ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:25
01-01-2013
ДОШК╤ЛЬН╤ НАВЧАЛЬН╤ ЗАКЛАДИ В м. ЯГОТИН╤
В м╕ст╕ працю╓ ш╕сть дошк╕льних навчальних заклад╕в,як╕ забезпечують всеб╕чний розвиток д╕тей дошк╕льного в╕ку. Кожен садочок ма╓ сво╓ обличчя, сво╖ знах╕дки, багатогранне педагог╕чне творче життя.


01-02-2013
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №1 З╤РОНЬКА
Тип дошк╕льного навчального закладу – центр розвитку дитини.
Основним принципом орган╕зац╕╖ навчально-виховного процесу в центр╕ розвитку дитини ╓ нов╕тн╕сть, альтернативн╕сть п╕дход╕в щодо форм, метод╕в, засоб╕в, зм╕сту виховання та навчання, а також розвиваючий характер виховання та навчання на основ╕ створення розвивального середовища, розвиток у д╕тей творчих зд╕бностей, надання пр╕оритету розвитку ╕ндив╕дуальних особливостей кожно╖ дитини.
Заклад зд╕йсню╓:
 дошк╕льну осв╕ту д╕тей раннього та дошк╕льного в╕ку;
 корекц╕йну, реаб╕л╕тац╕йну та оздоровчу роботу;
 впроваджу╓ нов╕тн╕ психолого-педагог╕чн╕ технолог╕╖;
 орган╕зову╓ роботу гуртк╕в та спортивно╖ секц╕╖.
Значна увага прид╕ля╓ться гуртков╕й робот╕ з д╕тьми. В дошк╕льному заклад╕ працюють гуртки: театральний «Колосок», еколог╕чний «Калинонька», ручно╖ прац╕ «Ум╕л╕ рученята», спортивно-оздоровчий «Здоров’ятко».


01-02-2013
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2
В дошк╕льному навчальному заклад╕ зд╕йсню╓ться художньо-естетичне виховання д╕тей.
Колектив дошк╕льного навчального закладу веде зм╕стовну роботу, спрямовану на ╕нтелектуальний розвиток д╕тей дошк╕льного в╕ку з максимальним урахуванням ╖х ╕ндив╕дуальних зд╕бностей та обдарувань.
У сво╖й робот╕ педагоги використовують нетрадиц╕йн╕ форми ╕ методи художньо-естетичного та морально-етичного виховання д╕тей засобами художнього слова, музики, твор╕в образотворчого мистецтва. В дошк╕льному заклад╕ з╕брана картинна галерея, де представлен╕ репродукц╕╖ картин в╕домо╖ укра╖нсько╖ художниц╕, нашо╖ землячки – Катерини Б╕локур


01-01-2013
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №3 "РОМАШКА"
«У кожн╕й дитин╕ сонце. Дайте йому св╕тити». Ц╕ слова — кредо роботи трудового колективу Яготинського дошк╕льного навчального закладу №3 «Ромашка».
Але ун╕кальн╕сть «Ромашки» поляга╓ в художньо-естетичному вихованн╕ малеч╕ засобами музики. У робот╕ з дошк╕льнятами використовуються елементи концепц╕╖ музичного виховання н╕мецького композитора Карла Орфа. У результат╕, д╕ти виростають ф╕зично розвиненими, здоровими, в╕льними, творчими. Вже зараз вихованц╕ садочка беруть участь в ус╕х загальном╕ських заходах ╕ радують сво╖ми хореограф╕чними, вокальними номерами жител╕в та гостей м╕ста.


01-01-2013
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №4 "ПРОЛ╤СОК"
Одними з пр╕оритетних завдань, як╕ виховател╕ садочку поставили перед собою, ╓ навчання д╕тей етики та етикету, засво╓ння норм морал╕ та культури вза╓мин, а також формування певних норм та навичок.
З урахуванням потре батьк╕в в дошк╕льному навчальному заклад╕ створено умови для короткотривалого перебування д╕тей.
У заклад╕ проводиться робота з ф╕зкультурно-оздоровчого напрямку д╕тей дошк╕льного в╕ку з використанням нетрадиц╕йних метод╕в, зокрема вживання кисневих коктейл╕в, ароматерап╕я, дихальна г╕мнастика, кропковий масаж.

Головним завданням педагог╕чного колективу закладу ╓ всеб╕чний розвиток д╕тей дошк╕льного в╕ку засобами народознавства, розвиток п╕знавальних процес╕в (пам’ят╕, уваги, мислення), навчанн╕ та розвиток навик╕в раннього читання, рахунку, письма, д╕агностиц╕ готовност╕ дитини до навчання в школ╕ тощо.


01-01-2013
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №5 "БЕР╤ЗКА"
З метою реал╕зац╕╖ та впровадження в навчально-виховний процес елемент╕в педагог╕чно╖ системи в╕домого ╕тал╕йського педагога-психолога Мар╕╖ Монтессор╕, виходячи саме з природних потреб, бажань та ╕нтерес╕в дитини в дошк╕льному навчальному заклад╕ №5 “Бер╕зка ” розпочала свою роботу група Монтессор╕, в як╕й навчання кожно╖ дитини зд╕йсню╓ться залежно в╕д ╖╖ можливостей, в╕д р╕вня ╕ темпу ╖╖ розвитку, в╕д сензитивних пер╕од╕в.
В дошк╕льному навчальному заклад╕ зд╕йсню╓ться музично-естетичне виховання д╕тей. В заклад╕ працюють гуртки : «Лед╕ та джентльмени» - виховання норм етикету у д╕тей дошк╕льного в╕ку; «Безпека житт╓д╕яльност╕» - виховання у д╕тей вм╕нням регулювати власною повед╕нкою в довк╕лл╕; «Ляльковий» -театрал╕зована д╕яльн╕сть дошк╕льнят; «Ейдетика» - виховання у д╕тей дошк╕льного в╕ку розвитку лог╕чного мислення; «Пап’╓-маше» -художня праця дошк╕льнят; «Каштанчик» - навчання д╕тей працювати з природним та покидьковим матер╕алом; «Колосок» - художнь╓ читання в╕рш╕в; хореограф╕чний ансамбль «Бер╕зка»
- розвиток танцювальних навичк╕в у д╕тей дошк╕льного в╕ку; вокальна студ╕я «В╕там╕нка».


01-12-2012
ДОШК╤ЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 6 «ВОЛОШКА»
В дошк╕льному навчальному заклад╕ проводиться досл╕дно-експерементальна робота з ф╕зкультурно-оздоровчого напрямку д╕тей дошк╕льного в╕ку з використанням нетрадиц╕йних метод╕в роботи : масажно╖ г╕мнастики, аромотерап╕╖, кисневих коктейл╕в тощо.
Основн╕ напрямки роботи - розкриття творчого потенц╕алу кожно╖ дитини, ╖╖ комун╕кативних зд╕бностей, художньо-естети


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.