ особи», затверджений наказом М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 23.03.2016 № 784/5, заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 23.03.2016 за № 427/28557.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ

Документи для державно╖ ре╓страц╕╖ можуть подаватися у паперов╕й або електронн╕й форм╕ rp.irc.gov.ua

У паперов╕й форм╕ документи подаються особисто заявником або поштовим в╕дправленням.

У раз╕ подання документ╕в представником додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ його повноваження.

РЕЗУЛЬТАТ ПОСЛУГИ

1. Державна ре╓страц╕я переходу юридично╖ особи на д╕яльн╕сть на п╕дстав╕ власного установчого документа або модельного статуту.

2. Виписка сформована за результатом проведення ре╓страц╕йно╖ д╕╖.

3. Пов╕домлення про зупинення розгляду документ╕в.

4. Пов╕домлення про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖.

Виписка з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б - п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань (дал╕ - виписка) - документ в електронн╕й форм╕, який форму╓ться та оновлю╓ться за результатами проведення ре╓страц╕йних д╕й.

Пов╕домлення про зупинення розгляду документ╕в розм╕щуються на портал╕ електронних серв╕с╕в у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронно╖ пошти.

Пов╕домлення про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖ ╕з зазначенням виключного перел╕ку п╕дстав для в╕дмови та р╕шення суб’╓кта державно╖ ре╓страц╕╖ про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖ розм╕щуються на портал╕ електронних серв╕с╕в у день в╕дмови у державн╕й ре╓страц╕╖.

М╤СЦЕ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

В╕дд╕л ре╓страц╕йних повноважень та ведення ре╓стру територ╕ально╖ громади Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

07700, м. Яготин Ки╖всько╖ област╕, вул. Каштанова Алея, 1, прим. 3.

Прийомн╕ дн╕:

Середа: з 9.00 до 18.00 (з 13.00 до 13.45 перерва на в╕дпочинок)
П’ятниця: з 9.00 до 13.00

Телефон (дов╕дки): (04575) 5-65-11
E-mail: yagotinvr@ukr.net

Кому нада╓ться: юридична особа

Варт╕сть послуги: безкоштовно

Терм╕н надання послуги: протягом 24 годин, без урахування вих╕дних та святкових дн╕в.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.