ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:34
ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ

ПЕРЕЛ╤К ДОКУМЕНТ╤В НЕОБХ╤ДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ

- заява про державну ре╓страц╕ю створення юридично╖ особи. У заяв╕ про державну ре╓страц╕ю створення юридично╖ особи, утворено╖ в результат╕ под╕лу, додатково зазначаються в╕домост╕ про в╕докремлен╕ п╕дрозд╕ли в частин╕ ╖х належност╕ до юридично╖ особи — правонаступника;

- заява про обрання юридичною особою спрощено╖ системи оподаткування та/або ре╓страц╕йна заява про добров╕льну ре╓страц╕ю як платника податку на додану варт╕сть, та/або заява про включення до Ре╓стру неприбуткових установ та орган╕зац╕й за формами, затвердженими в╕дпов╕дно до законодавства, - за бажанням заявника;

- прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю) р╕шення засновник╕в, а у випадках, передбачених законом, - р╕шення в╕дпов╕дного державного органу, про створення юридично╖ особи;

- установчий документ юридично╖ особи - у раз╕ створення юридично╖ особи на п╕дстав╕ власного установчого документа.

У раз╕ створення юридично╖ особи в результат╕ вид╕лу, злиття, перетворення, под╕лу установчий документ виклада╓ться у письмов╕й форм╕, прошива╓ться, пронумерову╓ться та п╕дпису╓ться засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних збор╕в (у раз╕ прийняття такого р╕шення загальними зборами, кр╕м випадк╕в заснування юридично╖ особи). Справжн╕сть п╕дпис╕в на установчому документ╕ нотар╕ально засв╕дчу╓ться.

- документ, що п╕дтверджу╓ ре╓страц╕ю ╕ноземно╖ особи у кра╖н╕ ╖╖ м╕сцезнаходження (витяг ╕з торговельного, банк╕вського, судового ре╓стру тощо), - у раз╕ створення юридично╖ особи, засновником (засновниками) яко╖ ╓ ╕ноземна юридична особа;

- прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) передавального акта - у раз╕ створення юридично╖ особи в результат╕ перетворення, злиття;

- прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) розпод╕льчого балансу - у раз╕ створення юридично╖ особи в результат╕ под╕лу або вид╕лу;

- Передавальний акт (у раз╕ злиття, при╓днання, перетворення) та розпод╕льчий баланс (у раз╕ под╕лу або вид╕лу) юридично╖ особи повинн╕ в╕дпов╕дати вимогам, встановленим законом. Справжн╕сть п╕дпис╕в на передавальному акт╕ та розпод╕льчому баланс╕ юридично╖ особи нотар╕ально засв╕дчу╓ться.

Ця вимога в частин╕ нотар╕ального засв╕дчення справжност╕ п╕дпису не поширю╓ться на державну ре╓страц╕ю створення державного органу, органу м╕сцевого самоврядування або на державну ре╓страц╕ю зм╕н до в╕домостей про державний орган, орган м╕сцевого самоврядування, громадське об’╓днання чи благод╕йну орган╕зац╕ю, що м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕.

Справжн╕сть п╕дпис╕в на передавальному акт╕ та розпод╕льчому баланс╕ громадського об’╓днання чи благод╕йно╖ орган╕зац╕╖ нотар╕ально засв╕дчу╓ться лише у раз╕ наявност╕ тако╖ вимоги в установчих документах в╕дпов╕дного громадського об’╓днання чи благод╕йно╖ орган╕зац╕╖;

- документи для державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н про юридичну особу, що м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, визначен╕ частиною четвертою статт╕ 17, - у раз╕ створення юридично╖ особи в результат╕ вид╕лу;

- документи для державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ злиття та под╕лу - у раз╕ створення юридично╖ особи в результат╕ злиття та под╕лу;

- у раз╕ якщо ориг╕нали документ╕в, необх╕дних для державно╖ ре╓страц╕╖, в╕дпов╕дно до законодавства залишаються у справах державних орган╕в, орган╕в м╕сцевого самоврядування, що ╖х видають, заявник пода╓ коп╕╖ документ╕в, оформлен╕ такими органами в╕дпов╕дно до законодавства.

- у раз╕ подання документ╕в, кр╕м випадку, коли в╕домост╕ про повноваження цього представника м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, представником додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ його повноваження.

- у раз╕ участ╕ представника засновника (учасника) юридично╖ особи у прийнятт╕ р╕шення уповноваженим органом управл╕ння юридично╖ особи додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ його повноваження.

- Якщо документи подаються особисто, заявник пред’явля╓ св╕й паспорт громадянина Укра╖ни або тимчасове посв╕дчення громадянина Укра╖ни, або паспортний документ ╕ноземця, або посв╕дчення особи без громадянства, або посв╕дку на пост╕йне або тимчасове проживання.

ФОРМИ ДОКУМЕНТ╤В (ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПОВНЕННЯ)

Заява про державну ре╓страц╕ю створення юридично╖ особи (бланк заяви)74кБ
Скачати

ЗАКОНОДАВЧ╤ АКТИ УКРА╥НИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЮТЬ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

Закон Укра╖ни в╕д 15.05.2003 № 755-IV "Про державну ре╓страц╕ю юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань" (стаття 14,15,18).

Закон Укра╖ни в╕д 01.01.2016 № 280/97 “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕” (стаття 38, частина 1, пункту “б”, п╕дпункт 7-8).

Постанова Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 25.12.2015 № 1133 “Про надання послуг у сфер╕ державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань у скорочен╕ строки”.

Наказ М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 18.11.2016 № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфер╕ державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань", заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 18.11.2016 за № 1500/29630.

«Порядок державно╖ ре╓страц╕╖ юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань, що не мають статусу юридично╖ особи», затверджений наказом М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 09.02.2016 № 359/5, заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 09.02.2016 за № 200/28330.

«Порядок функц╕онування порталу електронних серв╕с╕в юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань, що не мають статусу юридично╖ особи», затверджений наказом М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни в╕д 23.03.2016 № 784/5, заре╓стрований в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 23.03.2016 за № 427/28557.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ

Документи для державно╖ ре╓страц╕╖ можуть подаватися у паперов╕й або електронн╕й форм╕ rp.irc.gov.ua

У паперов╕й форм╕ документи подаються особисто заявником або поштовим в╕дправленням.

У раз╕ подання документ╕в представником додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ його повноваження.

РЕЗУЛЬТАТ ПОСЛУГИ

1. Державна ре╓страц╕я створення юридично╖ особи

2. Виписка сформована за результатом проведення ре╓страц╕йно╖ д╕╖.

3. Пов╕домлення про зупинення розгляду документ╕в.

4. Пов╕домлення про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖.

Виписка з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б - п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань (дал╕ - виписка) - документ в електронн╕й форм╕, який форму╓ться та оновлю╓ться за результатами проведення ре╓страц╕йних д╕й.

Пов╕домлення про зупинення розгляду документ╕в розм╕щуються на портал╕ електронних серв╕с╕в у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронно╖ пошти.

Пов╕домлення про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖ ╕з зазначенням виключного перел╕ку п╕дстав для в╕дмови та р╕шення суб’╓кта державно╖ ре╓страц╕╖ про в╕дмову у державн╕й ре╓страц╕╖ розм╕щуються на портал╕ електронних серв╕с╕в у день в╕дмови у державн╕й ре╓страц╕╖.

М╤СЦЕ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

В╕дд╕л ре╓страц╕йних повноважень та ведення ре╓стру територ╕ально╖ громади Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

07700, м. Яготин Ки╖всько╖ област╕, вул. Каштанова Алея, 1, прим. 3.

Прийомн╕ дн╕:

Середа: з 9.00 до 18.00 (з 13.00 до 13.45 перерва на в╕дпочинок)
П’ятниця: з 9.00 до 13.00

Телефон (дов╕дки): (04575) 5-65-11
E-mail: yagotinvr@ukr.net

Кому нада╓ться: юридична особа, ф╕зична особа

Варт╕сть послуги: безкоштовно

Терм╕н надання послуги: протягом 24 годин, без урахування вих╕дних та святкових дн╕в.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.