ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
15-12-2017 21:48
03-08-2015
Зв╕т про роботу комунального п╕дпри╓мства у липн╕ 2015 року
За зв╕тний пер╕од редакц╕╓ю газети «Яготин – м╕сто мо╓» було випущено 5 випуск╕в газети. На стор╕нках газети м╕ститься наступний об’╓м ╕нформац╕╖:
- оф╕ц╕йн╕ матер╕али щодо основно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради та комунальних п╕дпри╓мств м╕ста – 30 %
Новини м╕ста, анал╕тичн╕ публ╕кац╕╖ – 40 %;
- Телев╕з╕йна програма – 20 %;
- Ц╕кава ╕нформац╕я для дозв╕лля – 10 %

П╕дписка за серпень 313 (на 60 б╕льше)
Заходи щодо популяризац╕╖ газети серед населення:
- В╕д початку березня газета друку╓ться на сучасн╕й друкарськ╕й машин╕ ТОВ «Пол╕принт», що значно покращило як╕сть друку газети;
- Кожного випуску до ф╕ксовано к╕лькост╕ прим╕рник╕в, на як╕ ╓ передплата до поштового в╕дд╕лення дода╓ться близько 100 прим╕рник╕в рекламних екземпляр╕в, як╕ прац╕вники пошти розповсюджують мешканцям з метою подальшого зб╕льшення к╕лькост╕ передплати газети.
За липень м╕сяць було надруковано 7 оголошень та 1 прив╕тання на загальну суму 275 грн.
Проводилась п╕дписна компан╕я з кер╕вниками п╕дпри╓мств нашого м╕ста та мешканцями.


В.о.редактора Я.А.Ревенко


06-07-2015
Зв╕т комунального п╕дпри╓мства за червень 2015 року
За зв╕тний пер╕од редакц╕╓ю газети «Яготин – м╕сто мо╓» було випущено 4 випуски газети. На стор╕нках газети м╕ститься наступний об’╓м ╕нформац╕╖:
- Оф╕ц╕йн╕ матер╕али щодо основно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради та комунальних п╕дпри╓мств м╕ста – 30%
- Новини м╕ста, анал╕тичн╕ публ╕кац╕╖ – 40%
- Телев╕з╕йна програма – 20%
- Ц╕кава ╕нформац╕я для дозв╕лля – 10%
П╕дписка на липень – 253 прим╕рника.
Заходи щодо популяризац╕╖ газети серед населення:
- В╕д початку березня газета друку╓ться на сучасн╕й друкарськ╕й машин╕ ТОВ «Пол╕принт», що значно покращило як╕сть друку газети.
- Кожного випуску до ф╕ксовано к╕лькост╕ прим╕рник╕в, на як╕ ╓ передплата, до поштового в╕дд╕лення дода╓ться близько 100 прим╕рник╕в рекламних екземпляр╕в, як╕ прац╕вники пошти розповсюджують мешканцям з метою подальшого зб╕льшення к╕лькост╕ передплати газети.
- Протягом червня м╕сяця тривав конкурс «М╕стяночку читайте – конкурси вигр╕вайте!», п╕д час якого було п╕дписано 10 ос╕б.
За червень м╕сяць було надруковано 3 оголошення на загальну суму 75 грн.


З повагою
В.о.редактора Я.А.Ревенко


ЗВ╤Т про роботу п╕дпри╓мства за березень 2015 року

За зв╕тний пер╕од редакц╕ю газети «Яготин – м╕сто мо╓» було випущено чотири випуски газети. На стор╕нках газети м╕ститься наступний об’╓м ╕нформац╕╖: оф╕ц╕йн╕ матер╕али щодо основно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради та комунальних п╕дпри╓мств м╕ста – 25%. Новини м╕ста, анал╕тичн╕ публ╕кац╕╖ – 40%, телев╕з╕йна програма – 25%, ц╕кава ╕нформац╕я для дозв╕лля – 10%.
В березн╕ започатковано нов╕ рубрики – «Правовий л╕кнеп», «Точка зору», «Ми запитали». З метою зб╕льшення об’╓му ╕нформац╕╖ було скорочено об’╓м публ╕кац╕╖ телев╕з╕йно╖ програми з трьох стор╕нок до двох та започатковано тематичну стор╕нку (стор. 8) для р╕зноб╕чно╖ корисно╖ ╕нформац╕╖ для мешканц╕в м╕ста.

Проведен╕ заходи щодо популяризац╕╖ газети серед населення
В╕д початку березня газета друку╓ться на сучасн╕й друкарськ╕й машин╕ Товариства «Пол╕принт», що значно покращило як╕сть друку газети. Кожного випуску до ф╕ксовано╖ к╕лькост╕ прим╕рник╕в, на як╕ ╓ передплата, до поштового в╕дд╕лення дода╓ться близько 100 прим╕рник╕в рекламних екземпляр╕в, як╕ прац╕вники пошти розповсюджують мешканцям з метою подальшого зб╕льшення к╕лькост╕ передплати газети.
Щоб започаткувати публ╕кац╕ю реклами на восьм╕й стор╕нц╕ ╓ колонка «Тут може бути Ваша реклама». З кв╕тня розпочнеться б╕льш ширша ╕нформац╕йна кампан╕я щодо залучення потенц╕йних рекламодавц╕в.


Оптим╕зац╕я витрат
З метою скорочення витрат на доставку газети було зам╕нено транспортн╕ послуги на кур’╓рськ╕, що дало змогу заощадити понад 2000 грн. щом╕сяця, як╕ використовувались на пальне. З березня було укладено догов╕р з ф╕зичною особою, яка зд╕йсню╓ кур’╓рськ╕ послуги по доставц╕ газети.

Редактор КПРГ «Яготин – м╕сто мо╓» Багатир Ю. М.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.