ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:29
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧ╤В ПОВ╤ДОМЛЯ╢МО, ЩО ПРОДОВЖУ╢ТЬСЯ РОБОТА ПО НАПОВНЕННЮ НОВОГО САЙТУ ЯГОТИНСЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ.

Переглянути оновлений сайт можливо за посиланням yagotinmiska-rada.gov.ua


05-04-2017
До уваги яготинц╕в: 6 кв╕тня чистий четвер в м╕ст╕

М╕ська рада запрошу╓ вс╕х мешканц╕в м╕ста прийняти активну участь в наведенн╕ сан╕тарного порядку та сп╕льними зусиллями 6 кв╕тня подбати разом про чистоту в м. Яготин!

Тож напередодн╕ великодн╕х свят приберемо ╕ впорядку╓мо вулиц╕, парки, сквери, дитяч╕ та спортивн╕ майданчики, подв╕р’я та п╕д’╖зди наших будинк╕в, зробимо наше р╕дне м╕сто ще красив╕шим ╕ приваблив╕шим.


04-04-2017
Заявка-пропозиц╕я на розм╕щення у 2017 роц╕ тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в банку

В╕дпов╕дно до вимог статт╕ 16 Бюджетного Кодексу Укра╖ни, постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 12 с╕чня 2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в на вкладних (депозитних) рахунках у банках»(╕з зм╕нами), р╕шень Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.03.2017 № 807-17-VI╤ «Про розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банку», в╕д 28.03.2017 № 808-17-VI╤ «Про проведення конкурсу з визначення установи банку для розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банку» оголошу╓ться проведення конкурсу серед банк╕в щодо розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в бюджету м╕ста Яготина на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2017 роц╕. Загальний обсяг кошт╕в, що прогнозу╓ться розм╕стити на депозитний вклад склада╓: 373 400,00 грн.

1. У конкурс╕ можуть брати участь банки, за умови якщо:
- держава прямо та/або опосередковано волод╕╓ 75 чи б╕льше в╕дсотками статутного кап╕талу та/або голос╕в банку;
- до яких протягом останнього року Нац╕ональний банк не застосовував таких заход╕в впливу, як обмеження, зупинення чи припинення зд╕йснення окремих вид╕в операц╕й та в╕днесення банку до категор╕╖ проблемних або неплатоспроможних.

2. Розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в бюджету м╕ста Яготин зг╕дно з р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.03.2017 року № 807-17-VI╤ «Про розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банку» зд╕йсню╓ться в обсягах фактично в╕льних залишк╕в кошт╕в спец╕ального фонду бюджету м╕ста Яготин.

3. Учасник конкурсу повинен надати конкурсн╕й ком╕с╕╖ з визначення установи банку для розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в бюджету м╕ста Яготин на вкладних (депозитних) рахунках у банках так╕ документи:
1) заяву на участь у конкурс╕;
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в бюджету м╕ста Яготина на вкладних (депозитних) рахунках у банках, як╕ обов’язково включають пропозиц╕╖ щодо:
2) процентно╖ ставки;
3) терм╕ну, протягом якого банк зд╕йсню╓ повернення кошт╕в на рахунок бюджету м╕ста Яготина за письмовим Яготинсько╖ м╕сько╖ ради;
4) розм╕ру незнижувального залишку на депозитному(-их) рахунку(-ах) або його в╕дсутн╕сть;
5) умови та пер╕одичность сплати процент╕в;
6) проект договору банк╕вського вкладу;
7) зав╕рен╕ належним чином коп╕╖:
- св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю банку, виданого державним ре╓стратором;
- св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю банку, виданого Нац╕ональним банком Укра╖ни;
- статуту банку;
- положення про ф╕л╕ю (в╕дд╕лення) банку;
- банк╕вських л╕ценз╕й на право зд╕йснення банк╕вських операц╕й;
- дов╕реност╕ кер╕вника представництва (ф╕л╕╖, в╕дд╕лення) банку;
- дов╕дку Нац╕онального банку Укра╖ни щодо в╕дпов╕дност╕ банку, який прийма╓ участь у конкурс╕, умовам розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в на вкладних (депозитних) рахунках у банках, визначених у п╕дпункт╕ 6 пункту 3 Порядку розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 12.01.2011 N 6 (╕з зм╕нами);
- дов╕дки з╕ статистики з ╢диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств та орган╕зац╕й Укра╖ни, видан╕ банку та ф╕л╕╖/в╕дд╕ленню (в раз╕ наявност╕);
- витяг з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б - п╕дпри╓мц╕в, виданий банку державним ре╓стратором.

4. Обов’язковими умовами при укладен╕ договору банк╕вського вкладу (депозиту) м╕ж Яготинською м╕ською радою ╕ банком ╓:
1) можлив╕сть зняття або поповнення вкладу в межах суми визначено╖ в заявц╕ – пропозиц╕╖ щодо розм╕щення у 2017 роц╕ тимчасово в╕льних кошт╕в бюджету м╕ста Яготина на вкладних (депозитних) рахунках у банках;
2) права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника в╕дпов╕дно до потреби у ф╕нансуванн╕ видатк╕в;
3) заборона безсп╕рного списання банком кошт╕в ╕з вкладного (депозитного) рахунку Яготинсько╖ м╕сько╖ ради;
4) в раз╕ неповернення чи несво╓часного повернення кошт╕в ╕з вкладних (депозитних) рахунк╕в на в╕дпов╕дн╕ рахунки м╕ського бюджету, в╕дкрит╕ в органах Державно╖ казначейсько╖ служби, з яких перераховувалися тимчасово в╕льн╕ кошти для розм╕щення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе в╕дпов╕дальн╕сть у вигляд╕ штрафу в розм╕р╕ 1% в╕д суми затримки повернення вклад╕в або процент╕в на вклад (до п’яти календарних дн╕в). Якщо строк затримки склада╓ б╕льше п’яти календарних дн╕в, банк сплачу╓ пеню в розм╕р╕ подв╕йно╖ обл╕ково╖ ставки НБУ за кожен день затримки.

5. Тимчасово в╕льн╕ кошти можуть розм╕щуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного пер╕оду та повинн╕ бути повернут╕ на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не п╕зн╕ше н╕ж за 10 дн╕в до зак╕нчення такого бюджетного пер╕оду.

6. В депозитному договор╕ з банком - переможцем конкурсу мають бути врахован╕ ╕ ╕нш╕ вимоги, визначен╕ Порядком розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 12.01.2011 № 6 (з╕ зм╕нами).

7. Критер╕ями при визначенн╕ банку - переможця ╓:
1) розм╕р процентно╖ ставки за вкладом (депозитом);
2) терм╕н повернення кошт╕в на рахунок бюджету м╕ста Яготина за письмовим зверненням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради;
3) розм╕р незнижувального залишку на депозитному(-их) рахунку(-ах) або його в╕дсутн╕сть;
4) строки перерахування до бюджету м. Яготина процент╕в за вкладом;

8. Переможцем конкурсу визнача╓ться банк, який за ╕нших р╕вних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на в╕дпов╕дний строк.

9. Пропозиц╕╖ подаються в запечатаному конверт╕ до 17:00 год. 24 кв╕тня 2017 р. за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб. 7
Контактний телефон (04575) 5-52-62.
На конверт╕ з пропозиц╕╓ю необх╕дно вказати: "Не в╕дкривати до 14.00 год. 25 кв╕тня 2017 року".

10. Розкриття пропозиц╕й в╕дбудеться 25 кв╕тня о 14-00 год. за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб.7

11. Конкурсна ком╕с╕я ма╓ право звертатися до банк╕в, як╕ подали пропозиц╕╖, за роз’ясненнями та наданням додатково╖ ╕нформац╕╖.

12. Використання в╕домостей, що м╕стяться у пропозиц╕ях банк╕в, зд╕йсню╓ться з додержанням вимог законодавства.

13. ╤нформац╕я, що стосу╓ться розгляду, пояснення, оц╕нки та пор╕вняння пропозиц╕й, ╓ конф╕денц╕йною.

14. Учасник ма╓ право в╕д╕звати свою заяву на участь у конкурс╕ до встановленого терм╕ну проведення конкурсу, пов╕домивши про це письмово конкурсну ком╕с╕ю.

15. До участ╕ в конкурс╕ не допускаються банки, як╕ не подали ус╕х документ╕в, необх╕дних для участ╕ в конкурс╕.

16. Переможця серед банк╕в, як╕ надали заяву на участь у конкурс╕, конкурсн╕ пропозиц╕╖ та вс╕ необх╕дн╕ документи, визнача╓ конкурсна ком╕с╕я, враховуючи критер╕╖, зазначен╕ в пункт╕ 8 заявки - пропозиц╕╖.

Ф╕нансово-господарський в╕дд╕л
Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

Про проведення конкурсу з визначення установи банку для розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банкуДокумент
808-17-V╤╤
Прийнято
28.03.2017
26кБ
Скачати

ПОРЯДОК розм╕щення в установах банку тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету м. Яготина на депозитному рахункуДокумент
808-17-VII
Прийнято
28.03.2017
27кБ
Скачати


03-04-2017
П╕дтрима╓мо традиц╕ю наших предк╕в та напередодн╕ великодн╕х свят та приберемо сво╓ м╕сто!

Здавна з настанням весни укра╖нц╕ збираються разом ╕ влаштовують толоку: наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять ус╕: сус╕ди, родич╕ та друз╕. Тож п╕дтрима╓мо традиц╕ю наших предк╕в та напередодн╕ великодн╕х свят приберемо ╕ впорядку╓мо вулиц╕, парки, сквери, дитяч╕ та спортивн╕ майданчики, подв╕р’я та п╕д’╖зди наших будинк╕в, зробимо наше р╕дне м╕сто ще красив╕шим ╕ приваблив╕шим.

М╕ська рада запрошу╓ вс╕х мешканц╕в м╕ста прийняти активну участь в наведенн╕ сан╕тарного порядку та сп╕льними зусиллями 8 кв╕тня подбати разом про чистоту в м. Яготин!

В╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про благустр╕й населених пункт╕в», з метою приведення в належний сан╕тарний стан прибудинкових територ╕й ╕ об'╓кт╕в масового перебування та в╕дпочинку населення, прилеглих територ╕й, узб╕ч дор╕г, територ╕й п╕дпри╓мств та орган╕зац╕й, Яготинська м╕ська рада просить мешканц╕в м╕ста провести прибирання територ╕╖ б╕ля сво╖х помешкань та закр╕плених д╕лянок.
31-03-2017
До уваги громадян!

Шановн╕ яготинц╕ пропону╓мо Ваш╕й уваз╕ депутатське звернення народного депутата Укра╖ни М╕щенко Серг╕я Григоровича "Про порушення питання проведення приватними п╕дпри╓мцями та орган╕зац╕ями примусових перев╕рок димових ╕ вентиляц╕йних канал╕в в приватних помешканнях".
28-03-2017
Про проведення двом╕сячника благоустрою, сан╕тарно╖ очистки та озеленення м╕ста Яготина

Шановн╕ жител╕ та кер╕вники п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й ╕нформу╓мо Вас, що з метою п╕дтримання в належному сан╕тарному стан╕ парк╕в, сквер╕в, вулиць, створення умов для збереження майна територ╕ально╖ громади м╕ста, залучення до благоустрою трудових колектив╕в та мешканц╕в м╕ста видано розпорядження Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 17.03.2017 № 19-аг "Про проведення двом╕сячника благоустрою, сан╕тарно╖ очистки та озеленення м╕ста Яготина" (фотокоп╕я розпорядження дода╓ться).

Тож з 17 березня по 17 травня 2017 року на територ╕╖ м╕ста проводиться двом╕сячник з благоустрою, сан╕тарно╖ очистки та озеленення, а четвер встановлено ╓диним сан╕тарним днем на територ╕╖ м╕ста.
24-03-2017
Перех╕д на зимовий час

Дв╕ч╕ на р╕к стр╕лки годинника переводяться на годину в б╕льш н╕ж 100 кра╖нах св╕ту. В останню нед╕лю березня - на годину вперед, в останню нед╕лю жовтня - на годину назад. Це необх╕дно для того, щоб наблизити адм╕н╕стративний час до сонячного.

В 2017 роц╕ перех╕д на л╕тн╕й час в╕дбудеться у н╕ч з 25-го на 26-е березня. Стр╕лки годинника потр╕бно буде перевести на годину вперед о 3:00.

Переведення зд╕йснюють в╕дпов╕дно поcтанoви Каб╕нету М╕н╕cтр╕в Укра╖ни вiд 13.05.1996 № 509 "Пpо порядок чиcлення часу нa територ╕╖ Укра╖ни".


20-03-2017
Про перевезення людей пенс╕йного в╕ку

13 березня перший заступник м╕ського голови С.О.Овчаренко пров╕в чергову нараду з перев╕зниками нашого м╕ста. Тож п╕сля тривалих розмов учасники наради д╕йшли згоди про перевезення людей пенс╕йного в╕ку в певн╕ дн╕ тижня буде за старою ц╕ною, тобто 3 грн. 50 коп.

Тож, вже з 22 березня (середа) за наявност╕ пенс╕йного посв╕дчення, особи пенс╕йного в╕ку щосереди (з 9:00 до 16:00) та в нед╕лю (з 8:00 до 14:00) сплачуватимуть за про╖зд 3.50 грн.

Дана домовлен╕сть була досягнута з ус╕ма перев╕зниками, тож у в╕дпов╕дн╕ дн╕ в╕дпов╕дна категор╕я громадян може скористатися правом про╖зду в автобусному транспорт╕ за 3.50 на вс╕х маршрутах, що курсують м╕стом Яготином.


09-03-2017
Про скликання с╕мнадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

28 березня 2017 року о 11.00 в╕дбудеться с╕мнадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:

1.Про внесення зм╕н до Регламенту Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, затвердженого р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради № 13-02-V╤╤ в╕д 24.11.2015.
2. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад на територ╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
3. Про проведення конкурсу на створення символ╕ки територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
4. Про х╕д виконання «Програми боротьби з╕ злочинн╕стю та забезпечення охорони громадського порядку на 2016-2020 роки».
5. Про х╕д виконання «Програми розвитку вулично-дорожньо╖ мереж╕, утримання автомоб╕льних дор╕г та забезпечення безпеки руху на автомоб╕льних шляхах та вулицях м╕ста на 2016-2020 роки».
6. Про х╕д виконання «Програми поводження ╕з твердими побутовими в╕дходами на 2016-2020 роки».
7. Про х╕д виконання «Програми утримання та розвитку Яготинського стад╕ону «Колос» на 2016-2020 роки».
8. Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ Комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Яготинська житлово-експлуатац╕йно╖ контора»
9. Про направлення в╕льних залишк╕в загального фонду м╕ського бюджету м. Яготина .
10. Про внесення зм╕н до додатк╕в 3, 4, 5 р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 15.12.2016 № 641-14- VII «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2017 р╕к».
11. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 12.07.2016 № 398-09-VII «Про встановлення м╕сцевих податк╕в на територ╕╖ м╕ста Яготина».
12. Про внесення зм╕н до Програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення м╕ста Яготина на 2016-2017 роки, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 № 166-04-VII.
13. Про затвердження м╕сько╖ ц╕льово╖ Програми ф╕нансування п╕льгового про╖зду у м. Яготин╕ на 2017 р╕к.
14. Про введення талонно╖ системи обл╕ку п╕льг на про╖зд окремих категор╕й громадян м╕ським автомоб╕льним транспортом в м. Яготин╕.
15. Про розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банку в 2017 роц╕.
16. Про проведення конкурсу з визначення установи банку для розм╕щення тимчасово в╕льних кошт╕в м╕ського бюджету на депозитному рахунку в установ╕ банку в 2017 роц╕.
17. Земельн╕ питання.
18. Р╕зне.

М╕ський голова Н.М. Дзюба


09-03-2017
Зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради

14 березня 2017 року о 16.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.16-02-2017
Шановн╕ яготинц╕!

17 лютого, в п`ятницю, о 15 годин╕ в Будинку культури в╕дбудеться презентац╕я книги "Бог ╓ любов" за участ╕ громадськост╕ м╕ста, учн╕в, осв╕тян, священник╕в, депутат╕в.

Куратор презентац╕╖ - Яготинська м╕ська рада та Яготинська районна державна адм╕н╕страц╕я.
Ведуча - упорядник ╕ художн╕й редактор видання Над╕я Рудь-Балацька.

У презентац╕╖ прозвучать твори д╕тей з ус╕х терен╕в Укра╖ни на морально-духовну тематику, авторськ╕ п╕сн╕ барда В╕ктор╕╖ Балацько╖ та хор Григор╕я Чеп╕ля "Р╕дн╕ насп╕ви".

Ласкаво просимо! Вх╕д в╕льний.


16-02-2017
Шановн╕ яготинц╕ зав╕тайте на Масляну в нашому м╕ст╕!!!

25 лютого 2017 року о 13:00 на стад╕он╕ "Колос" в╕дбудеться святкування Масляно╖ за участю фольклорних колектив╕в, народних майстр╕в ╕ митц╕в. Орган╕затори прагнуть повернути традиц╕╖ укра╖нських гулянь ╕ обряд╕в з ╖хньою характерною житт╓рад╕сн╕стю, почуттям гумору.

Яготинська м╕ська рада, Яготинська районна державна адм╕н╕страц╕я та громадська орган╕зац╕я "В╕д Родини до Родини" ╓ учасниками мистецько╖
частини заход╕в та запрошують ус╕х жител╕в та гостей нашого м╕ста долучитися до святкування Масляно╖ ╕ смачно╖ кул╕нарно╖ частини свята!

Нов╕ враження, нов╕ знайомства! П╕дтримайте нас та нашу роботу! Ми чека╓мо на ВАС 25 ЛЮТОГО 2017 року о 13:00 вул. Незалежност╕, стад╕он "КОЛОС".
16-02-2017
Шановн╕ мешканц╕ м. Яготина!

Просимо Вас прийняти участь у благод╕йн╕й допомоз╕, орган╕зац╕╖ збору необх╕дних продукт╕в та товар╕в, яку орган╕зовують депутати «Ж╕нки Ки╖вщини» для потреб в╕йськових та ос╕б, як╕ безпосередньо проживають у м.Авд╕╖вка, а саме:
1. тепла б╕лизна;
2. об╕гр╕вач╕;
3. батарейки;
4. термопокривала;
5. примуси;
6. дитяче харчування (сухе);
7. моб╕льн╕ прилади для осв╕тлення;
8. термоси для розвозу ╖ж╕ великого об`╓му.

Зб╕р допомоги проводиться у Яготинському центр╕ волонтерсько╖ допомоги до 01.03.2017 року за адресою: м.Яготин, вул. Незалежност╕, 87 у прим╕щенн╕ Яготинського районного будинку культури ГО «Волонтери Яготинщини».
М╕ський голова Натал╕я Дзюба


14-02-2017
Зас╕дання виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

15 лютого 2017 року о 12.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться позачергове зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


25-01-2017
Зас╕дання виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

31 с╕чня 2017 року о 16.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


25-01-2017
Пов╕домлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських ╕нтерес╕в при розробц╕ детального плану територ╕╖ в м. Яготин╕ по вул. Шевченка, 254-а

М╕стобуд╕вна документац╕я - Детальний план територ╕╖ земельно╖ д╕лянки ц╕льове призначення яко╖ – для буд╕вництва та обслуговування господарських буд╕вель та споруд (присадибна д╕лянка), площею 0,0400 га, що належить на прав╕ приватно╖ власност╕ громадянину Укра╖ни Кошанському Костянтину Серг╕йовичу.

Метою розробки детального плану територ╕╖ земельно╖ д╕лянки ╓ зм╕на ц╕льового призначення земельно╖ д╕лянки, що належить до приватно╖ власност╕ на ц╕льове призначення – для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕.

Д╕лянка розташована на в м. Яготин╕ по вул. Шевченка, 254-а, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

Замовником детального плану виступа╓ Яготинська м╕ська рада, 07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

Розробником детального плану ╓ Арх╕тектор Кубрак Натал╕я Анатол╕╖вна (Квал╕ф╕кац╕йний сертиф╕кат в╕дпов╕дального виконавця окремих виконавц╕в роб╕т (послуг) пов’язаних ╕з створенням об’╓кта арх╕тектури в╕д 19.11.2013 р. сер╕я АА № 001973).

З детальним планом можна ознайомитись в терм╕н з 27.01.2017 р. по 28.02.2017 р. в Яготинськ╕й м╕ськ╕й рад╕ (м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 каб╕нет № 14 у в╕дд╕л╕ з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин) та на сайт╕ http://yagotyn.org/.
Детальний план м╕стить текстов╕ та граф╕чн╕ матер╕али.

В╕дпов╕дальний за орган╕зац╕ю розгляду пропозиц╕й та зауважень ╓ перший заступник Яготинського м╕ського голови - Овчаренко Серг╕й Олександрович.

Терм╕н подання пропозиц╕й та зауважень з 27.01.2017р. по 28.02.2017р.


17-01-2017
Про скликання ш╕стнадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

09 лютого 2017 року о 11.00 в╕дбудеться ш╕стнадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:

1. Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м. Яготина за 2016 р╕к.
2. Про направлення в╕льних залишк╕в загального фонду м╕ського бюджету м. Яготина.
3. Про направлення в╕льних залишк╕в спец╕ального фонду м╕ського бюджету м. Яготина.
4. Про х╕д виконання Програми реформування ╕ розвитку житлово-комунального господарства м╕ста Яготин на 2016-2020 роки», затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 № 172-04-V╤╤.
5. Про внесення зм╕н та доповнень до Програми реформування житлово- комунального господарства та благоустрою м╕ста Яготина на 2016-2020 роки, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 № 172-04-V╤╤ «Про затвердження Програми реформування ╕ розвитку житлово-комунального господарства м╕ста Яготина на 2016-2020 роки».
6. Про х╕д виконання програми «Про затвердження програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення м╕ста Яготин на 2016-2017 роки», затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 № 166-04-V╤╤.
7. Про зв╕т кер╕вник╕в комунальних п╕дпри╓мств Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
8. Про затвердження порядку в╕драхування до м╕ського бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими орган╕зац╕ями, як╕ належать до комунально╖ власност╕ м╕ста Яготина.
9. Про надання матер╕ально╖ допомоги учасникам в╕йни в Афган╕стан╕.
10. Земельн╕ питання
11. Р╕зне.

М╕ський голова Н.М. Дзюба


17-01-2017
Зас╕дання виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

18 с╕чня 2017 року о 16.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


10-01-2017
ДО УВАГИ ЯГОТИНЦ╤В
11 с╕чня 2017 року о 15.00 в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕дбудеться зустр╕ч з представниками Фонду "Сх╕дна ╢вропа". Тема зустр╕ч╕: "Добров╕льне об"╓днання територ╕альних громад "Децентрал╕зац╕я".

Яготинська м╕ська рада


28-12-2016
ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П"ЯТНАДЦЯТО╥ СЕС╤╥ М╤СЬКО╥ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
29 грудня 2016 року об 11.00 в╕дбудеться п'ятнадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:

1. Про затвердження перспективного плану роботи Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2017 р╕к.
2. Про стан дотримання законност╕, заходи щодо ╖╖ зм╕цнення та результати д╕яльност╕ Яготинського в╕дд╕лу Борисп╕льсько╖ м╕сцево╖ прокуратури Ки╖всько╖ област╕.
3. Про стан боротьби з╕ злочинн╕стю та охорони громадського порядку в м. Яготин╕ Яготинським в╕дд╕ленням Переяслав-Хмельницького в╕дд╕лку пол╕ц╕╖ ГУ НП в Ки╖вськ╕й област╕.
4.Земельн╕ питання.
5. Р╕зне.

М╕ський голова Н.М. Дзюба


23-12-2016
Зас╕дання виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

27 грудня о 12.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


22-12-2016
Про оголошення конкурсу на право перевезення пасажир╕в на м╕ському автобусному маршрут╕ загального користування № 5 «ст. Яготин - Волошка - Рай ДУ» в м. Яготин

У зв’язку ╕з введенням нового автобусного маршруту № 5, 13 грудня на зас╕данн╕ виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради було прийнято р╕шення про оголошення конкурсу на право перевезення пасажир╕в на м╕ському автобусному маршрут╕ загального користування № 5 «ст. Яготин - Волошка - Рай ДУ» в м. Яготин.

Тож, 17 с╕чня 2017 року в╕дбудеться конкурс на право перевезення пасажир╕в на м╕ському автобусному маршрут╕ № 5 «ст. Яготин - Волошка - Рай ДУ».

УМОВИ конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування м. Яготин

1. Ц╕ Умови розроблен╕ в╕дпов╕дно до вимог Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», статт╕ 44 Закону Укра╖ни «Про автомоб╕льний транспорт» та постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусному маршрут╕ загального користування» (з╕ зм╕нами ╕ доповненнями) ╕ застосовуються для визначення автомоб╕льних перев╕зник╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у м╕ст╕ Яготин╕ (дал╕ – Умови).
Умови визначають затверджен╕ замовником вимоги до автотранспортних засоб╕в, режиму ╖х роботи при обслуговуванн╕ об’╓кт╕в конкурсу та процедуру п╕дготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких ╓ виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (дал╕ - конкурс) ╕ ╓ обов’язковими для конкурсного ком╕тету та претендент╕в на участь у конкурс╕.

2. Терм╕ни, що вживаються в Умовах, мають таке значення:
конкурсна пропозиц╕я – умови обслуговування пасажир╕в, що пропонуються перев╕зником-претендентом, як╕ зазначен╕ у поданих на конкурс документах;
конкурсний ком╕тет – пост╕йний або тимчасовий орган, утворений Орган╕затором для розгляду конкурсних пропозиц╕й та прийняття р╕шення про визначення переможця конкурсу;
перев╕зник-претендент – автомоб╕льний перев╕зник, який в установленому порядку подав заяву та документи для участ╕ в конкурс╕;
умови конкурсу – встановлен╕ Орган╕затором (обов'язков╕ та додатков╕) умови перевезень пасажир╕в, як╕ повинн╕ виконувати автомоб╕льн╕ перев╕зники, визначен╕ на в╕дпов╕дному об'╓кт╕ конкурсу.

3. Орган╕затором проведення конкурсу з питань, визначених цими Умовами, ╓ виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕.

4. Р╕шення щодо проведення конкурсу прийма╓ Орган╕затор.

5. Об’╓ктом конкурсу ╓ окрем╕ автобусн╕ маршрути м╕ського автобусного сполучення загального користування з визначеними режимами руху. Автобуси повинн╕ в╕дпов╕дати чинному законодавству за класом, техн╕чними та еколог╕чними показниками, пасажиром╕стк╕стю. На конкурс виносяться маршрути ╕з затвердженими паспортами. Догов╕р про орган╕зац╕ю перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у м╕ст╕ Яготин╕ уклада╓ться з переможцем конкурсу.

6. Строк д╕╖ договору становить п'ять рок╕в.
Укладений з перев╕зником-переможцем Конкурсу догов╕р може бути роз╕рваний Орган╕затором в односторонньому порядку у раз╕ закриття маршруту р╕шенням виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради, про що Орган╕затор письмово попереджу╓ Перев╕зника не п╕зн╕ше н╕ж за 90 (дев’яносто) календарних дн╕в до дати роз╕рвання Договору. Перев╕зник вважа╓ться пов╕домленим з дня отримання листа (╕нформування Перев╕зника).
При проведенн╕ конкурсу ╕нтереси перев╕зника-претендента може представляти особа, повноваження яко╖ п╕дтверджуються дов╕рен╕стю в╕д ╕мен╕ перев╕зника-претендента, оформлено╖ зг╕дно вимог чинного законодавства Укра╖ни.
Орган╕затор викону╓ функц╕╖ з п╕дготовки матер╕ал╕в для проведення конкурсу, ╖х анал╕зу та оц╕нки в╕дпов╕дност╕ конкурсних пропозиц╕й перев╕зника-претендента умовам конкурсу; п╕дготовки паспорт╕в автобусних маршрут╕в та матер╕ал╕в для подальшого встановлення в╕дносин м╕ж Орган╕затором та автомоб╕льним перев╕зником-переможцем конкурсу.

7. Об'╓ктом конкурсу ╓:
- автобусний маршрут № 5 «ст. Яготин - Волошка - Рай ДУ» на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш, н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
Режим руху на об'╓кт╕ конкурсу – «звичайний», за встановленим виконкомом м╕сько╖ ради граф╕ком.

8. До участ╕ в конкурс╕ запрошуються автомоб╕льн╕ перев╕зники, як╕:
- мають л╕ценз╕ю на право в╕дпов╕дних пасажирських перевезень;
- мають достатню к╕льк╕сть власних або взятих ними у л╕зинг (орендован╕ автобуси не враховуються) автобус╕в в╕дпов╕дного классу (А, ╤, ╤╤), хоча б один з яких пристосований для перевезення ос╕б з обмеженими ф╕зичними можливостями. Достатня к╕льк╕сть транспортних засоб╕в визнача╓ться як загальна к╕льк╕сть автобус╕в, необх╕дних, в-першу чергу, для виконання перевезень в╕дпов╕дно до чинних договор╕в на д╕ючих маршрутах (з урахуванням резерву) та залишок транспортних засоб╕в, як╕ можуть бути використан╕ на об’╓кт╕ конкурсу, на який претенду╓ автоперев╕зник. Не допуска╓ться використання автобус╕в, переобладнаних з вантажних транспортних засоб╕в. Техн╕чн╕ та еколог╕чн╕ показники автобус╕в повинн╕ в╕дпов╕дати вимогам нормативно-законодавчих акт╕в з питань автомоб╕льного транспорту;
- мають особисту або орендовану виробничу базу. У раз╕ в╕дсутност╕ виробничо╖ бази перев╕зник зобов’язаний проводити заходи по забезпеченню безпеки перевезень на догов╕рних засадах з п╕дпри╓мствами (орган╕зац╕ями), як╕ мають в╕дпов╕дних квал╕ф╕кованих фах╕вц╕в;
- утримують транспортн╕ засоби в належному техн╕чному ╕ сан╕тарному стан╕, та забезпечують ╖х збер╕гання в╕дпов╕дно до вимог статт╕ 21 Закону Укра╖ни «Про автомоб╕льний транспорт»;
- забезпечують контроль техн╕чного ╕ сан╕тарного стану транспортних засоб╕в перед ви╖здом на маршрут;
- використовують найманих прац╕вник╕в на законних п╕дставах;
- забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я вод╕╖в;
- орган╕зовують проведення пер╕одичного навчання вод╕╖в методам надання першо╖ медично╖ допомоги потерп╕лим в╕д дорожньо-транспортних пригод;
- забезпечують умови прац╕ та в╕дпочинку вод╕╖в зг╕дно з вимогами законодавства;
- забезпечують проведення стажування та ╕нструктажу вод╕╖в у порядку, визначеному д╕ючим законодавством;
- забезпечують безпеку дорожнього руху;
- забезпечують вод╕╖в в╕дпов╕дною документац╕╓ю на перевезення пасажир╕в.

9. Тарифна пол╕тика на автобусних маршрутах м. Яготин повинна в╕дпов╕дати д╕ючому законодавству Укра╖ни в частин╕ затвердження чи узгодження вартост╕ про╖зду пасажир╕в, саме:
- зм╕на вартост╕ про╖зду зд╕йсню╓ться зг╕дно з р╕шенням м╕ськвиконкому, яке прийма╓ться на п╕дстав╕ звернення перев╕зника з наданими розрахунками на ╖х зм╕ну;
- самост╕йне зб╕льшення вартост╕ про╖зду не допуска╓ться.

10. На об’╓кт конкурсу окремо претенденти подають так╕ документи:
1) заяву на участь в конкурс╕;
2) нотар╕ально зав╕рену коп╕ю л╕ценз╕╖ на право надання послуг ╕з перевезень пасажир╕в (може подаватися в одному прим╕рнику, якщо перев╕зник претенду╓ на дек╕лька об’╓кт╕в одного конкурсу);
3) перел╕к транспортних засоб╕в, як╕ пропонуються до використання на об’╓кт╕ конкурсу, обов’язково ╕з зазначенням марки, модел╕, пасажиром╕сткост╕ (з в╕дм╕ткою «з м╕сцем вод╕я/без м╕сця вод╕я»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу);
4) документ, що п╕дтверджу╓ внесення плати за участь у конкурс╕;
5) коп╕╖ св╕доцтв про ре╓страц╕ю транспортних засоб╕в або тимчасових ре╓страц╕йних талон╕в автобус╕в, що пропонуються до використання на маршрут╕;
6) коп╕ю документа, що п╕дтверджу╓ проведення процедури санац╕╖ (за умови проведення санац╕╖);
7) перел╕к транспортних засоб╕в, пристосованих для перевезення ос╕б з обмеженими ф╕зичними можливостями як╕ пропонуються для роботи на автобусному маршрут╕, або письмова ╕нформац╕я про ╖х в╕дсутн╕сть;
8) анкету за визначеною формою, в як╕й передбачаються питання, що будуть врахован╕ п╕д час перев╕рки достов╕рност╕ в╕домостей, що м╕стяться у документах для участ╕ у конкурс╕ та п╕д час п╕драхунк╕в за бальною системою оц╕нки пропозиц╕й перев╕зника-претендента;
9) коп╕ю штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платник╕в податку ╕ сум, утриманого з них, податку (форма N 1ДФ) за останн╕ повн╕ два квартали;
10) ╕нвестиц╕йний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобус╕в (обов'язково в раз╕ нев╕дпов╕дност╕ транспортних засоб╕в умовам конкурсу);
11) документи, щодо дотримання законодавства у сфер╕ безпеки дорожнього руху:
- дов╕дку про в╕дпов╕дн╕сть техн╕чного стану автобус╕в, як╕ пропонуються до використання на об’╓кт╕ конкурсу, умовам перевезень, що, зокрема, повинна м╕стити в╕дм╕тку про в╕дсутн╕сть переобладнання з вантажного транспортного засобу;
- висновок про в╕дпов╕дн╕сть роботи перев╕зника-претендента вимогам нормативно-правових акт╕в у сфер╕ безпеки дорожнього руху.

11. Перев╕зник повинен мати достатню к╕льк╕сть транспортних засоб╕в для виконання перевезень, затвердженими обов'язковими умовами конкурсу та перевезень, як╕ повинн╕ виконуватися в╕дпов╕дно до чинних договор╕в. Достатня к╕льк╕сть транспортних засоб╕в визнача╓ться як к╕льк╕стю автобус╕в, необх╕дних для виконання перевезень, так ╕ к╕льк╕стю резервних транспортних засоб╕в, яка становить 10 в╕дсотк╕в.

12. П╕льгов╕ перевезення пасажир╕в зд╕йснюються в╕дпов╕дно до чинного законодавства та ╕ндив╕дуальних пропозиц╕й.
Автомоб╕льному перев╕знику, який зд╕йсню╓ перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування, забороня╓ться в╕дмовляти у п╕льгових перевезеннях, кр╕м випадк╕в, передбачених законом.
Безп╕дставна в╕дмова в╕д п╕льгового перевезення тягне за собою в╕дпов╕дальн╕сть зг╕дно з законом.
Види та обсяги п╕льгових перевезень установлюються замовленням, у якому визнача╓ться порядок компенсац╕╖ автомоб╕льним перев╕зникам, як╕ зд╕йснюють перевезення пасажир╕в на маршрутах загального користування, збитк╕в в╕д цих перевезень.

13. Отримати вичерпну ╕нформац╕ю про об’╓кти конкурсу та бланки документ╕в, що подаються на конкурс, а також здати оформлен╕ на конкурс документи можна у робоч╕ дн╕ (з 09.00 до 17.00) у в╕дд╕л╕ житлово-комунального господарства, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою апарату Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб. № 12, тел. 5-44-44).

14. Для участ╕ в конкурс╕ претендент пода╓ на кожний об’╓кт конкурсу окрему заяву представнику Орган╕затора та документи зг╕дно п. 29 постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусному маршрут╕ загального користування».

15. Документи для участ╕ в конкурс╕ пронумеровуються, прошиваються, п╕дписуються уповноваженою особою перев╕зника-претендента та скр╕плюються печаткою з позначенням к╕лькост╕ стор╕нок цифрами ╕ словами. Документи для участ╕ в конкурс╕ подаються перев╕зником претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який м╕стить документи для участ╕ в конкурс╕, в╕дкрива╓ться наступного дня п╕сля зак╕нчення строку ╖х прийняття. Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який м╕стить документи з ╕нформац╕╓ю про те, на який об'╓кт конкурсу пода╓ документи перев╕зник-претендент, в╕дкрива╓ться п╕д час зас╕дання конкурсного ком╕тету.

16. Строк для подання документ╕в на конкурс становить 10 робочих дн╕в з дати опубл╕кування оголошення про проведення конкурсу.

17. Документи, як╕ подан╕ в повному обсяз╕, приймаються та ре╓струються представником Орган╕затора у журнал╕ обл╕ку. Документи, подан╕ несво╓часно, не ре╓струються ╕ повертаються претенденту з пов╕домленням про спос╕б повернення кошт╕в внесених за участь в конкурс╕. Ус╕ документи складаються державною мовою. За роз’ясненнями щодо оформлення документ╕в для участ╕ в конкурс╕ претендент ма╓ право звернутися до представника Орган╕затора, який зобов’язаний надати ╖х в усн╕й чи письмов╕й форм╕ (за вибором претендента) протягом трьох робочих дн╕в.

18. Достов╕рн╕сть ╕нформац╕╖, викладено╖ у заяв╕ та документах, наданих претендентом на участь у конкурс╕, перев╕ря╓ться представником Орган╕затора не п╕зн╕ше, н╕ж за два дн╕ до дати проведення конкурсу.

19. Документи на конкурс приймаються до 30 грудня 2016 року. Конкурс в╕дбудеться 17 с╕чня 2017 року о 14 год. 00 хв. у зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради. Розм╕р плати за участь у конкурс╕ склада╓ 1300,00 грн.


12-12-2016
Про скликання п'ятнадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

29 грудня 2016 року об 11.00 в╕дбудеться п'ятнадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:

1. Про затвердження перспективного плану роботи Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2017 р╕к.
2. Про стан дотримання законност╕, заходи щодо ╖╖ зм╕цнення та результати д╕яльност╕ Яготинського в╕дд╕лу Борисп╕льсько╖ м╕сцево╖ прокуратури Ки╖всько╖ област╕.
3. Про стан боротьби з╕ злочинн╕стю та охорони громадського порядку в м. Яготин╕ Яготинським в╕дд╕ленням Переяслав-Хмельницького в╕дд╕лку пол╕ц╕╖ ГУ НП в Ки╖вськ╕й област╕.
4.Земельн╕ питання.
5. Р╕зне.

М╕ський голова Н.М. Дзюба
08-12-2016
Про скликання позачергово╖ чотирнадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

15 грудня 2016 року о 12.00 в╕дбудеться позачергова чотирнадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:

1. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 №20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
2. Про внесення зм╕н до програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення м╕ста Яготина на 2016-2017 роки, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 №166-04-VII «Про затвердження програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення м╕ста Яготин на 2016-2017 роки».
3.Про взяття на баланс фактичних витрат, понесених департаментом рег╕онального розвитку та житлово-комунального господарства Ки╖всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, по буд╕вництву об’╓кта «Кап╕тальний ремонт дороги провулку О.Пч╕лки в м. Яготин Ки╖всько╖ област╕»
4.Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м. Яготина за 9 м╕сяц╕в 2016 року.
5.Про затвердження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2017 р╕к.
6.Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в комунального п╕дпри╓мства «Яготинське виробниче управл╕ння водопров╕дно-канал╕зац╕йного господарства» на 2017 р╕к.
7.Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Яготинська житлово-експлуатац╕йно╖ контора» на 2017 р╕к.
8.Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник» на 2017 р╕к.
9.Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в спец╕ал╕зованого комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал» на 2017 р╕к.
10.Про погодження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в Яготинського п╕дпри╓мства вуличного осв╕тлення «М╕ськсв╕тло» на 2017 р╕к.
11.Про затвердження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в Комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Редакц╕я газети «Яготин – м╕сто мо╓» на 2017 р╕к.
12.Про затвердження Статуту комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник» в нов╕й редакц╕╖.
13.Про затвердження Статуту комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради по обслуговуванню вуличного осв╕тлення «М╕ськсв╕тло» в нов╕й редакц╕╖.
14.Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2017 р╕к.
15.Про затвердження плану д╕яльност╕ з п╕дготовки регуляторних акт╕в Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2017 р╕к.
16.Земельн╕ питання
17. Р╕зне.

М╕ський голова Н.М. Дзюба


29-11-2016
Шановн╕ яготинц╕! Передплата на тижневик «Яготин – м╕сто мо╓» трива╓.

Яготинцем той себе вважа╓, хто м╕ську газету залюбки чита╓. На часину справи в╕дклад╕ть – «Яготин – м╕сто мо╓» передплат╕ть!

Шановн╕ яготинц╕! Передплата на тижневик «Яготин – м╕сто мо╓» трива╓.

Для того, щоб газета «Яготин – м╕сто мо╓» щотижня розпов╕дала Вам новини м╕ста, про його людей, в╕дпов╕дала на Ваш╕ запитання, щоб Ви мали змогу розказати землякам про себе, про сво╖ уподобання чи побажання, прив╕тати сво╖х знайомих чи близьких з особливими под╕ями в житт╕, дати оголошення чи рекламу, ╖╖ треба передплатити.

Наш ╕ндекс – 86186
Варт╕сть передплати:
На м╕сяць – 8 грн;
На р╕к – 96 грн
(ц╕ни - без вартост╕ оформлення квитанц╕╖)
«Яготин – м╕сто мо╓» чека╓ на сво╖х читач╕в!
28-11-2016
Шановн╕ яготинц╕!

Яготинська м╕ська рада запрошу╓ Вас на щор╕чний зв╕т м╕ського голови перед громадою м╕ста за пер╕од роботи з листопада 2015 року по листопад 2016 року.

Зв╕т в╕дбудеться 29 листопада 2016 року о 12:00 ╕ прим╕щенн╕ Яготинського районного будинку культури.


25-11-2016
Пов╕домлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських ╕нтерес╕в при розробц╕ детального плану територ╕╖ в м. Яготин╕ по вул. Шевченка, 73

М╕стобуд╕вна документац╕я Детальний план територ╕╖ для в╕дведення земельно╖ д╕лянки комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин, площею 0.1255 га, для передач╕ ╖╖ в пост╕йне користування Рел╕г╕йно╖ громади параф╕╖ на честь Покрова Божо╖ Матер╕ Ки╖всько╖ ╢парх╕╖ Укра╖нсько╖ православно╖ церкви п╕д розм╕щення культово╖ споруди, в межах населеного пункту м╕ста Яготина, по вулиц╕ Шевченка, 73.

Метою розробки детального плану територ╕╖ земельно╖ д╕лянки ╓ в╕дведення земельно╖ д╕лянки комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин, площею 0,1255 га.

Д╕лянка розташована в м╕ст╕ Яготин╕ по вул. Шевченка, 73, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

Замовником даного детального плану виступа╓ Яготинська м╕ська рада, 07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.
Розробником детального плану ╓ Арх╕тектор Харчов Микола Олекс╕йович (Квал╕ф╕кац╕йний сертиф╕кат в╕дпов╕дального виконавця окремих виконавц╕в роб╕т (послуг) пов’язаних ╕з створенням об’╓кта арх╕тектури в╕д 13.05.2016 сер╕я АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитись в терм╕н з 28.11.2016 р. по 29.12.2016 р в Яготинськ╕й м╕ськ╕й рад╕ (м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 каб╕нет № 14 у в╕дд╕л╕ з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин ) на сайт╕ http://yagotyn.org/.
Детальний план м╕стить текстов╕ та граф╕чн╕ матер╕али.

В╕дпов╕дальний за орган╕зац╕ю розгляду пропозиц╕й та зауважень ╓ перший заступник Яготинського м╕ського голови Овчаренко Серг╕й Олександрович.

Терм╕н подання пропозиц╕й та зауважень з 28.11.2016р. по 29.12.2016р.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ, ГРАФ╤ЧН╤ МАТЕР╤АЛИ 1025кБ
Скачати


22-11-2016
Шановн╕ яготинц╕!

Яготинська м╕ська рада запрошу╓ Вас на щор╕чний зв╕т м╕ського голови перед громадою м╕ста за пер╕од роботи з листопада 2015 року по листопад 2016 року.

Зв╕т в╕дбудеться 29 листопада 2016 року о 12:00 ╕ прим╕щенн╕ Яготинського районного будинку культури.


22-11-2016
Зас╕дання виконкому м╕сько╖ ради

24 листопада о 16.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконкому м╕сько╖ ради.

На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


22-11-2016
24 листопада в╕дбудеться розширений прийом громадян

У четвер, 24 листопада, з 09:00 до 12:00 год. в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, за адресою: вул. Незалежност╕, 67 в╕дбудеться розширений прийом громадян в рамках нац╕онального проекту «Д╕алог народу ╕ влади та протид╕я корупц╕╖».

Прийом громадян будуть зд╕йснювати:
- м╕ський голова Натал╕я Микола╖вна Дзюба;
- перший заступник м╕ського голови Серг╕й Олександрович Овчаренко;
- заступник м╕ського голови Олена ╤ван╕вна Федина;
- прокурор Яготинського в╕дд╕лу Борисп╕льсько╖ м╕сцево╖ прокуратури, юрист 1 класу Микола В╕кторович Шиленко;
- начальник Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Ки╖вськ╕й област╕, майор пол╕ц╕╖ Любомир Степанович Верига;
- кер╕вник Яготинського п╕дпри╓мства по обслуговуванню вуличного осв╕тлення «М╕ськсв╕тло» Володимир Миколайович Б╕лаш;
- кер╕вники комунальних п╕дпри╓мств Яготинсько╖ м╕сько╖ ради: «Яготинське виробниче управл╕ння водопров╕дно-канал╕зац╕йного господарства» Микола ╤ванович Дзюба, «Яготинська житлово-експлуатац╕йна контора» Олександр Володимирович Б╕лаш, «Комунальник» Андр╕й В╕кторович Стр╕ха, «Ритуал» ╤гор Михайлович Смагл╕й, редакц╕╖ газети «Яготин – м╕сто мо╓» Яна Анатол╕╖вна Ревенко.


02-11-2016
Про скликання позачергово╖ тринадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

10 листопада 2016 року об 11.00 в╕дбудеться позачергова тринадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:

1. Про депутатський запит депутата м╕сько╖ ради Толкача Ю.Г.
2. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 № 20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
3. Про внесення зм╕н до «Положення про порядок надання ритуальних послуг на територ╕╖ м╕ста Яготин» затвердженого р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 13.09.2016 № 501-11-V╤I.
4.Про внесення зм╕н до складу адм╕н╕стративно╖ ком╕с╕╖, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 24.11.2015 № 18-02-V╤╤ «Про затвердження нового складу адм╕н╕стративно╖ ком╕с╕╖ при виконавчому ком╕тет╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради»
5. Про звернення до Яготинсько╖ районно╖ ради з пропозиц╕╓ю щодо передач╕ до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин танцювального майданчику по вул. Незалежност╕ в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, що належать до сп╕льно╖ власност╕ територ╕альних громад с╕л та м╕ста Яготинського району.
6. Про звернення до Ки╖всько╖ обласно╖ ради з пропозиц╕╓ю щодо передач╕ до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин нежитлового прим╕щення по вул. Незалежност╕, 116 в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, яке належить до сп╕льно╖ власност╕ територ╕альних громад с╕л, селищ, м╕ст Ки╖всько╖ област╕.
7. Про звернення до Ки╖всько╖ обласно╖ ради з пропозиц╕╓ю щодо передач╕ до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин нежитлових прим╕щень по вул. Вокзальна, 2 в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, як╕ належать до сп╕льно╖ власност╕ територ╕альних громад с╕л, селищ, м╕ст Ки╖всько╖ област╕.
8. Про п╕дтримку законопроекту «Про внесення зм╕н до деяких законодавчих акт╕в Укра╖ни щодо першочергового забезпечення житлом внутр╕шньо перем╕щених ос╕б» в╕д 23.03.2016 ре╓страц╕йний номер 4290.
9. Земельн╕ питання
10. Р╕зне.

Секретар м╕сько╖ ради Т.╤.Рубанчук


24-10-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

В╕дпов╕дно до протоколу № 3 в╕д 21.10.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер 3225510100:07:026:0025) по вул. Каштанова алея, 2а в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, для комерц╕йного використання (п╕д розм╕щення магазину-кафе), для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, визначено Приватне експертно-виробниче п╕дпри╓мство «Земпроект», яке заре╓строване за адресою: 08292, Ки╖вська обл., м. Буча, вул. Пушк╕нська, будинок 7-Ж, квартира 8, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 37341797.

Голова ком╕с╕╖ О.╤. Федина


17-10-2016
ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНКОМУ М╤СЬКО╥ РАДИ
19 жовтня о 15.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконкому м╕сько╖ ради.
На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадян питань.


13-10-2016
ПОЗАЧЕРГОВА ДВАНАДЦЯТА СЕС╤Я М╤СЬКО╥ РАДИМ
18 жовтня 2016 року об 11.00 в╕дбудеться позачергова дванадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1 Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради 22.12.2015 № 20-03-VII " Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к"
2. Про затвердження порядку допороговтих закуп╕вель.
3. Про надання матер╕ально╖ допомоги учасникам антитерористично╖ операц╕╖ з нагоди Дня захисника Укра╖ни.
4. Земельн╕ питання.
5. Р╕зне
М╕ський голова Н.М.Дзюба


04-10-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

04.10.2016 № 04

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 21.10.2016 о 14:00 год.

2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. П╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 13.09.2016 № 508-11-VI╤ «Про надання дозволу на продаж гр. Укра╖ни В’юн Людмил╕ Михайл╕вн╕ земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:07:026:0025) по вул. Каштанова Алея, 2а в м. Яготин╕ в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради»;
2.2. Назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер 3225510100:07:026:0025) площею 0,0116 га по вул. Каштанова Алея, 2а, в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, для комерц╕йного використання (п╕д розм╕щення магазину-кафе), для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.3. Мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки.

3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення Конкурсу.

4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою, що дода╓ться.
- виписку з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.

5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.

6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 17.10.2016 р.

7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, тел.: (04575)5-53-58, (04575)5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ С. О. Овчаренко

Додаток 1 до положення про конкурсний в╕дб╕р суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок 6кБ
Скачати


03-10-2016
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин

В╕дпов╕дно до протоколу № 4 в╕д 26.09.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежност╕ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин, визначено переможцем конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна: нежитлове прим╕щення за адресою: Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Незалежност╕, 82-а, визначено ф╕зична особа-п╕дпри╓мець Нехорошева Тетяна Петр╕вна, яка заре╓стрована за адресою: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Винниченка, буд. 19, кв. 5.

Голова ком╕с╕╖ С. О. Овчаренко


03-10-2016
До уваги яготинц╕в!

До в╕дома абонент╕в, як╕ користуються водою з центрального водогону (кр╕м масив╕в ПТФ та Козловщина) 05 та 06 жовтня 2016 року будуть проводитись роботи по промивц╕ водопров╕дних мереж центрально╖ частини м╕ста Яготин без хлорування.

В ц╕ дн╕ можлив╕ перебо╖ у водопостачанн╕ та пог╕ршення якост╕ води. Просимо з розум╕нням в╕днестися до незручностей.

Адм╕н╕страц╕я "Водоканалу"


28-09-2016
ОГОЛОШЕННЯ

29 вересня о 15.00 в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради в╕дбудеться зас╕дання виконкому м╕сько╖ ради.
На розгляд член╕в виконкому будуть винесен╕ ряд важливих для житт╓д╕яльност╕ м╕ста та громадяи питань.


26-09-2016
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
Яготинська м╕ська рада оголошу╓ конкурс на зам╕щення вакантно╖ посади спец╕ал╕ста ╤ категор╕╖ в╕дд╕лу житлово-комунального господарства, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради.
Основн╕ вимоги до кандидат╕в:
громадянство Укра╖ни, повна вища осв╕та в╕дпов╕дного профес╕йного спрямування за осв╕тньо-квал╕ф╕кац╕йним р╕внем спец╕ал╕ста або маг╕стра, стаж роботи не менше трьох рок╕в, в╕льне волод╕ння державною мовою та комп’ютерною техн╕кою.
Особи, як╕ в╕дпов╕дають основним квал╕ф╕кац╕йним вимогам та виявили бажання взяти участь у конкурс╕, складають у письмов╕й форм╕ ╕спит на знання нормативних документ╕в, що стосуються служби в органах м╕сцевого самоврядування, а також законодавства з урахуванням специф╕ки функц╕ональних повноважень в╕дд╕лу м╕сько╖ ради.
Для участ╕ у конкурс╕ подаються документи: заява про участь у конкурс╕; заповнена особова картка з в╕дпов╕дними додатками; декларац╕я про майно, доходи, витрати ╕ зобов’язання ф╕нансового характеру за минулий р╕к; медична дов╕дка про стан здоров’я (форма № 133/о); коп╕я документа, який посв╕дчу╓ особу; коп╕я документа про осв╕ту; коп╕я в╕йськового квитка (у раз╕ наявност╕); коп╕я трудово╖ книжки; 2 фотограф╕╖ 3х4 см.
Документи для участ╕ в конкурс╕ приймаються протягом 30 календарних дн╕в з дня виходу оголошення про проведення конкурсу. Учасники конкурсного в╕дбору мають дати згоду на зб╕р та обробку ╖х персональних даних в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про захист персональних даних», а переможець конкурсного в╕дбору у встановленому порядку п╕длягатиме перев╕рц╕ в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про очищення влади».
Щодо часу та м╕сця проведення конкурсу, основних функц╕ональних обов’язк╕в, умов оплати прац╕, перел╕ку питань для перев╕рки знання законодавства з урахуванням специф╕ки функц╕ональних обов’язк╕в тощо ╕нформац╕я нада╓ться за тел. 5-43-77 або п╕д час особистого прийому за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб. 5.


09-09-2016
Про скликання позачергово╖ одинадцято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

13 вересня 2016 року об 11.00 в╕дбудеться позачергова одинадцята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:

1.Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м. Яготина за 1 п╕вр╕ччя 2016 року.
2.Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 №20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
3.Про внесення зм╕н до Статуту Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори, затвердженого р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 19.05.2016 №298-08-V╤I «Про затвердження статуту Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖
контори в нов╕й редакц╕╖».
4. Про продаж громадянину Укра╖ни Воропа╓ву О.О. об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Вокзальна,11, прим╕щення 5, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
5. Про продаж громадянц╕ Укра╖ни Малюз╕ С.М. об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Каштанова Алея,1, прим╕щення 2, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
6. Про затвердження Положення про надання ритуальних послуг спец╕ал╕зованим комунальним п╕дпри╓мством Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал».
7. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради №1670-34-V╤ в╕д 14.02.2016 «Про перел╕к дов╕док, що надаються Яготинською м╕ською радою Ки╖всько╖ област╕»
8. Про безоплатну передачу у власн╕сть ПАТ «Ки╖вобленерго» енергетичних об’╓кт╕в.
9.Земельн╕ питання.
10. Р╕зне.

Секретар м╕сько╖ ради Т.╤.Рубанчук


09-09-2016
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.

Дата, час проведення конкурсу: 26.09.2016 о 15 год. 00 хв.

М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:

Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення.

М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Незалежност╕, 82-а.

Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.

Площа об’╓кта оц╕нки: 72,2 м2.

Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення.

Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.

Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».

Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».

К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 20.09.2016 року.

Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Горшков Олег ╢вген╕йович - головний спец╕ал╕ст житлово-комунального господарства,торг╕вл╕ транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.

Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


16-08-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

В╕дпов╕дно до протоколу № 2 в╕д 15.08.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер 3225510100:06:044:0022) площею 0,1084 га по вул. Геро╖в Танк╕ст╕в, 1-а в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, визначено Приватне експертно-виробниче п╕дпри╓мство «Земпроект», яке заре╓строване за адресою: 08292, Ки╖вська обл., м. Буча, вул. Пушк╕нська, будинок 7-Ж, квартира 8, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 37341797.

Голова ком╕с╕╖ Федина О.╤.


10-08-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

В╕дпов╕дно до протоколу № 1 в╕д 09.08.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер 3225510100:06:043:0022) площею 0,1200 га по вул. Незалежност╕, 95 в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, визначено Приватне експертно-виробниче п╕дпри╓мство «Земпроект», яке заре╓строване за адресою: 08292, Ки╖вська обл., м. Буча, вул. Пушк╕нська, будинок 7-Ж, квартира 8, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 37341797.

Голова ком╕с╕╖ Федина О.╤.


03-08-2016
Про скликання позачергово╖ десято╖ сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

09.08.2016 об 11.00 в╕дбудеться позачергова десята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1.Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 №20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
2.Про затвердження порядку зд╕йснення допорогових закуп╕вель за рахунок кошт╕в м╕ського бюджету м. Яготина.
3.Про передачу комунального майна з балансу комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Яготинська житлово-експлуатац╕йна контора» на баланс комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник».

Секретар м╕сько╖ ради Т.В.Рубанчук


29-07-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

29.07.2016 № 3

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 15.08.2016 о 15:00 год.

2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 12.07.2016 № 459-09-VI╤ «Про надання дозволу на продаж гр. Укра╖ни Канупер Улян╕ Богдан╕вн╕ земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:06:044:0022) по вул. Геро╖в Танк╕ст╕в, 1-а в м. Яготин╕ в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:06:044:0022) по вул. Геро╖в Танк╕ст╕в, 1-а в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,

3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.

4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.

5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.

6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 09.08.2016 р. (включно).

7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ О.╤.Федина


22-07-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

22.07.2016 № 02

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 09.08.2016 о 14:30 год.

2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. П╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 19.05.2016 № 392-08-VI╤ «Про надання дозволу на продаж Споживчому товариству «Фортуна» земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:06:043:0022) по вул. Незалежност╕, 95 в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради»;
2.2. Назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер 3225510100:06:043:0022) площею 0,1200 га по вул. Незалежност╕, 95 в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.3. Мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки.

3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення Конкурсу.

4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою, що дода╓ться.
- виписку з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.

5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.

6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 03.08.2016 р.

7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, тел.: (04575)5-53-58, (04575)5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ О. ╤. Федина

Додаток 1 до Положення про конкурсний в╕дб╕р суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок 6кБ
Скачати


15-07-2016
Особистий прийом громадян !

16 липня 2016 року з 9.00 до 16.30 зд╕йсню╓ться особистий прийом громадян депутатом Ки╖всько╖ обласно╖ ради ШАХАР'ЯНЦОМ АРМЕНОМ МУШЕГОВИЧЕМ.

Адреса: м. Яготин, вул. Незаклжност╕, 54-А - Центр допомоги учасникам АТО (пав╕льйон б╕ля Казначейства).

Телефони для дов╕док: 066-674-21-79, 067-969-04-53, 063-686-57-55.


01-07-2016
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

01.07.2016 № 01

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 18.07.2016 о 14:30 год.

2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. П╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 19.05.2016 № 392-08-VI╤ «Про надання дозволу на продаж Споживчому товариству «Фортуна» земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:06:043:0022) по вул. Незалежност╕, 95 в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради»;
2.2. Назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер 3225510100:06:043:0022) площею 0,1200 га по вул. Незалежност╕, 95 в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.3. Мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки.

3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення Конкурсу.

4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою, що дода╓ться.
- виписку з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.

5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.

6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 13.07.2016 р.

7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, тел.: (04575)5-53-58, (04575)5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ О. ╤. Федина

Додаток 1 до положення про конкурсний в╕дб╕р суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок 5кБ
Скачати


22-06-2016
ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ'ЯТО╥ СЕС╤╥

12.07.2016 об 11.00 в╕дбудеться дев’ята сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 №20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
2. Про встановлення м╕сцевих податк╕в на територ╕╖ м╕ста Яготина на 2017 р╕к.
3.Про реформування друкованого засобу масово╖ ╕нформац╕╖ комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Редакц╕я газети «Яготин – м╕сто мо╓», сп╕взасновником якого ╓ Яготинська м╕ська рада.
4. Про результати роботи ком╕с╕╖ з перев╕рки виконання роб╕т щодо ремонту дор╕г на територ╕╖ м. Яготин.
5. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Вокзальна, 11 прим╕щення, 6, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
6. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Вокзальна, 11 прим╕щення, 5, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
7. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Каштанова Алея 1 прим╕щення, 2, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
8. Про затвердження техн╕чно╖ документац╕╖ з нормативно╖ грошово╖ оц╕нки земель м╕ста Яготин Яготинського району Ки╖всько╖ област╕.
9. Про внесення зм╕н до статут╕в дошк╕льних навчальних заклад╕в м╕ста Яготин.
10.Про затвердження Схеми сан╕тарного очищення м╕ста Яготин Ки╖всько╖ област╕.
11. Земельн╕ питання.
12. Р╕зне.

Секретар м╕сько╖ ради Т.В.Рубанчук


17-06-2016
Особистий прийом громадян !

18 червня 2016 року з 9.00 до 16.30 зд╕йсню╓ться особистий прийом громадян депутатом Ки╖всько╖ обласно╖ ради ШАХАР'ЯНЦОМ АРМЕНОМ МУШЕГОВИЧЕМ.

Адреса: м. Яготин, вул. Незаклжност╕, 54-А - Центр допомоги учасникам АТО (пав╕льйон б╕ля Казначейства).

Телефони для дов╕док: 066-674-21-79, 067-969-04-53, 063-686-57-55.


19-05-2016
До в╕дома перев╕зник╕в

Виконком Яготинсько╖ м╕сько╖ ради оголошу╓ конкурс на зд╕йснення перевезень на наступних м╕ських автобусних маршрутах:

1. № 1 «ст. Яготин – Комб╕кормовий завод» — (4 рейси);
2. № 2 «ст. Яготин – ЦПТО – Волошка – ПТФ» — (12 рейс╕в);
3. № 3 «ст. Яготин – ЦПТО – Комб╕кормовий завод» — (10 рейс╕в);
4. № 4 «ст. Яготин – Комб╕кормовий завод» — (14 рейс╕в);
5. № 7 «ст. Яготин – МАУП – ДП «Рошен» – Сокол╕вщина – ПТФ» — (8 рейс╕в);
6. № 11 «ст. Яготин – ЦПТО – вул. Дмитр╕вська – Комб╕кормовий завод» — (12 рейс╕в).

Умови:

Автобус велико╖ м╕сткост╕, обов’язкове перевезення пасажир╕в п╕льгових категор╕й, дотримання розкладу руху.

Документи подаються до 20.06.2016 року за адресою: 07700, вул. Незалежност╕, 67, м. Яготин, Ки╖вська область.

Бланки документ╕в можна отримати у голови конкурсного ком╕тету для проведення конкурс╕в з перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування в м╕ст╕ Яготин Овчаренка С.О. щодня (кр╕м суботи та нед╕л╕) з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.).

Конкурс в╕дбудеться 20.06.2016 року об 11 год. 00 хв. В прим╕щенн╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (вул. Незалежност╕, 67).

Телефон для дов╕док: 5-59-90, 5-53-58, 5-44-44.

УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤
ВИКОНАВЧИЙ КОМ╤ТЕТ

Р╤ШЕННЯ
17 травня 2016 року № 77

Про оголошення конкурсу на право перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготин

У зв’язку ╕з зак╕нченням терм╕н╕в д╕╖ договор╕в на перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах № 1, № 2, № 3, № 4, № 7 та № 11, керуючись Постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусному маршрут╕ загального користування», статтями 7, 14, 44 Закону Укра╖ни «Про автомоб╕льний транспорт», керуючись статтею 30 Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

В И Р ╤ Ш И В:

1. Оголосити на 20 червня 2016 року конкурс на право перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах № 1 «ст. Яготин - Комб╕кормовий завод», № 2 «ст. Яготин - ЦПТО - Волошка - ПТФ», № 3 «ст. Яготин - ЦПТО - Комб╕кормовий завод», № 4 «ст. Яготин - Комб╕кормовий завод», № 7 «ст. Яготин - МАУП - ДП «Рошен» - Сокол╕вщина - ПТФ», № 11 «ст. Яготин - ЦПТО - вул. Дмитр╕вська - Комб╕кормовий з-д» на умовах зг╕дно з додатком.
2. Начальнику в╕дд╕лу ЖКГ, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою апарату Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Михайлову Ю.В. забезпечити розм╕щення ╕нформац╕╖ про оголошення конкурсу та його умови в м╕ськ╕й газет╕ «Яготин - м╕сто мо╓» та на веб-сайт╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в терм╕ни, визначен╕ чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього р╕шення покласти на першого заступника м╕ського голови Овчаренка С.О.

М╕ський голова Н.М.Дзюба

Додаток
до р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради
в╕д 17.05.2016 № 77

У М О В И
конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах
загального користування м. Яготин

1. Умови конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування розроблен╕ в╕дпов╕дно до вимог Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», статт╕ 44 Закону Укра╖ни «Про автомоб╕льний транспорт» та постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусному маршрут╕ загального користування» (з╕ зм╕нами ╕ доповненнями) ╕ застосовуються для визначення автомоб╕льних перев╕зник╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у м╕ст╕ Яготин╕ (дал╕ – Умови).
Умови визначають затверджен╕ замовником вимоги до автотранспортних засоб╕в, режиму ╖х роботи при обслуговуванн╕ об’╓кт╕в конкурсу та процедуру п╕дготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких ╓ виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (дал╕ - конкурс) ╕ ╓ обов’язковими для конкурсного ком╕тету та претендент╕в на участь у конкурс╕.
2. Терм╕ни, що вживаються в Умовах, мають таке значення:
конкурсна пропозиц╕я - умови обслуговування пасажир╕в, що пропонуються перев╕зником-претендентом, як╕ зазначен╕ у поданих на конкурс документах;
конкурсний ком╕тет - пост╕йний або тимчасовий орган, утворений Орган╕затором для розгляду конкурсних пропозиц╕й та прийняття р╕шення про визначення переможця конкурсу;
перев╕зник-претендент - автомоб╕льний перев╕зник, який в установленому порядку подав заяву та документи для участ╕ в конкурс╕;
умови конкурсу - встановлен╕ Орган╕затором (обов'язков╕ та додатков╕) умови перевезень пасажир╕в, як╕ повинн╕ виконувати автомоб╕льн╕ перев╕зники, визначен╕ на в╕дпов╕дному об'╓кт╕ конкурсу.
3. Орган╕затором проведення конкурсу, з питань визначених цими Умовами, ╓ виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕.
4. Р╕шення щодо проведення конкурсу прийма╓ Орган╕затор.
5. Об'╓ктом конкурсу ╓ окрем╕ автобусн╕ маршрути м╕ського автобусного сполучення загального користування з визначеними режимами руху. Автобуси повинн╕ в╕дпов╕дати вимогам чинного законодавства за класом, техн╕чними та еколог╕чними показниками, пасажиром╕стк╕стю. На конкурс виносяться маршрути ╕з затвердженими паспортами. Догов╕р про орган╕зац╕ю перевезення пасажир╕в на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у м╕ст╕ Яготин╕ уклада╓ться з переможцем конкурсу.
6. Строк д╕╖ договору становить п’ять рок╕в.
Укладений з перев╕зником-переможцем Конкурсу догов╕р може бути роз╕рваний Орган╕затором в односторонньому порядку у раз╕ закриття маршруту р╕шенням виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради, про що Орган╕затор письмово попереджу╓ Перев╕зника не п╕зн╕ше, н╕ж за 90 (дев’яносто) календарних дн╕в до дати роз╕рвання Договору. Перев╕зник вважа╓ться пов╕домленим з дня отримання листа (╕нформування Перев╕зника).
При проведенн╕ конкурсу ╕нтереси перев╕зника-претендента може представляти особа, повноваження яко╖ п╕дтверджуються дов╕рен╕стю в╕д ╕мен╕ перев╕зника-претендента, оформлено╖ зг╕дно вимог чинного законодавства Укра╖ни.
Орган╕затор викону╓ функц╕╖ з п╕дготовки матер╕ал╕в для проведення конкурсу, ╖х анал╕зу та оц╕нки в╕дпов╕дност╕ конкурсних пропозиц╕й перев╕зника-претендента умовам конкурсу; п╕дготовки паспорт╕в автобусних маршрут╕в та матер╕ал╕в для подальшого встановлення в╕дносин м╕ж Орган╕затором та автомоб╕льним перев╕зником-переможцем конкурсу.
7. Об'╓ктами конкурсу ╓:
- № 1 - автобусний маршрут № 1 «ст. Яготин - Комб╕кормовий завод» на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
- № 2 - автобусний маршрут № 2 «ст. Яготин - ЦПТО - Волошка - ПТФ», на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
- № 3 - автобусний маршрут № 3 «ст. Яготин - ЦПТО - Комб╕кормовий завод», на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
- № 4 - автобусний маршрут № 4 «ст. Яготин - Комб╕кормовий завод», на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
- № 5 - автобусний маршрут № 7 «ст. Яготин - МАУП - ДП «Рошен» - Сокол╕вщина - ПТФ», на якому необх╕дно мати один основний та один резервний автобуси (пасажиром╕стк╕стю не менш н╕ж 20 сидячих м╕сць кожен);
- № 6 - автобусний маршрут № 11 «ст. Яготин - ЦПТО - вул. Дмитр╕вська - Комб╕кормовий з-д».
Режим руху на ус╕х об'╓ктах конкурсу – «звичайний», за встановленим м╕ськвиконкомом граф╕ком.
8. До участ╕ в конкурс╕ запрошуються автомоб╕льн╕ перев╕зники, як╕:
- мають л╕ценз╕ю на право в╕дпов╕дних пасажирських перевезень;
- мають достатнью к╕льк╕сть власних або взятих ними у л╕зинг (орендован╕ автобуси не враховуються) автобус╕в в╕дпов╕дного классу (А, ╤, ╤╤), хоча б один з яких пристосований для перевезення ос╕б з обмеженими ф╕зичними можливостями. Достатня к╕льк╕сть транспортних засоб╕в визнача╓ться як загальна к╕льк╕сть автобус╕в, необх╕дних, в-першу чергу, для виконання перевезень в╕дпов╕дно до чинних договор╕в на д╕ючих маршрутах (з урахуванням резерву), та залишок транспортних засоб╕в, як╕ можуть бути використан╕ на об’╓кт╕ конкурсу, на який претенду╓ автоперев╕зник. Не допуска╓ться використання автобус╕в, переобладнаних з вантажних транспортних засоб╕в. Техн╕чн╕ та еколог╕чн╕ показники автобус╕в повинн╕ в╕дпов╕дати вимогам нормативно-законодавчих акт╕в з питань автомоб╕льного транспорту;
- мають особисту або орендовану виробничу базу. У раз╕ в╕дсутност╕ виробничо╖ бази перев╕зник зобов’язаний проводити заходи по забезпеченню безпеки перевезень на догов╕рних засадах з п╕дпри╓мствами (орган╕зац╕ями), як╕ мають в╕дпов╕дних квал╕ф╕кованих фах╕вц╕в;
- утримують транспортн╕ засоби в належному техн╕чному ╕ сан╕тарному стан╕, та забезпечують ╖х збер╕гання в╕дпов╕дно до вимог статт╕ 21 Закону Укра╖ни «Про автомоб╕льний транспорт»;
- забезпечують контроль техн╕чного ╕ сан╕тарного стану транспортних засоб╕в перед ви╖здом на маршрут;
- використовують найманих прац╕вник╕в на законних п╕дставах;
- забезпечують проведення медичного контролю стану здоров'я вод╕╖в;
- орган╕зовують проведення пер╕одичного навчання вод╕╖в методам надання першо╖ медично╖ допомоги потерп╕лим в╕д дорожньо-транспортних пригод;
- забезпечують умови прац╕ та в╕дпочинку вод╕╖в зг╕дно з вимогами законодавства;
- забезпечують проведення стажування та ╕нструктажу вод╕╖в у порядку, визначеному д╕ючим законодавством;
- забезпечують безпеку дорожнього руху;
- забезпечують вод╕╖в в╕дпов╕дною документац╕╓ю на перевезення пасажир╕в.
9. Тарифна пол╕тика на автобусних маршрутах м. Яготин повинна в╕дпов╕дати д╕ючому законодавству Укра╖ни в частин╕ затвердження чи узгодження вартост╕ про╖зду пасажир╕в, саме:
- зм╕на вартост╕ про╖зду зд╕йсню╓ться зг╕дно з р╕шенням виконкому м╕сько╖ ради, яке прийма╓ться на п╕дстав╕ звернення перев╕зника з наданими розрахунками на ╖х зм╕ну;
- самост╕йне зб╕льшення вартост╕ про╖зду не допуска╓ться.
10. На кожний об’╓кт конкурсу окремо претенденти подають так╕ документи:
1) заяву на участь в конкурс╕;
2) нотар╕ально зав╕рену коп╕ю л╕ценз╕╖ на право надання послуг ╕з перевезень пасажир╕в (може подаватися в одному прим╕рнику, якщо перев╕зник претенду╓ на дек╕лька об’╓кт╕в одного конкурсу);
3) перел╕к транспортних засоб╕в, як╕ пропонуються до використання на об’╓кт╕ конкурсу, обов’язково ╕з зазначенням марки, модел╕, пасажиром╕сткост╕ (з в╕дм╕ткою «з м╕сцем вод╕я/без м╕сця вод╕я»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу);
4) коп╕╖ л╕ценз╕йних карток на кожний автобус, який пропону╓ться до використання на автобусному маршрут╕;
5) документ, що п╕дтверджу╓ внесення плати за участь у конкурс╕;
6) коп╕╖ св╕доцтв про ре╓страц╕ю транспортних засоб╕в або тимчасових ре╓страц╕йних талон╕в автобус╕в, що пропонуються до використання на маршрут╕;
7) коп╕ю документа, що п╕дтверджу╓ проведення процедури санац╕╖ (за умови проведення санац╕╖);
8) перел╕к транспортних засоб╕в, пристосованих для перевезення ос╕б з обмеженими ф╕зичними можливостями, як╕ пропонуються для роботи на автобусному маршрут╕, або письмову ╕нформац╕ю про ╖х в╕дсутн╕сть;
9) анкету за визначеною формою, в як╕й передбачаються питання, що будуть врахован╕ п╕д час перев╕рки достов╕рност╕ в╕домостей, що м╕стяться у документах для участ╕ у конкурс╕, та п╕д час п╕драхунк╕в за бальною системою оц╕нки пропозиц╕й перев╕зника-претендента;
10) коп╕ю штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платник╕в податку ╕ сум, утриманого з них, податку (форма N 1ДФ) за останн╕ повн╕ два квартали;
11) ╕нвестиц╕йний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобус╕в (обов'язково в раз╕ нев╕дпов╕дност╕ транспортних засоб╕в умовам конкурсу);
12) документи, щодо дотримання законодавства у сфер╕ безпеки дорожнього руху:
- дов╕дку про в╕дпов╕дн╕сть техн╕чного стану автобус╕в, як╕ пропонуються до використання на об’╓кт╕ конкурсу, умовам перевезень, що, зокрема, повинна м╕стити в╕дм╕тку про в╕дсутн╕сть переобладнання з вантажного транспортного засобу;
- висновок про в╕дпов╕дн╕сть роботи перев╕зника-претендента вимогам нормативно-правових акт╕в у сфер╕ безпеки дорожнього руху.
11. Перев╕зник повинен мати достатню к╕льк╕сть транспортних засоб╕в для виконання перевезень, затверджено╖ обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, як╕ повинн╕ виконуватися в╕дпов╕дно до чинних договор╕в. Достатня к╕льк╕сть транспортних засоб╕в визнача╓ться як к╕льк╕сть автобус╕в, необх╕дних для виконання перевезень, та к╕льк╕сть резервних транспортних засоб╕в, яка становить 10 в╕дсотк╕в.
12. П╕льгов╕ перевезення пасажир╕в зд╕йснюються в╕дпов╕дно до чинного законодавства та ╕ндив╕дуальних пропозиц╕й.
Автомоб╕льному перев╕знику, який зд╕йсню╓ перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування, забороня╓ться в╕дмовляти у п╕льгових перевезеннях, кр╕м випадк╕в, передбачених законом.
Безп╕дставна в╕дмова в╕д п╕льгового перевезення тягне за собою в╕дпов╕дальн╕сть зг╕дно ╕з законом.
Види та обсяги п╕льгових перевезень установлюються замовленням, у якому визнача╓ться порядок компенсац╕╖ автомоб╕льним перев╕зникам, як╕ зд╕йснюють перевезення пасажир╕в на маршрутах загального користування, збитк╕в в╕д цих перевезень.
13. Отримати вичерпну ╕нформац╕ю про об’╓кти конкурсу та бланки документ╕в, що подаються на конкурс, а також здати оформлен╕ на конкурс документи можна у робоч╕ дн╕ (з 9.00 до 17.00) у в╕дд╕л╕ житлово-комунального господарства, торг╕вл╕, транспорту транспорту та благоустрою Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб. № 12, тел. 5-44-44).
14. Для участ╕ в конкурс╕ претендент пода╓ на кожний об’╓кт конкурсу окрему заяву представнику Орган╕затора та документи зг╕дно п. 29 постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажир╕в на автобусному маршрут╕ загального користування».
15. Документи для участ╕ в конкурс╕ пронумеровуються, прошиваються, п╕дписуються уповноваженою особою перев╕зника-претендента та скр╕плюються печаткою з позначенням к╕лькост╕ стор╕нок цифрами ╕ словами. Документи для участ╕ в конкурс╕ подаються перев╕зником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який м╕стить документи для участ╕ в конкурс╕, в╕дкрива╓ться наступного дня п╕сля зак╕нчення строку ╖х прийняття. Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який м╕стить документи з ╕нформац╕╓ю про те, на який об’╓кт конкурсу пода╓ документи перев╕зник-претендент, в╕дкрива╓ться п╕д час зас╕дання конкурсного ком╕тету.
У раз╕ подання перев╕зником-претендентом документ╕в для участ╕ в к╕лькох конкурсах, що проводяться на одному зас╕данн╕, ним робиться однакова в╕дм╕тка на конвертах № 1 ╕ 2, як╕ стосуються одного ╕ того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежн╕сть ╖х одне одному.
16. Строк для подання документ╕в на конкурс становить 10 робочих дн╕в з дати опубл╕кування оголошення про проведення конкурсу.
17. Документи, як╕ подан╕ в повному обсяз╕, приймаються та ре╓струються представником Орган╕затора у журнал╕ обл╕ку. Документи, подан╕ несво╓часно, не ре╓струються ╕ повертаються претенденту з пов╕домленням про спос╕б повернення кошт╕в внесених за участь в конкурс╕. Ус╕ документи складаються державною мовою. За роз’ясненнями щодо оформлення документ╕в для участ╕ в конкурс╕ претендент ма╓ право звернутися до представника Орган╕затора, який зобов’язаний надати ╖х в усн╕й чи письмов╕й форм╕ (за вибором претендента) протягом трьох робочих дн╕в.
18. Достов╕рн╕сть ╕нформац╕╖, викладено╖ у заяв╕ та документах, наданих претендентом на участь у конкурс╕, перев╕ря╓ться представником Орган╕затора не п╕зн╕ше, н╕ж за два дн╕ до дати проведення конкурсу.
19. Документи на конкурс приймаються до 20 червня 2016 року. Конкурс в╕дбудеться 20 червня 2016 року об 11 год. 00 хв. у зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

Керуючий справами виконавчого ком╕тету В.А. Галицький


16-05-2016
ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВО╥ ВОСЬМО╥ СЕС╤╥

19 травня 2016 року об 11.00 годин╕ в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67. в╕дбудеться позачергова восьма сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради будуть винесен╕ так╕ питання:
1.Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м.Яготин за ╤ квартал 2016 року.
2.Про направлення в╕льних залишк╕в загального фонду м╕ського бюджету.
3.Про внесення зм╕н до додатк╕в 3; 5 р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 №20-03-V╤╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к».
4.Про передачу роб╕т з реконструкц╕╖ об’╓кт╕в водопостачання КП «Яготинське ВУ ВКГ» ╕з встановленням станц╕й автоматичного управл╕ння з частотними перетворювачами та зам╕ною насосних агрегат╕в у 2015 роц╕.
5.Про внесення зм╕н до Програми реформування ╕ розвитку житлово-комунального господарства м╕ста Яготин на 2016-2020 роки, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 №172-04-V╤╤.
6.Про внесення зм╕н до складу адм╕н╕стративно╖ ком╕с╕╖, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 24.11.2015 № 18-02-V╤╤ «Про затвердження нового складу адм╕н╕стративно╖ ком╕с╕╖ при виконавчому ком╕тет╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
7.Про затвердження Положення про в╕дд╕л ре╓страц╕йних повноважень та ведення ре╓стру територ╕ально╖ громади Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
8. Про затвердження розпод╕льчого балансу щодо переходу у в╕дпов╕дних частках майнових прав ╕ обов'язк╕в в╕д Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори до комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник», спец╕ал╕зованого комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал» та комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори.
9. Про затвердження статуту комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори.
10. Про затвердження статуту спец╕ал╕зованого комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал».
11. Про затвердження статуту комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник».
12. Про погодження штатного розпису комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори.
13. Про погодження штатного розпису спец╕ал╕зованого комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал».
14. Про погодження штатного розпису комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Комунальник».
15. Про розгляд звернення Яготинського районного в╕дд╕лення ПАТ «Райфайзен Банк Аваль» та Яготинського районного центру зайнятост╕.
16. Земельн╕ питання.


М╕ський голова Н.М. Дзюба


11-05-2016
З 16 ПО 20 ТРАВНЯ - ХЛОРУВАННЯ ВОДОПРОВ╤ДНИХ МЕРЕЖ !!!
До уваги жител╕в м╕ста Яготина, що користуються водою з м╕ського водопроводу кр╕м масив╕в "ПТФ" та "Козловщина".

КП «Яготинське виробниче управл╕ння водопров╕дно-канал╕зац╕йного господарства» пов╕домля╓, що з 16 по 20 травня включно будуть проводитись проф╕лактичн╕ роботи по промивц╕ та хлоруванню водопров╕дних мереж житлових масив╕в, водопостачання яких проводиться з центрально╖ водонасосно╖ м╕ста.

Просимо на ц╕ дн╕ запастися водою. Вживати воду для пиття та приготування ╖ж╕ в цей пер╕од забороня╓ться.


25-04-2016
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста
В╕дпов╕дно до Протоколу № 3 в╕д 25.04.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕, переможцем конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна: нежитлове прим╕щення за адресою: Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Вокзальна, 11, прим. 6, визначено ф╕зична особа - п╕дпри╓мець Нехорошева Тетяна Петр╕вна, яка заре╓стрована за адресою:07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Винниченка, 19, кв.5.

Голова ком╕с╕╖ С.О.Овчаренко


25-04-2016
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста
В╕дпов╕дно до Протоколу № 2 в╕д 25.04.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕, переможцем конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна: нежитлове прим╕щення за адресою: Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Вокзальна, 11, прим. 5, визначено ф╕зична особа - п╕дпри╓мець Нехорошева Тетяна Петр╕вна, яка заре╓стрована за адресою:07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Винниченка, 19, кв.5.

Голова ком╕с╕╖ С.О.Овчаренко


25-04-2016
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста
В╕дпов╕дно до Протоколу № 1 в╕д 25.04.2016 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕, переможцем конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна: нежитлове прим╕щення за адресою: Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Каштанова алея, 1, прим. 2, визначено ф╕зична особа - п╕дпри╓мець Нехорошева Тетяна Петр╕вна, яка заре╓стрована за адресою:07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Винниченка, 19, кв.5.

Голова ком╕с╕╖ С.О.Овчаренко


21-04-2016
Щотижневий електронний бюлетень РЕФОРМА №1 -ОГОЛОШЕННЯ
• Оголошено конкурс на посади кер╕вник╕в рег╕ональних оф╕с╕в реформ з децентрал╕зац╕╖ та розвитку. Документи приймаються до 18.00 22 кв╕тня 2016 року в електронному вигляд╕ за адресою: ofref@minregion.gov.ua
• Он-лайн курс «Планування м╕жмун╕ципально╖ системи поводження з твердими побутовими в╕дходами» (ПТПВ)
Запрошу╓мо до участ╕ в он-лайн курс╕ «Планування м╕жмун╕ципально╖ системи поводження з твердими побутовими в╕дходами» (ПТПВ), який стартував 14 кв╕тня на веб платформ╕ Сп╕льноти практик м╕сцевого самоврядування за адресою http://udl.despro.org.ua/. Курс в╕дкритий для участ╕ вс╕м зац╕кавленим. Навчання – безкоштовне. К╕льк╕сть ос╕б для участ╕ у навчанн╕ в╕д одного органу м╕сцевого самоврядування, виконавчо╖ влади, чи громадсько╖ орган╕зац╕╖ – необмежена. Все, що Вам необх╕дно для навчання: мати д╕ючу електронну поштову скриньку, доступ до мереж╕ ╤нтернет.

• ╤нтернет-анкетування "Сп╕вроб╕тництво м╕сцевих та рег╕ональних влад Польщ╕ й Укра╖ни в 1999-2014 рр." ╤гор Ксенич, прац╕вник Маршалк╕вського управл╕ння Великопольського во╓водства Республ╕ки Польща, асп╕рант Факультету пол╕тичних наук ╕ журнал╕стики Ун╕верситету ╕м. Адама М╕цкевича у Познан╕, щиросердечно запрошу╓ укра╖нськ╕ органи м╕сцевого самоврядування та м╕сцев╕ державн╕ адм╕н╕страц╕╖ взяти участь у ╕нтернет-анкетуванн╕ "Сп╕вроб╕тництво м╕сцевих та рег╕ональних влад Польщ╕ й Укра╖ни в 1999-2014 рр.", результати якого будуть передан╕ М╕н╕стерству закордонних справ та М╕н╕стерству внутр╕шн╕х справ ╕ адм╕н╕страц╕╖ Республ╕ки Польща. Опитувальний лист буде доступний до 29 кв╕тня 2016 року за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1W6wTZgzz7mJm_R6B8OShAbzZ8rScqGEyI6ixXnfXXio У випадку питань чи техн╕чних проблем прошу звертатися за адресою електронно╖ пошти (igor.ksenicz@gmail.com).


13-04-2016
ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВО╥ СЬОМО╥ СЕС╤╥ ЯГОТИНСЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
21.04.2016 об 11.00 в╕дбудеться позачергова сьома сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:
1. Про реорган╕зац╕ю Яготинсько╖ житлово-експлуатац╕йно╖ контори.
2. Про затвердження складу конкурсного ком╕тету для проведення конкурс╕в з перевезення пасажир╕в на автобусних маршрутах загального користування в м╕ст╕ Яготин.
3. Про затвердження складу ком╕тету з конкурсних торг╕в Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

Секретар м╕сько╖ ради Т.В.Рубанчук


08-04-2016
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.
Дата, час проведення конкурсу: 25.04.2016 о 14 год. 30 хв.
М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення.
М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Вокзальна, 11, прим╕щення № 6.
Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.
Площа об’╓кта оц╕нки: 252,7 м2.
Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення.
Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.
Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».
Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».
К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 21.04.2016 року.
Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-44-44.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Горшков Олег ╢вген╕йович - головний спец╕ал╕ст житлово-комунального господарства,торг╕вл╕ транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко08-04-2016
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.
Дата, час проведення конкурсу: 25.04.2016 о 14 год. 00 хв.
М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення.
М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Каштанова Алея 1, прим╕щення № 2.
Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.
Площа об’╓кта оц╕нки: 60,6 м2.
Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення.
Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.
Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».
Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».
К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 21.04.2016 року.
Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-44-44.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Горшков Олег ╢вген╕йович - головний спец╕ал╕ст житлово-комунального господарства,торг╕вл╕ транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


22-03-2016
ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВО╥ ШОСТО╥ СЕС╤╥ ЯГОТИНСЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
25.03.2016 об 11.00 в╕дбудеться позачергова шоста сес╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.

На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винесено питання:
1. Про направлення в╕льних залишк╕в спец╕ального фонду м╕ського бюджету.

Секретар м╕сько╖ ради Т.В.Рубанчук


02-03-2016
Зах╕д про презентац╕ю напрямк╕в роботи майбутнього Пункту тимчасово розм╕щення б╕женц╕в у м.Яготин╕

ДО УВАГИ МЕШКАНЦ╤В М╤СТА ЯГОТИНА!


11 березня 2016 року о 15-00 годин╕ в прим╕щенн╕ Яготинського районного будинку культури за адресою : м.Яготин вул. Незалежност╕, 87 в╕дбудеться зах╕д з презентац╕╖ напрямк╕в роботи майбутнього пункту тимчасово розм╕щення б╕женц╕в (ПТРБ) у м╕ст╕ Яготин╕.

Участь у зустр╕ч╕ приймуть представники м╕сцево╖ влади м╕ста Яготина, Державно╖ м╕грац╕йно╖ служби, Агентство ООН у справах б╕женц╕в та актив╕сти громадських орган╕зац╕й.

П╕д час зустр╕ч╕ будуть представлен╕:
• приклади д╕яльност╕ ПТРБ в ╕нших м╕стах Укра╖ни,
• усп╕шн╕ ╕стор╕╖ ведення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ б╕женцями в Укра╖н╕,
• будуть наведен╕ чисельн╕ приклади ╕нтеграц╕╖ б╕женц╕в у м╕сцеву громаду, ╖хн╕й вклад у сусп╕льне й економ╕чне життя м╕сцевих громад.


На зустр╕ч╕ буде можлив╕сть висловити сво╖ коментар╕, зауваження та поставити запитання.


02-03-2016
╤нтерв'ю з м╕ським головою про Пункт тимчасового розм╕щення б╕женц╕в в м.Яготин╕

ДО УВАГИ МЕШКАНЦ╤В М╤СТА ЯГОТИНА!

╤нтерв'ю з м╕ським головою Дзюбою Натал╕╓ю Микола╖вною про Пункт тимчасового розм╕щення б╕женц╕в у м. Яготин╕ можна переглянути на телеканалах Укра╖ни:

- телеканал "Новий" - 02.03.2016 о 18:00 та о 19:00 годинах;

- телеканал "2+2" - 03.03.2016 о 19:20 годин╕.
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


24 лютого 2016 року № 5

Про скликання п’ято╖ сес╕╖
Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання

В╕дпов╕дно Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”:
1.Скликати п’яту сес╕ю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання 17 березня 2016 року об 11:00 годин╕ в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.
2.На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1.Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м.Яготина за 2015 р╕к.
2.Про направлення в╕льних залишк╕в спец╕ального фонду м╕ського бюджету.
3.Про надання дозволу Яготинськ╕й житлово-експлуатац╕йн╕й контор╕ на списання та зняття з балансу основних засоб╕в.
4.Про затвердження перел╕ку об’╓кт╕в нерухомого майна, як╕ належать до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин, що п╕длягають приватизац╕╖ в 2016 роц╕, шляхом продажу на аукц╕он╕.
5.Про затвердження Положення про конкурсний в╕дб╕р суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
6.Про затвердження Положення про конкурсний в╕дб╕р суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
7.Про проведення нормативно грошово╖ оц╕нки земель м╕ста Яготин, села Сокол╕вщина, села Червоне Зар╕ччя.
8.Про погодження передач╕ в оренду об’╓кт╕в нерухомого майна, що перебувають у власност╕ територ╕ально╖ громади м. Яготин.
9.Про заходи щодо зд╕йснення повноважень суб’╓кта державно╖ ре╓страц╕╖ прав на нерухоме майно.
10.Про прийняття в комунальну власн╕сть територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин ╕нженерних мереж-водопровод╕в та оглядових колодяз╕в вуличних водопров╕дних кооператив╕в м╕ста Яготин.
11.Про внесення зм╕н до складу ком╕с╕й, утворених при Яготинськ╕й м╕ськ╕й рад╕.
12.Про перейменування вулиць та провулк╕в в м. Яготин╕.
13.Про стан боротьби з╕ злочинн╕стю та охорони громадського порядку в м. Яготин╕ за п╕дсумками 2015 року.
14.Земельн╕ питання.
15.Р╕зне.М╕ський голова Н.М.ДзюбаУКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
28 с╕чня 2016 року 9-к/тр

Про затвердження штатних розпис╕в прац╕вник╕в апарату Яготинсько╖ м╕сько╖ ради та стад╕ону «Колос» Яготинсько╖ м╕сько╖ ради


В╕дпов╕дно до пункту 20 частини 4 статт╕ 42 Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», постанов Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати прац╕ прац╕вник╕в апарату орган╕в виконавчо╖ влади, орган╕в прокуратури, суд╕в та ╕нших орган╕в», в╕д 20.05.2009 № 482 «Деяк╕ питання оплати прац╕ прац╕вник╕в орган╕в виконавчо╖ влади, орган╕в прокуратури, суд╕в та ╕нших орган╕в, що ф╕нансуються з бюджету», в╕д 09.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури зароб╕тно╖ плати, особливост╕ проведення ╕ндексац╕╖ та внесення зм╕н до деяких нормативно-правових акт╕в», наказу М╕н╕стерства прац╕ та соц╕ально╖ пол╕тики Укра╖ни в╕д 02.10.96 № 77 «Про умови оплати прац╕ роб╕тник╕в, зайнятих обслуговуванням орган╕в виконавчо╖ влади, суд╕в, орган╕в прокуратури, державних податкових ╕нспекц╕й та митно╖ служби», наказу М╕н╕стерства Укра╖ни в справах молод╕ ╕ спорту в╕д 23.09.2009 № 2097 “Про впорядкування умов оплати прац╕ прац╕вник╕в бюджетних установ, заклад╕в та орган╕зац╕й галуз╕ ф╕зично╖ культури ╕ спорту», р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 28.01.2016 № 155-04-VII «Про затвердження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в апарату та стад╕ону «Колос» Яготинсько╖ м╕сько╖ ради

1. Затвердити:
1.1. штатний розпис апарату Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2016 р╕к, що дода╓ться, та ввести його в д╕ю з 01 с╕чня 2016 року;
1.2. штатний розпис стад╕ону “Колос” Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2016 р╕к, що дода╓ться, та ввести його в д╕ю з 01 с╕чня 2016 року.
2. Контроль за виконанням цього р╕шення покласти на керуючого справами виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради Галицького В.А. та начальника в╕дд╕лу ф╕нансово-господарського забезпечення-головного бухгалтера м╕сько╖ ради Пантелусь В.М.УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


15 с╕чня 2016 року № 3

Про скликання позачергово╖ четверто╖
сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання


В╕дпов╕дно Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”:

1. Скликати позачергову четверту сес╕ю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання 28 с╕чня 2016 року об 11.00 годин╕ в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.
2. На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1. Про затвердження плану роботи Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання
2. Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 № 20-03-VI╤ «Про затвердження РегламентуЯготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання»
3.Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 22.12.2015 № 20-03-VI╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготина на 2016 р╕к»
4.Про направлення в╕льних залишк╕в загального фонду м╕ського бюджету
5.Про направлення в╕льних залишк╕в спец╕ального фонду м╕ського бюджету
6.Про затвердження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в
апарату та стад╕ону «Колос» Яготинсько╖ м╕сько╖ ради на 2016 р╕к
7.Про затвердження структури та загально╖ чисельност╕ прац╕вник╕в комунальних п╕дпри╓мств м╕сько╖ ради на 2016 р╕к
8.Про затвердження порядку в╕драхування до м╕ського бюджету частини чистого прибутку (доходу) в 2016 роц╕, господарськими орган╕зац╕ями, як╕ належать до ком╕нально╖ власност╕ м╕ста Яготина.
9.Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 18.06.2015 № 3147-59-VI «Про встановлення м╕сцевих податк╕в на територ╕╖ м╕ста Яготина»
10.Про стан боротьби з╕ злочинн╕стю та охорони громадського порядку в м. Яготин╕ за п╕дсумками 2015 року
11.Зв╕т про роботу комунальних п╕дпри╓мств м╕сько╖ ради за 2015 р╕к
12.Про затвердження «Програми розвитку земельних в╕дносин ╕ охорони земель на 2016-2020 роки»
13.Про затвердження «Програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення Яготина на 2016-2020 роки»
14.Про затвердження «Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими ф╕зичними можливостями до об’╓кт╕в житлового та громадського призначення на 2016-2020 роки»
15.Про затвердження «Програми з в╕дзначення державних, профес╕йних та м╕ських свят, юв╕лейних дат, заохочення колектив╕в, окремих громадян, зд╕йснення представницьких та ╕нших заход╕в на 2016-2020 роки»
16.Про затвердження «Програми утримання та розвитку Яготинського стад╕ону «Колос» на 2016-2020 роки»
17.Про затвердження «Програми боротьби з╕ злочинн╕стю та забезпечення охорони громадського порядку на 2016-2020 роки»
18.Про затвердження «Програми розвитку вулично-дорожно╖ мереж╕, утримання автомоб╕льних дор╕г та забезпечення безпеки руху на автомоб╕льних шляхах та вулицях м╕ста на 2016-2020 роки»
19.Про затвердження «Програми поводження ╕з твердими побутовими в╕дходами на 2016-2020 роки»
20.Про затвердження «Програми реформування житлово-комунального господарства та благоустрою м╕ста Яготина на 2016-2020 роки»
21.Про затвердження «Програми п╕дтримки Комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Редакц╕я газети «Яготин – м╕сто мо╓» на 2016 -2018 роки
22. Земельн╕ питання.
23. Р╕зне.
М╕ський голова Н.М.Дзюба


ЗАТВЕРДЖЕНО
р╕шення виконавчого
ком╕тету Яготинсько╖
м╕сько╖ ради
08.12.2015 № 24


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення щор╕чного огляду-конкурсу «Новор╕чний настр╕й»

╤. Загальн╕ положення

Огляд-конкурс «Новор╕чний настр╕й» (дал╕ – огляд-конкурс) проводиться у рамках новор╕чно-р╕здвяних свят з метою п╕двищення естетичного р╕вня оформлення буд╕вель, п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, будинк╕в приватного сектору.
Засновником та орган╕затором огляду-конкурсу ╓ виконавчий ком╕тет Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.

II. Мета огляду-конкурсу

Створення святкового настрою завдяки участ╕ мешканц╕в м╕ста у новор╕чно-р╕здвяному оформленн╕ м╕ста з використанням св╕тлових елемент╕в, сучасних оздоблювальних матер╕ал╕в та святкових прикрас. Забезпечення б╕льш привабливого естетичного вигляду в╕трин, зовн╕шнього та внутр╕шнього дизайну заклад╕в, облаштування прилегло╖ територ╕╖.

Ш. Порядок орган╕зац╕╖ та проведення огляду-конкурсу

Огляд-конкурс проводиться з 10 по 25 грудня кожного року.
Огляд-конкурс проводиться у ном╕нац╕ях:
- кращий заклад в сфер╕ торг╕вл╕ та надання послуг;
- краще п╕дпри╓мство;
- краща установа, орган╕зац╕я;
- краще новор╕чне оформлення прилегло╖ територ╕╖;
- краща новор╕чна садиба приватного сектору (серед ф╕зичних ос╕б).
Переможц╕в визнача╓ ком╕с╕я з п╕дведення п╕дсумк╕в огляду-конкурсу.
Бажаюч╕ взяти участь в огляд╕-конкурс╕ можуть подавати заяви до виконкому м╕сько╖ ради з обов’язковим додаванням фотограф╕й в електронному вигляд╕ на адресу yagomiskrada@inbox.ru, вказавши при цьому в тем╕ листа «На огляд-конкурс «Новор╕чний настр╕й».
В╕дб╕р учасник╕в проводиться ком╕с╕╓ю самост╕йно, з урахуванням поданих заяв та пропозиц╕й мешканц╕в м╕ста.
Церемон╕я нагородження переможц╕в в╕дбува╓ться в урочист╕й обстановц╕ в прим╕щенн╕ м╕сько╖ ради. ╤нформац╕я про проведення конкурсу та його переможц╕в висв╕тлю╓ться на стор╕нках газети «Яготин - м╕сто мо╓».

IV. Критер╕╖ оц╕нювання учасник╕в

Огляд та оц╕нка зд╕йсню╓ться конкурсною ком╕с╕╓ю за такими показниками:
- загальне святкове оформлення об'╓кта та прилегло╖ територ╕╖;
- тематичн╕сть оформлення та дизайн в╕трини;
- використання сучасних оздоблювальних матер╕ал╕в, св╕тлових елемент╕в, штучних (╕ндив╕дуальних) вироб╕в;
- використання новор╕чно-р╕здвяно╖ символ╕ки;
- сан╕тарно-техн╕чний стан об'╓кта та прилегло╖ територ╕╖.
Максимальна оц╕нка - 5 бал╕в по кожному показнику.

V. П╕дведення п╕дсумк╕в та визначення переможц╕в

П╕дведення п╕дсумк╕в огляду-конкурсу зд╕йсню╓ться ком╕с╕╓ю п╕сля проведення огляду.
Р╕шення ком╕с╕╖ прийма╓ться простою б╕льш╕стю голос╕в в╕д загального складу ком╕с╕╖
Р╕шення ком╕с╕╖ ╓ остаточним ╕ оскарженню не п╕дляга╓.
Переможц╕ у кожн╕й ном╕нац╕╖ нагороджуються подякою та ц╕нним подарунком в╕д Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.Керуючий справами
виконавчого ком╕тету В.А. Галицький


УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


02 грудня 2015 року № 25


Про скликання третьо╖
сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання


В╕дпов╕дно Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”:

1. Скликати третю сес╕ю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання 22 грудня 2015 року об 11.00 годин╕ в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.

2. На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:

1. Про м╕ський бюджет м. Яготин на 2016 р╕к
2. Про затвердження складу ком╕с╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради з розгляду земельних спор╕в
3. Про затвердження складу конкурсно╖ ком╕с╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради з в╕дбору виконавц╕в послуг з виконання роб╕т ╕з землеустрою, оц╕нки земель та виконавця земельних торг╕в на конкурентних засадах
4. Про орган приватизац╕╖ комунального майна Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕ сьомого скликання
5. Про затвердження складу ком╕с╕╖ з оренди власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин Ки╖всько╖ област╕
6. Про робочий орган для регулювання д╕яльност╕ з розм╕щення зовн╕шньо╖ реклами в м. Яготин╕
7. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Вокзальна, 11 прим╕щення, 5, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин
8. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Вокзальна, 11 прим╕щення, 6, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин
9. Про затвердження початково╖ ц╕ни продажу об’╓кту нерухомого майна – нежитлового прим╕щення в м. Яготин╕ по вул. Каштанова Алея, 1 прим╕щення, 3, яке належить до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин
10. Про створення ком╕с╕╖ для прийняття-передач╕ водогон╕в з в╕дключаючими колодязями та зап╕рною арматурою в м╕ст╕ Яготин╕ до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготина
11. Про затвердження Регламенту виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради сьомого скликання
12. Земельн╕ питання
13. Р╕зне
М╕ський голова Н.М.Дзюба


╤НФОРМАЦ╤ЙНЕ ПОВ╤ДОМЛЕННЯ
ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ (У ФОРМ╤ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ)
ПИТАННЯ ЗМ╤НИ НАЗВ ВУЛИЦЬ, ПРОВУЛК╤В, ╤НШИХ ОБ’╢КТ╤В ТОПОН╤М╤КИ М╤СТА ЯГОТИН В╤ДПОВ╤ДНО ДО ЗАКОНУ УКРА╥НИ «ПРО ЗАСУДЖЕННЯ КОМУН╤СТИЧНОГО ТА НАЦ╤ОНАЛ-СОЦ╤АЛ╤СТИЧНОГО (НАЦИСТСЬКОГО) ТОТАЛ╤ТАРНИХ РЕЖИМ╤В В УКРА╥Н╤ ТА ЗАБОРОНУ ПРОПАГАНДИ ╥ХНЬО╥ СИМВОЛ╤КИ»

1. Найменування орган╕затора – Яготинська м╕ська рада.
2. Найменування об’╓кт╕в топон╕м╕ки м╕ста Яготин яким пропону╓ться зм╕нити назви в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про засудження комун╕стичного та нац╕онал-соц╕ал╕стичного (нацистського) тотал╕тарних режим╕в в Укра╖н╕ та заборону пропаганди ╖хньо╖ символ╕ки»:
2.1. провулок П╕онерський;
2.2. вулиця Котовського;
2.3. провулок Котовського;
2.4. вулиця Щорса;
2.5. провулок Щорса;
2.6. провулок Пролетарський;
2.7. провулок Корчаг╕на;
2.8. вулиця Зо╖ Космодем'янсько╖;
2.9. вулиця Колгоспна;
2.10. вулиця 1 Травня;
2.11. вулиця Островського;
2.12. вулиця Чкалова;
2.13. вулиця Кузн╓цова;
2.14. вул.. Матросова.
3. Громадське обговорення (у форм╕ громадських слухань) питання зм╕ни назв вулиць, провулк╕в, ╕нших об’╓кт╕в топон╕м╕ки м╕ста Яготин в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про засудження комун╕стичного та нац╕онал-соц╕ал╕стичного (нацистського) тотал╕тарних режим╕в в Укра╖н╕ та заборону пропаганди ╖хньо╖ символ╕ки» проводиться з 27.11.2015 по 27.01.2016.
Встановлений строк прийому позиц╕й (зауважень) учасник╕в громадського обговорення питання зм╕ни назв вулиць, провулк╕в, ╕нших об’╓кт╕в топон╕м╕ки м╕ста Яготин в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про засудження комун╕стичного та нац╕онал-соц╕ал╕стичного (нацистського) тотал╕тарних режим╕в в Укра╖н╕ та заборону пропаганди ╖хньо╖ символ╕ки» до 12.01.2016 року, включно.
Громадськ╕ слухання щодо зм╕ни назв вулиць, провулк╕в, ╕нших об’╓кт╕в топон╕м╕ки м╕ста Яготин в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про засудження комун╕стичного та нац╕онал-соц╕ал╕стичного (нацистського) тотал╕тарних режим╕в в Укра╖н╕ та заборону пропаганди ╖хньо╖ символ╕ки», будуть проводиться 27.01.2016 року о 14 год. 30 хв. в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, за адресою м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.
4. Ре╓страц╕я учасник╕в та представник╕в засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ зд╕йсню╓ться з 14 год.00 хв. до 14 год.20 хв. 27.01.2016 року в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, за адресою м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.
5. Поштова адреса для прийняття пропозиц╕й (зауважень): 07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, електронна адреса: yagomiskrada@inbox.ru, телефон (045 75) 5-53-58. Пропозиц╕╖ (зауваження) учасник╕в громадського обговорення подаються у письмов╕й чи усн╕й форм╕, надсилаються електронною поштою ╕з зазначенням пр╕звища, ╕мен╕, по батьков╕ та адреси особи, яка ╖х пода╓. Юридичн╕ особи подають пропозиц╕╖ (зауваження) у письмов╕й чи електронн╕й форм╕ ╕з зазначенням ╖х найменування та м╕сцезнаходження.
Анон╕мн╕ пропозиц╕╖ (зауваження) не ре╓струються ╕ не розглядаються.
6. Консультац╕╖ з питань громадського обговорення надаються за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб╕нет № 14, телефон (045 75) 5-53-58.
7. В╕дпов╕дальна особа за проведення громадського обговорення – перший заступник м╕ського голови Овчаренка С.О.
8. Пропозиц╕╖ (зауваження), отриман╕ в ход╕ проведення громадського обговорення, оприлюднюються на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради www.yagotyn.org у строк не п╕зн╕ше 27.01.2016 року.М╕ський голова Н.М. Дзюба


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Яготинська м╕ська рада оголошу╓ конкурс на зам╕щення вакантно╖ посади спец╕ал╕ста ╤ категор╕╖ в╕дд╕лу орган╕зац╕йного забезпечення д╕яльност╕ апарату м╕сько╖ ради.
Основн╕ вимоги до кандидат╕в на зам╕щення вакантно╖ посади:
громадянство Укра╖ни, повна вища осв╕та в╕дпов╕дного спрямування за осв╕тньо-квал╕ф╕кац╕йним р╕внем спец╕ал╕ста або маг╕стра, стаж роботи не менше одного року, в╕льне волод╕ння державною мовою та персональним комп’ютером.
Особи, як╕ в╕дпов╕дають основним квал╕ф╕кац╕йним вимогам та виявили бажання взяти участь у конкурс╕, складають у письмов╕й форм╕ ╕спит на знання нормативних документ╕в, що стосуються державно╖ служби та служби в органах м╕сцевого самоврядування, а також законодавства з урахуванням специф╕ки функц╕ональних повноважень структурного п╕дрозд╕лу м╕сько╖ ради.
Кандидат пода╓ до конкурсно╖ ком╕с╕╖ так╕ документи: заяву про участь у конкурс╕; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з в╕дпов╕дними додатками; декларац╕ю про майно, доходи, витрати ╕ зобов’язання ф╕нансового характеру за минулий р╕к; медичну дов╕дку про стан здоров’я (форма № 133/о); коп╕ю документа, який посв╕дчу╓ особу; коп╕ю документ╕в про осв╕ту; коп╕ю в╕йськового квитка (для в╕йськовозобов’язаних); коп╕ю трудово╖ книжки; письмову згоду на проведення спец╕ально╖ перев╕рки; 2 фотограф╕╖ 3х4 см.
Документи для участ╕ в конкурс╕ приймаються протягом 30 календарних дн╕в з дня публ╕кац╕╖ оголошення за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб. 5. Повна ╕нформац╕я про умови конкурсу, основн╕ функц╕ональн╕ обов’язки, умови оплати прац╕ нада╓ться за тел. 5-43-77.


09-11-2015
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

В╕дпов╕дно до протоколу № 7 в╕д 05.11.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер 3225510100:07:055:0003) площею 0,0804 га по вул. Незалежност╕, 85-а в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «АКР-КОНСАЛТ», яке заре╓строване за адресою: 65012, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, оф╕с 34, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 38848148.

Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


09.11.2015


╤НФОРМАЦ╤Я КОНКУРСНО╥ КОМ╤С╤╥ З В╤ДБОРУ СУБ’╢КТ╤В ОЦ╤НОЧНО╥ Д╤ЯЛЬНОСТ╤ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНО╥ ГРОШОВО╥ ОЦ╤НКИ ЗЕМЕЛЬНИХ Д╤ЛЯНОК, НА ЯКИХ РОЗТАШОВАН╤ ОБ’╢КТИ НЕРУХОМОГО МАЙНА ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
З В╤ДБОРУ СУБ’╢КТ╤В ОЦ╤НОЧНО╥ Д╤ЯЛЬНОСТ╤

13.10.2015 № 10

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 05.11.2015 о 14:30 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 08.10.2015 № 3308-62-VI «Про надання дозволу на продаж гр. Укра╖ни Алояну Рустаму Темур╕ земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:07:055:0003) по вул. Незалежност╕, 85-а в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер 3225510100:07:055:0003) площею 0,0804 га по вул. Незалежност╕, 85-а в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕ ц╕льове призначення яко╖ для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 02.11.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕


В╕дпов╕дно до протоколу № 4 в╕д 18.09.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер: 3225510100:06:035:0013) по вул. Незалежност╕, 186 в м. Яготин╕ площею 0,0635 га, ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕ визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «АКР-КОНСАЛТ», яке заре╓строване за адресою: 65012, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, оф╕с 34, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 38848148.
.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


21.09.2015
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕


В╕дпов╕дно до протоколу № 5 в╕д 18.09.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер: 3225510100:09:031:0100) по вул. Ки╖вська, 4 в м. Яготин╕ площею 0,3360 га, ц╕льове призначення яко╖ - для розм╕щення та експлуатац╕╖ основних, п╕дсобних ╕ допом╕жних буд╕вель та споруд п╕дпри╓мств переробно╖, машинобуд╕вно╖ та ╕ншо╖ промисловост╕, визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «АКР-КОНСАЛТ», яке заре╓строване за адресою: 65012, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, оф╕с 34, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 38848148.Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


21.09.2015

УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕


В╕дпов╕дно до протоколу № 6 в╕д 18.09.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер: 3225510100:08:019:0094) по вул. Вокзальна, 25 в м. Яготин╕ площею 0,0232 га, ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕, визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «АКР-КОНСАЛТ», яке заре╓строване за адресою: 65012, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, оф╕с 34, ╕дентиф╕кац╕йний код юридично╖ особи – 38848148.Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


21.09.2015


╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення незалежно╖ оц╕нки майна комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин3кБ
Скачати


07-08-2015
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.
Дата, час проведення конкурсу: 26.08.2015 о 14 год. 30 хв.
М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення
М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Вокзальна, 11, прим╕щення № 6
Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.
Площа об’╓кта оц╕нки: 252,7 м2
Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення
Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.
Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».
Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».
К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 19.08.2015 року.
Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Денисенко Олена Микола╖вна - головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко

07-08-2015
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.
Дата, час проведення конкурсу: 26.08.2015 о 14 год. 00 хв.
М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення.
М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Каштанова Алея 1, прим╕щення № 3.
Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.
Площа об’╓кта оц╕нки: 100,3 м2.
Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення.
Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.
Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».
Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».
К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 19.08.2015 року.
Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Денисенко Олена Микола╖вна - головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


07-08-2015
╤нформац╕я Яготинсько╖ м╕сько╖ ради про проведення конкурсу з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
Назва роб╕т: Виготовлення зв╕ту про експертну грошову оц╕нку об’╓кту нерухомого майна та проведення рецензування зв╕ту про оц╕нку майна.
Дата, час проведення конкурсу: 26.08.2015 о 15 год. 00 хв.
М╕сце проведення конкурсу: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.
В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
Найменування об'╓кта оц╕нки Нежитлове прим╕щення
М╕сцезнаходження об'╓кта оц╕нки: 07700, Ки╖вська обл., м. Яготин, вул. Вокзальна, 11, прим╕щення № 5
Мета проведення незалежно╖ оц╕нки: продаж об’╓кту нерухомого майна на конкурсних засадах.
Площа об’╓кта оц╕нки: 19,3 м2
Ц╕льове призначення прим╕щення: нежитлове прим╕щення
Перел╕к п╕дтвердних документ╕в, як╕ подаються на розгляд ком╕с╕╖:
- заява про участь у конкурс╕ з в╕дбору суб'╓кт╕в оц╕ночно╖ за встановленою формою
- витяг з державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕я установчого документа учасника;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних документ╕в оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ ╕ яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна:
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено учасником до проведення роб╕т з оц╕нки майна та п╕дписання зв╕ту про оц╕нку майна, зав╕рен╕ ╖х особистими п╕дписами;
- коп╕я сертиф╕ката суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого Фондом державного майна Укра╖ни;
- ╕нформац╕я про учасника щодо його досв╕ду роботи, квал╕ф╕кац╕╖ та особистого досв╕ду роботи оц╕нювач╕в, як╕ працюють у його штатному склад╕ та додатково залучаються ним, з незалежно╖ оц╕нки майна, у тому числ╕ под╕бного майна.
Вимоги до учасник╕в конкурсу: наявн╕сть сертиф╕кату суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕, виданого в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».
Конкурсна документац╕я пода╓ться в запечатаному конверт╕, прошита, пронумерована, ╕з нотар╕ально посв╕дченими коп╕ями долучених документ╕в (а в подальшому - протягом року - без нотар╕ального посв╕дчення, зав╕рен╕ печаткою та п╕дписом учасника, з в╕дм╕ткою в заяв╕ про дату проведення конкурсу, до якого долучались нотар╕ально посв╕дчен╕ коп╕╖ документ╕в) з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕. На конверт╕ необх╕дно зробити в╕дм╕тку: «На конкурс з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕».
К╕нцевий терм╕н подання документ╕в 19.08.2015 року.
Умови конкурсу:
Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 дн╕в.
М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.
В╕дпов╕дальна особа за подання ╕нформац╕╖: Денисенко Олена Микола╖вна - головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин м╕сько╖ ради, секретар ком╕с╕╖.Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко07-08-2015
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ 07.08.2015 № 6

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 01.09.2015 о 15:30 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 30.07.2015 № 3243-60-VI «Про надання дозволу на продаж Товариству з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «ДДМ-Естейт» земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:08:019:0094) по вул. Вокзальна, 25 в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:08:019:0094) по вул. Вокзальна, 25 в м. Яготин╕ площею 0,0232 га, ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 26.08.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

03.08.2015 № 5

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 27.08.2015 о 14:30 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 30.07.2015 № 3245-60-VI «Про надання дозволу на продаж Товариству з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «Русава» земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:09:031:0100) по вул. Ки╖вська, 4 в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:09:031:0100) по вул. Ки╖вська, 4 в м. Яготин╕ площею 0,3360 га, ц╕льове призначення яко╖ - для розм╕щення та експлуатац╕╖ основних, п╕дсобних ╕ допом╕жних буд╕вель та споруд п╕дпри╓мств переробно╖, машинобуд╕вно╖ та ╕ншо╖ промисловост╕);
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 21.08.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.


Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

03.08.2015 № 4

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 27.08.2015 о 14:00 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 30.07.2015 № 3244-60-VI «Про надання дозволу на продаж гр. Укра╖ни Бойку О.╤. земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення, (кадастровий номер: 3225510100:06:035:0013) по вул. Незалежност╕, 186 в м. Яготин╕, в межах населеного пункту в адм╕н╕стративних межах Яготинсько╖ м╕сько╖ ради».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:06:035:0013) по вул. Незалежност╕, 186 в м. Яготин╕ площею 0,0635 га, ц╕льове призначення яко╖ - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕;
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 21.08.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.


Голова ком╕с╕╖ С.О. ОвчаренкоУКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


03 липня 2015 року № 15


Про скликання ш╕стдесято╖
сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради шостого скликання


В╕дпов╕дно Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”:

1. Скликати ш╕стдесяту сес╕ю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради шостого скликання 30 липня 2015 року об 11.00 годин╕ в зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою: м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.

2. На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1. Про затвердження зв╕ту про виконання м╕ського бюджету м.Яготин за ╤ п╕вр╕ччя 2015 року.
2.Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 15.01.2015 № 2970-54-V╤ «Про м╕ський бюджет м. Яготин на 2015 р╕к».
3.Про передачу заборгованост╕ за теплопостачання дошк╕льних навчальних заклад╕в м. Яготин в╕дд╕лу осв╕ти Яготинсько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖.
4.Про розробку Детального плану територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови садибного типу «П╕вденна».
5. Про продовження договор╕в оренди нерухомого майна, яке перебува╓ у власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
6. Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 11.12. 2014 № 2888-52-V╤ «Про затвердження плану д╕яльност╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради з п╕дготовки регуляторних акт╕в на 2015 р╕к».
7. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Про внесення зм╕н до р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 15.08.2013 № 1932-38-VI «Про оренду комунального майна, що перебува╓ у власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин Ки╖всько╖ област╕».
8.Про внесення зм╕н до Програми реформування житлово-комунального господарства та благоустрою м. Яготина на 2011-2016 роки, затверджено╖ р╕шенням Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 03.03.2011 № 64-07-V╤.
9.Про х╕д виконання «Програми соц╕ального захисту окремих категор╕й населення на 2011-2015 роки».
10. Земельн╕ питання.
11. Р╕зне.
М╕ський голова Н.М.ДзюбаЗАТВРДЖЕНИЙ Детальний план територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву "П╕вн╕чна" в м╕ст╕ Яготин Ки╖всько╖ област╕1695кБ
Скачати


УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р╤ШЕННЯ

Про затвердження Детального плану житлово╖ забудови
садибного типу житлового масиву «П╕вн╕чна», в адм╕н╕стративних
межах м╕ста Яготин, Яготинського району Ки╖всько╖ област╕

В╕дпов╕дно до статт╕ 26 Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», статт╕ 19 Закону Укра╖ни «Про регулювання м╕стобуд╕вно╖ д╕яльност╕», постанови Каб╕нету м╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 25 травня 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських ╕нтерес╕в п╕д час розроблення проект╕в м╕стобуд╕вно╖ документац╕╖ на м╕сцевому р╕вн╕», наказу М╕н╕стерства рег╕онального розвитку, буд╕вництва та житлово-комунального господарства Укра╖ни в╕д 16.11.2011 № 290 заре╓стровано в М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖ Укра╖ни 20 грудня 2011 № 1468/20206 «Про затвердження Порядку розроблення м╕стобуд╕вно╖ документац╕╖», Яготинська м╕ська рада

ВИР╤ШИЛА:

1. Затвердити Детальний план житлово╖ забудови садибного типу житлового масиву «П╕вн╕чна», в адм╕н╕стративних межах м╕ста Яготин, Яготинського району Ки╖всько╖ област╕, в╕дпов╕дно до затвердженого Генерального плану м╕ста Яготин.
2. Секретарю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в 10-ти денний строк з дня прийняття цього р╕шення забезпечити його оприлюднення у засобах масово╖ ╕нформац╕╖ в порядку встановленому законодавством.
3. Контроль за виконанням р╕шення покласти на пост╕йну ком╕с╕ю м╕сько╖ ради з питань землекористування, охорони довк╕лля, буд╕вництва та арх╕тектури та першого заступника м╕ського голови С.О. Овчаренка.

М╕ський голова Н.М. Дзюба


18 червня 2015 року
№ 3148-59-V╤


Про скликання позачергово╖ п’ятдесят дев’ято╖
сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради шостого скликання


В╕дпов╕дно Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”:

1. Скликати позачергову п’ятдесят дев’яту сес╕ю Яготинсько╖ м╕сько╖ ради шостого скликання 18 червня 2015 року об 11.00 годин╕ зал╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради за адресою м. Яготин, вул.Незалежност╕, 67.

2. На розгляд сес╕╖ м╕сько╖ ради винести питання:
1. Про направлення в╕льних залишк╕в спец╕ального фонду м╕ського бюджету м. Яготин.
2. Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 15.01.2015 № 2970-54-V╤ “Про м╕ський бюджет м. Яготин на 2015 р╕к».
3. Про встановлення м╕сцевих податк╕в на територ╕╖ м. Яготин.
4. Про затвердження Детального плану житлово╖ забудови садибного типу житлового масиву «П╕вн╕чна», в адм╕н╕стративних межах м╕ста Яготин, Яготинського району Ки╖всько╖ област╕.
5. Про присво╓ння назв вулицям та провулку в межах житлово╖ забудови садибного типу житлового масиву «П╕вн╕чна», в адм╕н╕стративних межах м╕ста Яготин, Яготинського району Ки╖всько╖ област╕.
6. Земельн╕ питання.
7. Р╕зне.
М╕ський голова Н.М.Дзюба22-05-2015
╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕
В╕дпов╕дно до протоколу № 3 в╕д 20.05.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер: 3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вська, 1 в м. Яготин╕ площею 3,9386 га, п╕д розм╕щення виробничо╖ бази та адм╕н╕стративних прим╕щень (ц╕льове призначення - земл╕ промисловост╕) визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «Л╕дер Плюс», що заре╓строване за адресою: 03127, м. Ки╖в, проспект 40-р╕ччя Жовтня, 100/2 ╕дентиф╕кац╕йний номер 32821927.Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко

20.05.2015


ОГОЛОШЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВ╤ЛЬНОГО ОБ’╢ДНАННЯ ТЕРИТОР╤АЛЬНИХ ГРОМАД


В╕дпов╕дно до статт╕ 5 Закону Укра╖ни «Про добров╕льне об’╓днання територ╕альних громад», Яготинська м╕ська рада пов╕домля╓ про проведення громадського обговорення пропозиц╕╖ щодо ╕н╕ц╕ювання добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад.
До складу об’╓днано╖ територ╕ально╖ громади пропону╓ться включення громад Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (м. Яготин, с. Червоне зар╕ччя, с. Сокол╕вщина) Засупо╖всько╖ (с. Засупо╖вка, с. Григор╕вка, с. Федор╕вка) Куляб╕всько╖ (с. Куляб╕вка, с. Тужил╕в, с. Шевченкове), Супо╖всько╖ (с. Супо╖вка, с. Дзюб╕вка, с. Озерне, с. Черкас╕вка), Райк╕вщинсько╖ (с. Райк╕вщина, с. Розум╕вка, с. Рокитне) Дв╕рк╕вщинсько╖ (с Дв╕рк╕вщина, с Ворон╕вщина, с Кайнари с-ще Чернях╕вка), Ничипор╕всько╖ (с. Ничипор╕вка, с. Труб╕вщина), Панфильсько╖ (с. Панфили), Сотник╕всько╖ (с. Сотник╕вка) , Чернях╕всько╖ (с. Чернях╕вка, с-ще Гречан╕вка), Лозовояр╕всько╖ (с. Лозовий Яр), Годун╕всько╖ (с. Годун╕вка), Сулим╕всько╖ (с. Сулим╕вка, с. Божки), Фарбовансько╖ (с. Фарбовано), Богдан╕всько╖ (с. Богдан╕вка, с. Коптевич╕вка), Капустинсько╖ (с. Капустинц╕, с. Добранич╕вка, с. Плужники), Лемеш╕всько╖ (с. Лемеш╕вка, с. Гензер╕вка, с. Лукомщина), Червон╕всько╖ (с. Червоне), Жоравсько╖ (с. Жоравка, с. Лебед╕вка) с╕льських рад Яготинського району Ки╖всько╖ област╕.
Визначити адм╕н╕стративним центром об’╓днано╖ територ╕ально╖ громади м╕сто Яготин.
Визначити назву об’╓днано╖ територ╕ально╖ громади - Яготинська територ╕альна громада.
Громадське обговорення питання об’╓днання Яготинсько╖ територ╕ально╖ громади в╕дбудеться 07.05.2015 року о 15 год. 00 хв. в зал╕ Яготинського районного будинку культури за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 87.

М╕ський голова Н.М. Дзюба
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОВТОРНИЙ КОНКУРС

╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

27.04.2015 № 3

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 20.05.2015 о 14:30 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 29.12.2015 № 2986-55-VI «Про надання дозволу Товариству з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «Яготинський механ╕чний завод» на продаж земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення (кадастровий номер: 3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вська, 1 в м. Яготин╕».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вська, 1 в м. Яготин╕ площею 3,9386 га, п╕д розм╕щення виробничо╖ бази та адм╕н╕стративних прим╕щень (ц╕льове призначення - земл╕ промисловост╕);
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4. Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс: - заява за формою що дода╓ться.
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 15.05.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.

Голова ком╕с╕╖ С.О. Овчаренко

УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

27.04.2015

В╕дпов╕дно до Протоколу № 2 в╕д 21.04.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер:3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вськ╕й,1 в м. Яготин╕ площею 3,9386 га п╕д розм╕щення виробничо╖ бази та адм╕н╕стративних прим╕щень (ц╕льове призначення – земл╕ промисловост╕) визначена Ф╕зична особа –п╕дпри╓мець Шкварько Анатол╕й ╤ванович, адреса ре╓страц╕╖: м. Яготин, вул. Танк╕ст╕в, 4Заступник голови ком╕с╕╖ В.А.Галицький
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
╤нформац╕я Конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

27.04.2015

В╕дпов╕дно до Протоколу № 1 в╕д 21.04.2015 року Конкурсною ком╕с╕╓ю з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки, переможцем конкурсу з визначення суб’╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (кадастровий номер:3225510100:06:037:0031) по вул. Незалежност╕,137 в м. Яготин╕ площею 0,0287 га п╕д розм╕щення магазину-кафе (ц╕льове призначення –для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕ визначено Товариство з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «Б╕ном-Груп», яке заре╓строване за адресою: 3600, м. Полтава, вул. Фрунзе, 21, к.305.
Заступник голови ком╕с╕╖ В.А.Галицький
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р╤ШЕННЯ

Про добров╕льне об’╓днання територ╕альних
громад Яготинського району

В╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», Закону Укра╖ни «Про добров╕льне об’╓днання територ╕альних громад», з метою формування д╕╓здатно╖ територ╕ально╖ громади, пол╕пшення умов сталого розвитку територ╕╖, б╕льш ефективного використання бюджетних кошт╕в та ╕нших ресурс╕в, Яготинська м╕ська рада
В И Р ╤ Ш И Л А:

1. Звернутися до Яготинсько╖ районно╖ ради та Яготинсько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ з пропозиц╕╓ю створення Яготинсько╖ територ╕ально╖ громади у склад╕ ╕снуючого Яготинського району та Сосн╕всько╖ (с. Соснова), Сомководолинсько╖ (с. Сомкова Долина, с. Радянське), Переяславсько╖ (с. Переяславське) с╕льських рад Переяслав-Хмельницького району Ки╖всько╖ област╕.
2. ╤н╕ц╕ювати перед Яготинською районною радою та Яготинською районною державною адм╕н╕страц╕╓ю проведення сп╕льного зас╕дання депутат╕в Яготинсько╖ м╕сько╖ та Яготинсько╖ районно╖ рад, за участ╕ с╕льських гол╕в Яготинського району, з питання добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад Яготинського району.
3. Запропонувати Яготинськ╕й районн╕й рад╕ та Яготинськ╕й районн╕й державн╕й адм╕н╕страц╕╖ розглянути питання щодо сп╕льного звернення до орган╕в державно╖ влади з пропозиц╕╓ю утворити об’╓днаний, в╕дпов╕дно до адм╕н╕стративно-територ╕ально╖ реформи, Яготинський район з центром в м. Яготин╕.
4. Звернутися до Сосн╕всько╖ (с. Соснова), Сомководолинсько╖ (с. Сомкова Долина, с. Радянське), Переяславсько╖ (с. Переяславське) с╕льських рад Переяслав-Хмельницького району Ки╖всько╖ област╕ з пропозиц╕╓ю розглянути можлив╕сть ╖х при╓днання до Яготинсько╖ територ╕ально╖ громади (в адм╕н╕стративних межах нин╕шнього Яготинського району).


М╕ський голова Н.М. Дзюба

14 кв╕тня 2015 року
№ 3069-57-V╤


ОГОЛОШЕННЯ
29 кв╕тня 2015 року в прим╕щенн╕ прокуратури Яготинського району Ки╖всько╖ област╕ буде проведено особистий прийом громадян першим заступником прокурора Ки╖всько╖ област╕ Грабцем ╤горем Несторовичем.
При соб╕ необх╕дно мати: письмове звернення, а також документ, що посв╕дчу╓ особу.


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

30.03.2015 № 2

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 21.04.2015 о 15:00 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 29.12.2015 № 2986-55-VI «Про надання дозволу Товариству з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю «Яготинський механ╕чний завод» на продаж земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення (кадастровий номер: 3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вська, 1 в м. Яготин╕».
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:09:016:0002) по вул. Ки╖вська, 1 в м. Яготин╕ площею 3,9386 га, п╕д розм╕щення виробничо╖ бази та адм╕н╕стративних прим╕щень (ц╕льове призначення - земл╕ промисловост╕);
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки,
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4 Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 15.04.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77


Заступник голови ком╕с╕╖ В.А. Галицький


╤нформац╕я конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕ для проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок, на яких розташован╕ об’╓кти нерухомого майна про проведення конкурсу
з в╕дбору суб’╓кт╕в оц╕ночно╖ д╕яльност╕

30.03.2015 № 1

1. Дата, час ╕ м╕сце проведення конкурсу – м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, зала зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради 21.04.2015 о 14:30 год.
2. В╕домост╕ про об'╓кт оц╕нки:
2.1. п╕дстава для виконання оц╕нки – р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради в╕д 29.12.2015 № 2987-55-VI Про надання дозволу гр. Лугину Володимиру Володимировичу на продаж земельно╖ д╕лянки нес╕льськогосподарського призначення (кадастровий номер: 3225510100:06:037:0031) по вул. Незалежност╕, 137 в м. Яготин╕.
2.1. назва об'╓кта оц╕нки – земельна д╕лянка (кадастровий номер: 3225510100:06:037:0031) по вул. Незалежност╕, 137 в м. Яготин╕ площею 0,0287 га, п╕д розм╕щення магазину-кафе (ц╕льове призначення - для буд╕вництва та обслуговування буд╕вель торг╕вл╕);
2.2. мета проведення оц╕нки – визначення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки.
3. Вимоги до претендент╕в для участ╕ у Конкурс╕ – в╕дпов╕дн╕сть поданих документ╕в умовам проведення конкурсу.
4 Перел╕к конкурсно╖ документац╕╖, яка пода╓ться на Конкурс:
- заява за формою що дода╓ться
- виписку з ╓диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в;
- коп╕╖ установчих документ╕в претендента (для юридично╖ особи);
- коп╕ю паспорта претендента (для ф╕зично╖ особи);
- коп╕я л╕ценз╕╖ на виконання землеоц╕ночних роб╕т;
- коп╕╖ квал╕ф╕кац╕йних св╕доцтв оц╕нювач╕в, як╕ працюють у штатному склад╕ та яких буде залучено до проведення оц╕нки та п╕дписання зв╕ту про експертну грошову оц╕нку земельно╖ д╕лянки;
- письмова згода оц╕нювач╕в, яких буде додатково залучено претендентом до проведення роб╕т з оц╕нки земель та п╕дписання зв╕ту, зав╕рен╕ ╖хн╕ми особистими п╕дписами (у раз╕ залучення);
- конкурсн╕ пропозиц╕╖ щодо вартост╕ виконання роб╕т в╕дпов╕дно до калькуляц╕╖ витрат, пов’язаних ╕з виконанням роб╕т, а також строк виконання роб╕т з експертно╖ оц╕нки земельно╖ д╕лянки (якщо це не визначено умовами Конкурсу) (подаються додатково у запечатаному конверт╕).
Ус╕ документи та коп╕╖ документ╕в посв╕дчуються п╕дписом кер╕вника суб'╓кта оц╕ночно╖ д╕яльност╕ та скр╕плюються печаткою (для юридичних ос╕б).
Конкурсна документац╕я пода╓ться у запечатаному конверт╕ з описом п╕дтвердних документ╕в, що м╕стяться в конверт╕.
Конкурсна документац╕я пода╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за 3 робоч╕ дн╕ до оголошено╖ дати проведення Конкурсу.
5. Строк виконання роб╕т у календарних днях – 10 робочих дн╕в.
6. К╕нцевий строк подання Конкурсно╖ документац╕╖ – 15.04.2015 р.
7. М╕сцезнаходження Ком╕с╕╖, контактн╕ телефони - м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67 тел. 045 75 5-53-58, 045 75 5-56-77.

Заступник голови ком╕с╕╖ В.А. Галицький
УКРА╥НА
ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
КИ╥ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р╤ШЕННЯ

Про п╕дтримку пропозиц╕╖ щодо добров╕льного об’╓днання
територ╕альних громад

В╕дпов╕дно до статт╕ 5, Закону Укра╖ни «Про добров╕льне об’╓днання територ╕альних громад», з метою формування д╕╓здатно╖ територ╕ально╖ громади, пол╕пшення забезпечення потреб громадян, оперативного та як╕сного надання ╖м базових соц╕альних та адм╕н╕стративних послуг, пол╕пшення умов сталого розвитку територ╕╖, б╕льш ефективного використання бюджетних кошт╕в та ╕нших ресурс╕в, залучення державно╖ п╕дтримки, зокрема ф╕нансово╖, розглянувши пропозиц╕ю щодо добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад внесену Яготинським м╕ським головою, Яготинська м╕ська рада

В И Р ╤ Ш И Л А:

1. П╕дтримати пропозиц╕ю Яготинського м╕ського голови (дода╓ться) щодо:
1.1. ╕н╕ц╕ювання добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (м. Яготин, с. Червоне зар╕ччя, с. Сокол╕вщина) Засупо╖всько╖ (с. Засупо╖вка, с. Григор╕вка, с. Федор╕вка) Куляб╕всько╖ (с. Куляб╕вка, с. Тужил╕в, с. Шевченкове), Супо╖всько╖ (с. Супо╖вка, с. Дзюб╕вка, с. Озерне, с. Черкас╕вка), Райк╕вщинсько╖ (с. Райк╕вщина, с. Розум╕вка, с. Рокитне) Дв╕рк╕вщинсько╖ (с Дв╕рк╕вщина, с Ворон╕вщина, с Кайнари с-ще Чернях╕вка), Ничипор╕всько╖ (с. Ничипор╕вка, с. Труб╕вщина), Панфильсько╖ (с. Панфили), Сотник╕всько╖ (с. Сотник╕вка) , Чернях╕всько╖ (с. Чернях╕вка, с-ще. Гречан╕вка), с╕льських рад Яготинського району Ки╖всько╖ област╕, Сосн╕всько╖ (с. Соснова), Сомководолинсько╖ (с. Сомкова долина, с. Радянське) с╕льських рад Переяслав-Хмельницького району Ки╖всько╖ област╕.
1.2. визначення адм╕н╕стративним центром об’╓днано╖ територ╕ально╖ громади м╕ста Яготин.
1.3. визначення назви об’╓днано╖ територ╕ально╖ громади - Яготинська територ╕альна громада.
2. Винести пропозиц╕ю Яготинського м╕ського голови щодо ╕н╕ц╕ювання добров╕льного об’╓днання територ╕альних громад Яготинсько╖ м╕сько╖ ради (м. Яготин, с. Червоне зар╕ччя, с. Сокол╕вщина) Засупо╖всько╖ (с. Засупо╖вка, с. Григор╕вка, с. Федор╕вка) Куляб╕всько╖ (с. Куляб╕вка, с. Тужил╕в, с. Шевченкове), Супо╖всько╖ (с. Супо╖вка, с. Дзюб╕вка, с. Озерне, с. Черкас╕вка), Райк╕вщинсько╖ (с. Райк╕вщина, с. Розум╕вка, с. Рокитне) Дв╕рк╕вщинсько╖ (с Дв╕рк╕вщина, с Ворон╕вщина, с Кайнари с-ще Чернях╕вка), Ничипор╕всько╖ (с. Ничипор╕вка, с. Труб╕вщина), Панфильсько╖ (с. Панфили), Сотник╕всько╖ (с. Сотник╕вка) , Чернях╕всько╖ (с. Чернях╕вка, с-ще Гречан╕вка), с╕льських рад Яготинського району Ки╖всько╖ област╕, Сосн╕всько╖ (с. Соснова), Сомководолинсько╖ (с. Сомкова долина, с. Радянське) с╕льських рад Переяслав-Хмельницького району Ки╖всько╖ област╕ на громадське обговорення, яке буде проводитись протягом 30 дн╕в, з дня оприлюднення цього р╕шення на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради.М╕ський голова Н.М. Дзюба24 березня 2015 року
№ 3067-56-V╤


Додаток
розпорядження голови
Яготинсько╖ м╕сько╖ ради
19.03.2015 № 8

╤нформац╕йне пов╕домлення
про громадське обговорення (у форм╕ громадських слухань)
питання присво╓ння вулицям, провулкам в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна»
в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ╕мен ф╕зичних ос╕б, юв╕лейних та святкових дат, назв ╕ дат ╕сторично╖ под╕й (назв)

1. Найменування орган╕затора – Яготинська м╕ська рада.
2. Найменування об’╓кт╕в права власност╕ яким пропону╓ться присво╓ння ╕мен ф╕зичних ос╕б, юв╕лейних та святкових дат, назв ╕ дат ╕сторично╖ под╕й (назв).
2.1. вул. Проектна, 1 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.2. вул. Проектна, 2 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.3. вул. Проектна, 3 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.4. вул. Проектна, 4 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.5. вул. Проектна, 5 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.6. вул. Проектна, 6 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.7. вул. Проектна, 7 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕;
2.8. пров. Проектний, 1 в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕.
3. Громадське обговорення (у форм╕ громадських слухань) питання присво╓ння вулицям, провулкам в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ╕мен ф╕зичних ос╕б, юв╕лейних та святкових дат, назв ╕ дат ╕сторично╖ под╕й (назв) проводиться з 20.03.2015 по 22.05.2015.
Встановлений строк прийому позиц╕й (зауважень) учасник╕в громадського обговорення присво╓ння назв вулицям, провулкам в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ╕мен ф╕зичних ос╕б, юв╕лейних та святкових дат, назв ╕ дат ╕сторично╖ под╕й до 24.04.2015 року, включно.
Громадськ╕ слухання щодо присво╓ння назв вулицям, провулкам в межах територ╕╖ ╕ндив╕дуально╖ житлово╖ забудови житлового масиву «П╕вн╕чна» в м. Яготин╕ Ки╖всько╖ област╕, ╕мен ф╕зичних ос╕б, юв╕лейних та святкових дат, назв ╕ дат ╕сторично╖ под╕й, будуть проводиться 22.05.2015 року об 11:00 год. 00 хв. в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, за адресою м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.
4. Ре╓страц╕я учасник╕в та представник╕в засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ зд╕йсню╓ться з 10 год.00 хв. до 10 год.50 хв. 22.05.2015 року в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, за адресою м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67.
5. Поштова адреса для прийняття пропозиц╕й (зауважень): 07700, Ки╖вська область, м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, електронна адреса: yagomiskrada@inbox.ru, телефон (045 75) 5-53-58. Пропозиц╕╖ (зауваження) учасник╕в громадського обговорення подаються у письмов╕й чи усн╕й форм╕, надсилаються електронною поштою ╕з зазначенням пр╕звища, ╕мен╕, по батьков╕ та адреси особи, яка ╖х пода╓. Юридичн╕ особи подають пропозиц╕╖ (зауваження) у письмов╕й чи електронн╕й форм╕ ╕з зазначенням ╖х найменування та м╕сцезнаходження.
Анон╕мн╕ пропозиц╕╖ (зауваження) не ре╓струються ╕ не розглядаються.
6. Консультац╕╖ з питань громадського обговорення надаються за адресою: м. Яготин, вул. Незалежност╕, 67, каб╕нет № 14, телефон (045 75) 5-53-58.
7. В╕дпов╕дальна особа за проведення громадського обговорення – перший заступник м╕ського голови Овчаренка С.О.
8. Пропозиц╕╖ (зауваження), отриман╕ в ход╕ проведення громадського обговорення, оприлюднюються на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради www.yagotyn.org у строк не п╕зн╕ше 15.05.2015 року.М╕ський голова Н.М. Дзюба


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.