ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:29
Форма запиту на ╕нформац╕ю розпорядником яко╖ ╓ Яготинська м╕ська рада Зразок Документ
Прийнято
2кБ
Скачати


Про заходи щодо забезпечення доступу до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖, розпорядником яко╖ ╓ Яготинська м╕ська радаДокумент
106
Прийнято
16.05.2011
9кБ
Скачати


01-11-2014
Загальна ╕нформац╕я

Президент Укра╖ни впроваджу╓ ╓вропейськ╕ стандарти в╕дкритост╕ ╕ прозорост╕ в робот╕ орган╕в державно╖ влади. Важливим кроком на цьому шляху стало п╕дписання Главою держави Закону Укра╖ни „Про доступ до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖”. На виконання цього закону Президент Укра╖ни п╕дписав Укази „Питання забезпечення органами виконавчо╖ влади доступу до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖” та „Про першочергов╕ заходи щодо забезпечення доступу до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖ в допом╕жних органах, створених Президентом Укра╖ни”. Ц╕ Укази покликан╕ забезпечити реал╕зац╕ю конституц╕йного права громадян в╕льно збирати, збер╕гати, використовувати ╕ поширювати ╕нформац╕ю.

Надання публ╕чно╖ ╕нформац╕╖ Яготинською м╕ською радою та ╖╖ виконавчим апаратом зд╕йсню╓ться у в╕дпов╕дь на ╕нформац╕йний запит.

Зг╕дно з законом, публ╕чною ╓ в╕дображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких нос╕ях ╕нформац╕я, що була отримана або створена в процес╕ виконання суб’╓ктами владних повноважень сво╖х обов’язк╕в, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у волод╕нн╕ суб’╓кт╕в владних повноважень.

Запит на ╕нформац╕ю – це прохання особи до розпорядника ╕нформац╕╖ надати публ╕чну ╕нформац╕ю, що знаходиться у його волод╕нн╕.

Запитувач ма╓ право звернутися до розпорядника ╕нформац╕╖ ╕з запитом на ╕нформац╕ю незалежно в╕д того, стосу╓ться ця ╕нформац╕я його особисто чи н╕, без пояснення причини подання запиту.

Запит на ╕нформац╕ю може бути ╕ндив╕дуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усн╕й, письмов╕й чи ╕нш╕й форм╕ (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на виб╕р запитувача.

Письмовий запит пода╓ться в дов╕льн╕й форм╕.

Запит на ╕нформац╕ю ма╓ м╕стити:

1) ╕м'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронно╖ пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий ╓;

2) загальний опис ╕нформац╕╖ або вид, назву, рекв╕зити чи зм╕ст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це в╕домо;

3) п╕дпис ╕ дату за умови подання запиту в письмов╕й форм╕.

Яготинська м╕ська рада в сво╖й робот╕ керу╓ться:

Закон Укра╖ни „Про доступ до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖”

Закон Укра╖ни „Про внесення зм╕н до Закону Укра╖ни „Про ╕нформац╕ю”

Постанова Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на коп╕ювання або друк документ╕в, що надаються за запитом на ╕нформац╕ю»;

Указом Президента Укра╖ни в╕д 5 травня 2011 року № 548 (з╕ зм╕нами ╕ доповненнями, внесеними Указом Президента Укра╖ни в╕д 17 листопада 2014 року № 883)

Указ Президента Укра╖ни в╕д 05.05.2011 № 547/2011

Р╕шення виконкому Яготинсько╖ м╕сько╖ ради № 452 в╕д 20.12.2011

Розпорядження м╕ського голови № 106 в╕д 16.05.20111


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.