ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:24
07.12.2016

7 грудня в Ком╕тет╕ Верховно╖ Ради Укра╖ни з питань державного буд╕вництва, рег╕онально╖ пол╕тики та м╕сцевого самоврядування в╕дбулося Урочисте зас╕дання, присвячене Дню м╕сцевого самоврядування, в якому взяла участь ╕ оч╕льник м╕ста Яготин Натал╕я Микола╖вна Дзюба.

Зас╕дання було присвячене в╕дзначенню свята на високому державному р╕вн╕ та приверненню уваги до м╕сця ╕ рол╕ м╕сцевого самоврядування в розбудов╕ укра╖нсько╖ державност╕.

На заход╕ обговорили проблематику становлення та розвитку системи м╕сцевого самоврядування в частин╕ проведення децентрал╕зац╕╖, ╖╖ нормативного забезпечення та практично╖ реал╕зац╕╖, ╕снуючих проблем та ╖х вир╕шення. Також окреслили ╕ напрями д╕яльност╕ орган╕в державно╖ влади для забезпечення подальшого розвитку та зм╕цнення ╕нституту м╕сцевого самоврядування.

"Я хочу назвати один закон, який вкрай потр╕бен м╕сцевому самоврядування - це закон про м╕сцевий референдум. Ми говоримо про участь громади. Ми говоримо про сп╕льн╕ прийнят╕ р╕шення", - зауважила в сво╓му виступ╕ оч╕льник м╕ста Яготин Н.М. Дзюба.

В╕део-виступ Яготинського м╕ського голови Натал╕╖ Микола╖вни Дзюби на Урочистому зас╕данн╕ Ком╕тету Верховно╖ Ради Укра╖ни з питань державного буд╕вництва, рег╕ональо╖ пол╕тики та м╕сцевого самоврядування2023кБ
Скачати16 вересня 2016 року
З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 464-Р╤ЧНИЦ╤ ДНЯ М╤СТА ЯГОТИН

Я розкажу тоб╕...61099кБ
Скачати


15.02.2016
З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИК╤В БОЙОВИХ Д╤Й НА ТЕРИТОР╤╥ ╤НШИХ ДЕРЖАВ ТА 27-╥ Р╤ЧНИЦ╤ ВИВОДУ В╤ЙСЬК З РЕСПУБЛ╤КИ АФГАН╤СТАН

Героям Яготинщини, Во╖нам - Афганцям присвячу╓ться 88899кБ
Скачати


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.