ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
15-12-2017 21:52
22-09-2016
Зас╕дання круглого столу

22 вересня в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради п╕д головуванням м╕ського голови Н.М. Дзюби в╕дбулось сп╕льне зас╕дання за участ╕ депутат╕в та член╕в виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, представник╕в Ради п╕дпри╓мц╕в, координац╕йно╖ ради, гол╕в первинних ветеранських орган╕зац╕й та представник╕в громадськост╕.

Розпочалось зас╕дання круглого столу з питання обговорення проведення ос╕ннього м╕сячника благоустрою в м╕ст╕ з 15.09.2016 по 15.10.2016. Перший заступник м╕ського голови Овчаренко С.О. наголосив, що до Яготинсько╖ м╕сько╖ ради над╕йшло розпорядження Яготинсько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖ в╕д 13.09.2016 № 255 «Про проведення в Яготинському район╕ ос╕ннього м╕сячника благоустрою», який проводиться з метою забезпечення утримання територ╕й населених пункт╕в у належному стан╕, ╖х сан╕тарного очищення, збереження об’╓кт╕в загального користування та створення умов, сприятливих для житт╓д╕яльност╕ населення.

В розпорядженн╕ Яготинсько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖ наголошено на виконанн╕ комплексу заход╕в, спрямованих на пол╕пшення стану довк╕лля, а саме:
* благоустрою м╕ста та прилеглих до них територ╕й, очищення водних джерел тощо;
* орган╕зувати л╕кв╕дац╕ю стих╕йних см╕тт╓звалищ, очищення в╕д см╕ття та металобрухту л╕сосмуг уздовж дор╕г;
* виконати запланований обсяг роб╕т щодо ремонту дор╕г, тротуар╕в, шляхових смуг, велосипедних дор╕жок, пав╕льйон╕в на зупинках пасажирського транспорту;
* привести в належний сан╕тарний та естетичний стан прибудинков╕ територ╕╖, парки, сквери, дитяч╕, спортивн╕ та господарськ╕ майданчики, м╕сця вигулу домашн╕х тварин (собак), ╕нш╕ об’╓кти благоустрою м╕ста;
* залучати до проведення заход╕в м╕сячника благоустрою громадськ╕сть, учн╕вську та студентську молодь.

М╕ський голова Дзюба Н.М. зазначила, що в╕дпов╕дно до Правил благоустрою та утримання територ╕й у м╕ст╕ Яготин╕, затверджених р╕шенням сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради шостого скликання 26.06.2014 № 2614-48-VI, орган╕зац╕ю благоустрою м╕ста Яготин забезпечують органи м╕сцевого самоврядування в╕дпов╕дно до сво╖х повноважень, встановлених законом. Благоустр╕й зд╕йсню╓ться в обов’язковому порядку на вс╕й територ╕╖ м╕ста Яготин. Контроль за дотриманням Правил зд╕йсню╓ться шляхом адм╕н╕стративного та сусп╕льного контролю. Адм╕н╕стративний контроль за станом благоустрою м╕ста Яготин, у тому числ╕ контроль за утриманням в належному стан╕ закр╕плених за п╕дпри╓мствами, установами, орган╕зац╕ями територ╕й поклада╓ться на Яготинську м╕ську раду та ╖╖ виконком. Натал╕я Микола╖вна звернулась до присутн╕х з проханням забезпечити щоденне прибирання, зб╕р см╕ття та не допускати його накопичення. Також було нагадано про меж╕ прибирання територ╕й для об’╓кт╕в невиробничо╖ сфери, а саме 50 метр╕в в╕д меж╕ земельно╖ д╕лянки надано╖ в користування (оренду тощо), включно до ос╕ вулиц╕ (шосе, площ╕, провулка тощо). Оч╕льник м╕ста закликала привести закр╕плен╕ територ╕╖ до належного порядку та попередила про недопущення невиконання або порушення вимог Правил благоустрою, що несе за собою адм╕н╕стративну в╕дпов╕дальн╕сть.

Жваву дискус╕ю серед учасник╕в зас╕дання викликало питання п╕дготовки комунальних п╕дпри╓мств та виконання план╕в заход╕в до роботи в ос╕нньо-зимовий пер╕од 2016-2017 року. Перший заступник м╕ського голови С.О. Овчаренко наголосив присутн╕м, що комунальн╕ п╕дпри╓мства м╕сько╖ ради п╕дготовлен╕ до зимового пер╕оду (заготовлено п╕скосум╕ш для посипання дор╕г, в╕дремонтована техн╕ка для розчистки дор╕г), а також проводяться роботи по утепленню п╕двальних прим╕щень, п╕д’╖зд╕в, встановлюються двер╕ в багатоквартирних житлових будинках м╕ста.

Натал╕я Микола╖вна рекомендувала депутатам м╕сько╖ ради, головам первинних ветеранських орган╕зац╕й провести роз'яснювальну роботу серед населення, щодо необх╕дност╕ утеплення зовн╕шн╕х ст╕н та п╕д'╖зд╕в, вх╕дних дверей, в╕кон, горищ жителями багатоквартирних житлових будинк╕в одночасно. Оч╕льник м╕ста наголосила, що в╕дпов╕дн╕й пост╕йн╕й депутатськ╕й ком╕с╕╖ м╕сько╖ ради необх╕дно сп╕льно з в╕дд╕лом ЖКГ, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою м╕сько╖ ради розробити та винести на громадське обговорення проект р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради щодо порядку компенсац╕╖ частини залучених ОСББ кредитних кошт╕в на тепло-енергозбер╕гаюч╕ потреби багатоквартирних будинк╕в.

Начальник в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин апарату м╕сько╖ ради Кудрявський О.М. дов╕в до в╕дома присутн╕х зм╕ст ухвали про в╕дкриття апеляц╕йного провадження за апеляц╕йною скаргою представника Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕ на постанову Шевченк╕вського районного суду м. Ки╓ва в╕д 11 серпня 2016 року у справ╕ за адм╕н╕стративним позовом Державно╖ М╕грац╕йно╖ служби Укра╖ни, Пункту тимчасового розм╕щення б╕женц╕в у м. Яготин Ки╖всько╖ област╕ за участ╕ Генерально╖ Прокуратури Укра╖ни до Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕, трет╕ особи: Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни, М╕н╕стерство Внутр╕шн╕х справ Укра╖ни про скасування р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕.

Олександр Миколайович пов╕домив про призначення до розгляду апеляц╕йно╖ скарги 28 вересня 2016 року о 14:20 в прим╕щенн╕ Ки╖вського апеляц╕йного адм╕н╕стративного суду: м. Ки╖в, вул. Московська, 8, корп. 30, зал. № 2.

Витяг з протоколу Круглого столу в╕д 22.09.20166кБ
Скачати


20-07-2016
Сп╕льне зас╕дання за участ╕ депутат╕в та член╕в виконкому м╕сько╖ ради, представник╕в Ради п╕дпри╓мц╕в, координац╕йно╖ ради, гол╕в первинних ветеранських орган╕зац╕й, автоперев╕зник╕в, громадських ╕нспектор╕в та громадян м. Яготина

20 липня в зал╕ зас╕дань Яготинсько╖ м╕сько╖ ради п╕д головуванням м╕ського голови Н.М. Дзюба в╕дбулось сп╕льне зас╕дання за участ╕ депутат╕в та член╕в виконавчого ком╕тету Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, представник╕в Ради п╕дпри╓мц╕в, координац╕йно╖ ради, гол╕в первинних ветеранських орган╕зац╕й, автоперев╕зник╕в, громадських ╕нспектор╕в та громадян м. Яготина.

Перший заступник м╕ського голови Овчаренко С.О. п╕дняв питання щодо перевезення п╕льгових категор╕й громадян та в╕дшкодування компенсац╕╖ перев╕зникам.

Жваву дискус╕ю серед учасник╕в зас╕дання викликало питання, щодо проведення Хресно╖ ходи територ╕╓ю Ки╖всько╖ област╕. За результатами ц╕╓╖ дискус╕ю представниками громади було прийнято звернення учасник╕в сп╕льно╖ наради представник╕в м╕сцевого самоврядування, пол╕тичних парт╕й, громадський орган╕зац╕й, представник╕в ветеранських орган╕зац╕й м╕ста Яготина, з метою уникнення провокац╕й, м╕жконфес╕йних конфл╕кт╕в, масових заворушень, забезпечення громадського порядку, спок╕йно╖ ╕ стаб╕льно╖ роботи п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, недопущення транспортного колапсу.

Перший заступник м╕ського голови Овчаренко С.О. дов╕в до в╕дома присутн╕х зм╕ст ухвали про в╕дкриття адм╕н╕стративного провадження за позовом Державно╖ М╕грац╕йно╖ служби Укра╖ни, пункту тимчасового розм╕щення б╕женц╕в м. Яготин Ки╖всько╖ област╕, та за участ╕ Генерально╖ Прокуратури Укра╖ни до Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕, в тому числ╕ трет╕ особи: Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни, М╕н╕стерство Внутр╕шн╕х справ Укра╖ни про скасування р╕шення Яготинсько╖ м╕сько╖ ради Ки╖всько╖ област╕ в╕д 17.03.2006.

20-07-2016

ЗВЕРНЕННЯ учасник╕в сп╕льно╖ наради представник╕в м╕сцевого самоврядування, пол╕тичних парт╕й, громадський орган╕зац╕й, представник╕в ветеранських орган╕зац╕й м╕ста Яготина.

В╕дпов╕дно до статт╕ 39 Конституц╕╖ Укра╖ни громадяни мають право збиратися мирно, без збро╖ ╕ проводити збори, м╕тинги, походи ╕ демонстрац╕╖. Це нев╕д’╓мне право кожно╖ людини. Забезпечення дотримання права на мирне з╕брання ╓ важливим показником демократичного розвитку сусп╕льства. Спов╕дуючи ╢вропейськ╕ та демократичн╕ ц╕нност╕, наголошу╓мо, що вс╕ громадяни Укра╖ни мають конституц╕йне право на мирн╕ м╕тинги чи демонстрац╕ю, а обов’язок держави – гарантувати безпеку учасник╕в.

Разом з тим, будь-яка под╕я, що може недвозначно трактуватися засобами масово╖ ╕нформац╕╖, незалежно в╕д причини ╖╖ виникнення, да╓ можлив╕сть «кремл╕вськ╕й пропаганд╕» висв╕тлити под╕╖ в Укра╖н╕, як глибоке внутр╕шн╓ протистояння та розкол на мовному, рел╕г╕йному чи св╕тоглядному п╕д╜рунт╕.

Ворог використову╓ вс╕ доступн╕ йому засоби г╕бридно╖ в╕йни в боротьб╕ з Укра╖нським народом ╕ не останню роль в╕д╕гра╓ в╕йна ╕нформац╕йна, в╕йна спрямована на св╕дом╕сть народу.

Внести знев╕ру розкол та розбрат в серця Укра╖нц╕в основне завдання агресора, який не м╕г зламати бойового духу нац╕╖ ордами найманц╕в танками та гарматами.

В╕д кожного необережного слова чи необдуманого вчинку когось ╕з нас тут, в тилу, може залежати життя наших захисник╕в на фронт╕ в╕йни з агресором.

Саме тому, з метою уникнення провокац╕й, м╕жконфес╕йних конфл╕кт╕в, масових заворушень, забезпечення громадського порядку, спок╕йно╖ ╕ стаб╕льно╖ роботи п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, недопущення транспортного колапсу, громада м╕ста пропону╓ учасникам «Всеукра╖нського хресного ходу миру, любов╕ та молитви за Укра╖ну» не йти 22.07.2016 року п╕шою ходою територ╕╓ю м╕ста, а пересуватись в╕д автомоб╕льно╖ дороги Ки╖в-Харк╕в до визначеного м╕сця в╕дпочинку - територ╕ю Свято-Успенського монастиря села Райк╕вщина, при цьому частина в╕руючих з Святог╕рською ╕коною до Храму Пантелеймона Ц╕лителя для проведення н╕чного богослуж╕ння сп╕льно з в╕руючими м╕ста Яготин та Яготинського району.

23.07.2016 року по звершен╕ богослуж╕нь в Свято-Успенському монастир╕ села Райк╕вщина та Храм╕ Пантелеймона Ц╕лителя в м╕ст╕ Яготин╕ учасники «Всеукра╖нського хресного ходу миру, любов╕ та молитви за Укра╖ну» на транспортних засобах в╕дбувають з територ╕╖ м╕ста Яготин та Яготинського району в напрямку села Яблуневе Бариш╕вського району.

Це, на нашу думку, зможе зняти напругу громади м╕ста ╕ не допустити настання негативних насл╕дк╕в.

Одночасно з метою запоб╕гання можливим провокац╕ям зверта╓мось до правоохоронних орган╕в з проханням:посилити заходи безпеки на територ╕╖ м╕ста на час проведення Хресно╖ ходи, посилити роботу з виявлення та знешкодження можливих провокатор╕в.

Окремо заклика╓мо громаду Яготина не п╕ддаватись на можлив╕ провокац╕╖ п╕дозр╕лих ос╕б ╕ пов╕домляти про них правоохоронцям.

Заходи безпеки – у жодному випадку не протид╕я мирним з╕бранням християн. Яготинц╕ поважали ╕ поважають кожного в╕рянина, який дотриму╓ться закон╕в Укра╖ни ╕ прагне до миру ╕ вза╓морозум╕ння.

╢дина кра╖на, ╓дина в╕ра, ╓диний народ! Слава Укра╖н╕!

Р╕шення № 5 в╕д 20.07.2016 Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й29кБ
Скачати


15-07-2016
Розширена нарада при Яготинськ╕й м╕ськ╕й рад╕

15 липня о 15 годин╕ в╕дбулась розширена нарада п╕д головуванням м╕ського голови Н.М. Дзюби, в як╕й взяли участь перший заступник м╕ського голови С.О. Овчаренко, начальник СКП Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал» ╤.М. Смагл╕й, головний л╕кар Яготинсько╖ ЦРЛ ╤.Т. Шулла, голови Яготинських районних орган╕зац╕й парт╕й, м╕ських парт╕йних орган╕зац╕й, первинних ветеранських орган╕зац╕й, автоперев╕зники, громадськ╕ ╕нспектори з дотримання правил перевезення пасажир╕в м╕ським автотранспортом, представники громадськост╕, громадяни м╕ста, ЗМ╤.

На нарад╕ Натал╕я Микола╖вна представила присутн╕м начальника спец╕ал╕зованого комунального п╕дпри╓мства Яготинсько╖ м╕сько╖ ради «Ритуал» ╤гора Михайловича Смагл╕я, який розпов╕в про основн╕ напрямки д╕яльност╕ п╕дпри╓мства, його м╕сцезнаходження, тарифи на ритуальн╕ послуги тощо.

Головний л╕кар Яготинсько╖ центрально╖ районно╖ л╕карн╕ Шулла ╤.Т. допов╕в присутн╕м про стан та перспективи роботи Яготинсько╖ центрально╖ районно╖ л╕карн╕.

Перший заступник м╕ського голови Овчаренко С.О. наголосив, що ком╕с╕╓ю з перев╕рки виконання роб╕т щодо ремонту дор╕г на територ╕╖ м. Яготин обстежено стан утримання дор╕г загального користування, що знаходяться на баланс╕ Служби автомоб╕льних дор╕г у Ки╖вськ╕й област╕. ╤нформац╕ю щодо стану утримання дор╕г на 9 сес╕╖ Яготинсько╖ м╕сько╖ ради було доведено до в╕дома депутат╕в VII скликання, як╕ вир╕шили вищезазначену ╕нформац╕ю над╕слати до Служби автомоб╕льних дор╕г у Ки╖вськ╕й област╕ та прийняли р╕шення 12.07.2016 № 400-09-VII «Про стан утримання автомоб╕льних дор╕г загального користування на територ╕╖ м╕ста Яготин, що знаходяться на баланс╕ Служби автомоб╕льних дор╕г у Ки╖вськ╕й област╕» в якому вир╕шили звернутись до Служби автомоб╕льних дор╕г у Ки╖вськ╕й област╕ щодо нев╕дкладного: проведення поточного (ямкового) ремонту авар╕йно небезпечних д╕лянок дор╕г, зокрема тих, на яких особливо ╕нтенсивний дорожн╕й рух (Незалежност╕, Шевченка, Толбух╕на, Вокзальна, Привокзальна, К╕льцева); забезпечення належного утримання автомоб╕льних дор╕г загального користування, об’╓кт╕в транспортно╖ ╕нфраструктури у м╕ст╕ Яготин╕ (обкошування трави на обочинах, ямковий та кап╕тальний ремонт, п╕дтримання в належному стан╕ автобусних зупинок, наявност╕ обов’язкових дорожн╕х знак╕в та дорожн╕х розм╕ток).

Жваву дискус╕ю серед присутн╕х викликало питання щодо п╕льгового перевезення пасажир╕в на маршрутах загального користування в м. Яготин╕.

Натал╕я Микола╖вна розпов╕ла учасникам наради про п╕дготовку до проведення заход╕в з нагоди 25-р╕чниц╕ Незалежност╕ Укра╖ни.

П╕д час наради були надан╕ пропозиц╕╖, як╕ було вир╕шено розглянути на нарад╕ 20 липня 2016 року, яка в╕дбудеться о 14 год. 00 хв. в зал╕ зас╕дань м╕сько╖ ради.

Р╕шення № 4 в╕д 15.07.2016 Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й29кБ
Скачати


Р╕шення №1 в╕д 10.02.2016 Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й28кБ
Скачати

Р╕шення №2 в╕д 10.02.2016 Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й29кБ
Скачати

Р╕шення № 3 в╕д 10.02.2016 Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й28кБ
Скачати


10-02-2016
Зас╕дання Координац╕йно╖ ради
10 лютого в╕дбулося перше зас╕дання нового складу Яготинсько╖ м╕сько╖ Координац╕йно╖ ради представник╕в м╕сцевих осередк╕в пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й п╕д головуванням м╕ського голови Н.М.Дзюби. На зас╕данн╕ були присутн╕ члени Координац╕йно╖ ради, члени Громадсько╖ ради при Яготинськ╕й районн╕й державн╕й адм╕н╕страц╕╖, представники засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖. Розпочалось зас╕дання ради з представлення заступником м╕ського голови О.╤.Фединою нового складу та затвердженого Положення Координац╕йно╖ ради. В порядок денний зас╕дання були включен╕ надзвичайно важлив╕ для житт╓д╕яльност╕ та стаб╕льного розвтку м╕ста питання. Натал╕я Микола╖вна ознайомила присутн╕х на зас╕данн╕ з╕ Зверненення м╕сько╖ ради до г╕лок влади вищого р╕вня щодо функц╕онування Пункту тимчасового розм╕щення б╕женц╕в у м. Яготин╕, порушила питання децентрал╕зац╕ю влади в Укра╖н╕ та обговорили орган╕зац╕йн╕ заходи з проведення двом╕сячника благоустро, який щороку проводиться на територ╕╖ м╕ста.
Члени Координац╕йно╖ ради мали можлив╕сть поставити запитання та отримати на них вмотивован╕ роз'яснення щодо стану та перспектив об'╓днання територ╕альних громад в Укра╖н╕ виконавчим директором Асоц╕ац╕╖ м╕ст Укра╖ни П╕тциком Мирославом Васильовичем, який був запрошений на зас╕дання ради, як Почесний г╕сть.
Кожне з питань порядку денного було активно обговорено присутн╕ми на зас╕данн╕. Невдовз╕ члени Координац╕йно╖ ради домовились знову з╕братися для внесення сво╖х пропозиц╕й та прийняття остаточних р╕шень з порушених питань.


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЯГОТИНСЬКУ М╤СЬКУ КООРДИНАЦ╤ЙНУ РАДУ
ПРЕДСТАВНИК╤В М╤СЦЕВИХ ОСЕРЕДК╤В ПОЛ╤ТИЧНИХ ПАРТ╤Й
ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАН╤ЗАЦ╤Й╤. Загальн╕ положення
1.1. Яготинська м╕ська Координац╕йна рада представник╕в м╕сцевих осередк╕в пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й (дал╕ - Координац╕йна рада) ╓ консультативно-дорадчим органом, прийнят╕ р╕шення якого носять рекомендац╕йний характер.
1.2. Координац╕йна рада у сво╖й д╕яльност╕ керу╓ться Конституц╕╓ю Укра╖ни, Законами Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», «Про пол╕тичн╕ парт╕╖ в Укра╖н╕», «Про об’╓днання громадян», ╕ншими законодавчими актами, регламентом м╕сько╖ ради, а також цим Положенням.
1.3. Метою д╕яльност╕ Координац╕йно╖ ради ╓ вза╓мод╕я з пол╕тичними парт╕ями, громадськими орган╕зац╕ями з питань забезпечення прав ╕ свобод громадян, задоволення ╖х пол╕тичних, соц╕альних, еколог╕чних та ╕нших ╕нтерес╕в з урахуванням загальнодержавних ╕ м╕сцевих ╕нтерес╕в, надання парт╕ями та громадськими орган╕зац╕ями пропозиц╕й та рекомендац╕й щодо д╕яльност╕ органу м╕сцевого самоврядування тощо.
1.4. Яготинська м╕ська рада сприя╓ розвитку демократ╕╖ та толерантного ╕снування осередк╕в пол╕тичних парт╕й, громадських орган╕зац╕й у м╕ст╕, не виокремлюючи жодну з них.

II. Склад Координац╕йно╖ ради
2.1. К╕льк╕сний та персональний склад Координац╕йно╖ ради затверджу╓ться розпорядженням м╕ського голови.
2.2. До складу Координац╕йно╖ ради входять:
- м╕ський голова;
- заступник м╕ського голови;
- представники м╕сцевих осередк╕в пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й.
- ╕нш╕ особи визначен╕ цим розпорядженням.
III. Завдання Координац╕йно╖ ради
3.1. Основними завданнями Координац╕йно╖ ради ╓:
- анал╕з сусп╕льно-пол╕тично╖ ╕ соц╕ально-економ╕чно╖ ситуац╕╖ в м╕ст╕, актуальних внутр╕шньопол╕тичних та зовн╕шньопол╕тичних проблем, розроблення ╕ внесення за результатами такого анал╕зу в╕дпов╕дних пропозиц╕й;

- сприяння узгодженню позиц╕й пол╕тичних парт╕й, налагодженню конструктивно╖ вза╓мод╕╖ м╕ж органами м╕сцевого самоврядування, пол╕тичними парт╕ями ╕ об'╓днаннями громадян з метою поглиблення демократичних реформ та розв'язання актуальних проблем сусп╕льного життя, забезпечення громадянського миру ╕ злагоди, недопущення пересл╕дувань член╕в парт╕╖ та громадян за пол╕тичними мотивами.
IV. Права Координац╕йно╖ ради
4.1. Координац╕йна рада для виконання покладених на не╖ завдань ма╓ право:
- отримувати в установленому порядку в╕д орган╕в виконавчо╖ влади, п╕дпри╓мств, установ ╕ орган╕зац╕й необх╕дн╕ матер╕али та ╕нформац╕ю;
- утворювати в раз╕ потреби робоч╕ групи, залучати в установленому порядку до роботи в них посадових ос╕б органу м╕сцевого самоврядування, прац╕вник╕в п╕дпри╓мств, установ ╕ орган╕зац╕й, вчених, фах╕вц╕в, представник╕в об'╓днань громадян.

V.Орган╕зац╕я роботи Координац╕йно╖ ради
5.1. Орган╕зац╕йною формою роботи Координац╕йно╖ ради ╓ зас╕дання, як╕ проводяться в м╕ру потреби, але не р╕дше одного разу на три м╕сяц╕.
5.2. Зас╕дання Координац╕йно╖ ради скликаються ╖╖ головою.
Позачергове зас╕дання Координац╕йно╖ ради може бути скликане на вимогу не менш одн╕╓╖ третини член╕в Координац╕йно╖ ради.
Вимога одн╕╓╖ третини член╕в Координац╕йно╖ ради оформля╓ться у вигляд╕ письмового звернення до м╕ського голови з обов'язковим зазначенням пр╕звищ та п╕дпис╕в представник╕в м╕сцевих осередк╕в пол╕тичних парт╕й.
П╕сля отримання такого звернення голова Координац╕йно╖ ради впродовж десятиденного терм╕ну склика╓ зас╕дання.
5.3. Зас╕дання Координац╕йно╖ ради ╓ чинним, якщо на ньому присутн╕ б╕льше половини ╖╖ член╕в.
Голову╓ на зас╕даннях Координац╕йно╖ ради ╖╖ голова, у виняткових випадках голова делегу╓ повноваження ╖╖ заступнику.
5.4. Р╕шення Координац╕йно╖ ради мають рекомендац╕йний характер як для органу м╕сцевого самоврядування, так ╕ для пол╕тичних парт╕й та громадських орган╕зац╕й.
Реал╕зац╕я р╕шень Координац╕йно╖ ради може зд╕йснюватися шляхом розпоряджень та доручень м╕ського голови у встановленому законодавством порядку.
Р╕шення Координац╕йно╖ ради приймаються б╕льш╕стю голос╕в присутн╕х на зас╕данн╕ член╕в Координац╕йно╖ ради. У раз╕ р╕вност╕ голос╕в голос голови Координац╕йно╖ ради ╓ ухвальним.
5.5. Члени Координац╕йно╖ ради можуть делегувати на зас╕дання сво╖х представник╕в, пов╕домивши про це голову ради до початку зас╕дання ради.
5.6.На зас╕данн╕ Координац╕йно╖ ради ведеться протокол, який п╕дписують голова та секретар Координац╕йно╖ ради.
5.7. Р╕шення Координац╕йно╖ ради п╕дпису╓ голова Координац╕йно╖ ради.
VI. Внесення зм╕н до Положення та персонального складу
6.1. Зм╕ни та доповнення до Положення затверджу╓ м╕ський голова сво╖м розпорядженням.
6.2. Зм╕ни та доповнення до Положення можуть вноситись з ╕н╕ц╕ативи голови Координац╕йно╖ ради та член╕в Координац╕йно╖ ради.
6.3. Зм╕ни та доповнення щодо персонального складу Координац╕йно╖ ради затверджуються на зас╕данн╕ Координац╕йно╖ ради.
6.4. Про зм╕ни та доповнення до Положення про Координац╕йну раду та про зм╕ни у персональному склад╕ доводяться до в╕дома член╕в Координац╕йно╖ ради на наступному зас╕данн╕.


Керуючий справами
виконавчого ком╕тету В.А.Галицький
СКЛАД
ЯГОТИНСЬКО╥ М╤СЬКО╥ КООРДИНАЦ╤ЙНО╥ РАДИ ПРЕДСТАВНИК╤В М╤СЦЕВИХ
ОСЕРЕДК╤В ПОЛ╤ТИЧНИХ ПАРТ╤Й ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАН╤ЗАЦ╤Й

Дзюба
Натал╕я Микола╖вна - Яготинський м╕ський голова, голова ради;

Федина
Олена ╤ван╕вна - заступник м╕ського голови, заступник голови ради;

Павленко
Валентина Микола╖вна - начальник в╕дд╕лу орган╕зац╕йного забезпечення д╕яльност╕ апарату м╕сько╖ ради, секретар ради

Члени ради:

Анат╕╓нко
Олекс╕й ╤ванович - отаман Яготинсько╖ С╕ч╕ ╕м. Гетьмана
Петра Сагайдачного;

Басанець
Микола Михайлович - голова Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ пол╕тично╖ парт╕╖ «Воля», депутат м╕сько╖ ради;

Дзюбак
Леся Володимир╕вна - представник народного депутата Укра╖ни С.Г.М╕щенка, депутат м╕сько╖ ради;

Овчаренко
Серг╕й Олександрович - голова Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ «Наш край», перший заступник м╕ського голови;

Осауленко
В╕ктор Дмитрович - голова Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ Народно╖ парт╕╖;

Шахар’янц
Армен Мушегович - депутат Ки╖всько╖ обласно╖ ради в╕д пол╕тично╖ парт╕╖ «Укроп»;

Гайдай
Петро Володимирович - голова Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ «Радикальна парт╕я Ляшка»;

Галас
Серг╕й Васильович - депутат м╕сько╖ ради в╕д пол╕тично╖ парт╕╖ «БПП «Сол╕дарн╕сть»;

Смагл╕й
╤гор Михайлович - голова Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ «ВО «Свобода», депутат м╕сько╖ ради;

Чеп╕ль
Петро Миколайович - заступник голови Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ пол╕тично╖ парт╕╖ «ВО Батьк╕вщина»,
член виконкому м╕сько╖ ради;

Шулла
╤ван ╤ванович - член Яготинсько╖ районно╖ орган╕зац╕╖ «Опозиц╕йний блок», депутат районно╖ ради;

Ворона
╤ван Андр╕йович - голова громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Соц╕ально-економ╕чна фундац╕я «Спадщина»

Горя
Вадим Степанович - голова Яготинсько╖ районно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Духовно-спортивно-оздоровчий клуб «Во╖н Св╕тла»

Колесник
Олександр Костянтинович - голова Яготинсько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ орган╕зац╕╖ ветеран╕в в╕йни, прац╕ та в╕йськово╖ служби

Ляшенко
В╕ктор Степанович - голова Яготинсько╖ районно╖ ради ветеран╕в в╕йни, прац╕ та в╕йськово╖ служби,
член виконкому м╕сько╖ ради;

Юрченко
Микола Миколайович - голова Яготинсько╖ районно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Союз Чорнобиль Укра╖на».


Керуючий справами
виконавчого ком╕тету В.А.Галицький            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.