ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:36
ЗАСТУПНИК М╤СЬКОГО ГОЛОВИ

Федина Олена ╤ван╕вна

На посад╕ з 04 грудня 2015 року.

Осв╕та: вища.

Дата народження: 21 вереся 1969 року.

М╕сце народження: м. Яготин Ки╖всько╖ област╕.

Адреса: вул. Незалежност╕, 67.

Телефон: 5-59-90.

Граф╕к прийому громадян:
середа: з 9.00 до 17.00.

1. У межах сво╖х повноважень орган╕зову╓ виконання закон╕в Укра╖ни, указ╕в Президента Укра╖ни, постанов та розпоряджень Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни, Ки╖всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, Яготинсько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, Яготинсько╖ м╕сько╖ ради та ╖╖ виконавчого ком╕тету, розпоряджень м╕ського голови з питань реал╕зац╕╖ державно╖ пол╕тики у сфер╕ торг╕вл╕, побутового обслуговування, ф╕нанс╕в, осв╕ти та медицини, культури, ф╕зкультури ╕ спорту, с╕м’╖, соц╕ального захисту, п╕льгових перевезень окремих категор╕й населення.
2. Бере участь в розробц╕ п╕дготовки програм соц╕ально-економ╕чного та культурного розвитку м╕ста, ц╕льових програм з ╕нших питань самоврядування, подання ╖х на затвердження ради, орган╕зац╕╖ ╖х виконання; подання рад╕ зв╕т╕в про х╕д ╕ результати виконання цих програм.
3. Сприя╓ в межах сво╖х повноважень:
3.1. Забезпеченню збалансованого економ╕чного та соц╕ального розвитку м╕ста, ефективного використання трудових ╕ ф╕нансових ресурс╕в.
3.2. Забезпеченню складання баланс╕в ф╕нансових, грошових доход╕в ╕ видатк╕в, необх╕дних для управл╕ння соц╕ально-економ╕чним ╕ культурним розвитком м╕ста.
3.3. Поданню до районно╖ ради та районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ необх╕дних показник╕в та внесенню пропозиц╕й до програм соц╕ально-економ╕чного та культурного розвитку м╕ста, а також до план╕в п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й незалежно в╕д форм власност╕, розташованих на територ╕╖ м╕ста, з питань, пов'язаних ╕з соц╕ально-економ╕чним та культурним розвитком м╕ста, задоволенням потреб населення.
3.4. Веденню обл╕ку та ре╓страц╕╖, в╕дпов╕дно до Закону, об’╓кт╕в нерухомого майна незалежно в╕д форм власност╕.
3.5. Робот╕ об'╓кт╕в побутового, торговельного обслуговування, як╕ не перебувають у комунальн╕й власност╕ територ╕ально╖ громади, забезпеченню ╖х належного утримання та ефективно╖ експлуатац╕╖, необх╕дному р╕вню та якост╕ надання послуг населенню.
3.6. Орган╕зац╕╖ та робот╕ м╕сцевих ринк╕в, ярмарк╕в, розвитку вс╕х форм торг╕вл╕.
3.7. Встановленню за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на територ╕╖ м╕ста п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й сфери обслуговування незалежно в╕д форм власност╕.
3.8. Зд╕йсненню орган╕зац╕╖ обслуговування населення п╕дпри╓мствами торг╕вл╕ та громадського харчування, побутового обслуговування.
3.9. Зд╕йсненню заход╕в щодо розширення та вдосконалення мереж╕ п╕дпри╓мств торг╕вл╕, громадського харчування, побутового обслуговування.
3.10. Зд╕йсненню ╕нвестиц╕йно╖ д╕яльност╕ на територ╕╖ м╕ста.
4. Забезпечу╓ вза╓мод╕ю м╕сько╖ ради з промисловими п╕дпри╓мствами м╕ста, п╕дпри╓мствами торг╕вл╕, громадського харчування, побутового обслуговування, з громадськими орган╕зац╕ями в╕дпов╕дного спрямування.
5. У межах сво╖х функц╕ональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямову╓ роботу щодо:
5.1. Виконання правил торг╕вл╕ на територ╕╖ м╕ста.
5.2. Виконання правил благоустрою п╕дпри╓мствами торг╕вл╕, громадського харчування, побутового обслуговування, суб’╓ктами п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ в╕дпов╕дного спрямування.
5.3. Вир╕шення питань землеустрою.
5.4. Орган╕зац╕╖ перевезень п╕льгових категор╕й громадян.
5.5. Ведення обл╕ку громадян, як╕, в╕дпов╕дно до чинного законодавства, потребують пол╕пшення житлових умов; розпод╕лу та наданню, в╕дпов╕дно до чинного законодавства, житла, що належить до комунально╖ власност╕ м╕ста.
5.6. Ведення обл╕ку учасник╕в АТО та надання, в межах повноважень, соц╕ально╖ та правово╖ допомоги демоб╕л╕зованим в╕йськовослужбовцям, як╕ брали участь у проведенн╕ АТО та ╖х с╕м’ям.
5.7. Заход╕в для забезпечення сво╓часност╕ ╕ повноти сплати податк╕в та погашення заборгованост╕ ╕з зароб╕тно╖ плати на п╕дпорядкованих п╕дпри╓мствах, установах та орган╕зац╕ях, що перебувають у м╕ськ╕й комунальн╕й власност╕.
6. Забезпечу╓ виконання повноважень щодо:
6.1. Надходжень до м╕ського бюджету.
6.2. Створення умов для розвитку культури, спорту, роботи з молоддю.
6.3. Вир╕шення, в╕дпов╕дно до законодавства, питань про подання допомоги ╕нвал╕дам, ветеранам в╕йни та прац╕, учасникам АТО, с╕м'ям загиблих (померлих або визнаних такими, що пропали безв╕сти) в╕йськовослужбовц╕в, а також в╕йськовослужбовц╕в, зв╕льнених у запас (кр╕м в╕йськовослужбовц╕в строково╖ служби) або в╕дставку, ╕нвал╕дам з дитинства, багатод╕тним с╕м'ям.
6.4. Вир╕шення питань про надання за рахунок кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в ритуальних послуг у зв'язку з похованням самотн╕х громадян, надання допомоги на поховання громадян в ╕нших випадках, передбачених чинним законодавством.
6.5. Вир╕шення у встановленому чинним законодавством порядку питань оп╕ки ╕ п╕клування.
6.6. Надання, в╕дпов╕дно до законодавства, допомоги громадянам, як╕ постраждали в╕д стих╕йного лиха.
6.7. Сприяння орган╕зац╕╖ матер╕ально-техн╕чного та ф╕нансового забезпечення стад╕ону «Колос».
6.8. Орган╕зац╕╖ проведення роб╕т по благоустрою м╕ста за участ╕ учн╕всько╖ та студентсько╖ молод╕.
6.9. Вир╕шення питань п╕дготовки ╕ внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулк╕в, проспект╕в, площ, парк╕в, сквер╕в, мост╕в та ╕нших споруд, розташованих на територ╕╖ м╕ста.
6.10. Створення умов для занять ф╕зичною культурою ╕ спортом за м╕сцем проживання населення та в м╕сцях масового в╕дпочинку, а також створення умов для в╕дпочинку д╕тей в м╕крорайонах м╕ста
6.11. Зд╕йснення заход╕в щодо ведення в установленому порядку ре╓стру громадян, як╕ потребують пол╕пшення житлових умов.
7. Контролю╓ проведення роб╕т по благоустрою м╕ста, сан╕тарний стан в м╕ст╕.
8. Орган╕зову╓ контроль за д╕яльн╕стю п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, суб’╓кт╕в п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ щодо розм╕щення об'╓кт╕в зовн╕шньо╖ реклами на територ╕╖ м╕ста.
9. Забезпечу╓ п╕дготовку ╕ внесення на розгляд ради пропозиц╕й по наданню п╕д забудову та для ╕нших потреб земель, що перебувають у власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста.
10. Координу╓ питання оренди нерухомого майна, що перебува╓ у комунальн╕й власност╕ та зд╕йсню╓ контроль за його використанням.
11. Координу╓ питання розм╕щенню на догов╕рних засадах замовлень на виробництво продукц╕╖, виконання роб╕т (послуг), необх╕дних для територ╕ально╖ громади, на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях.
12. Готу╓ програми соц╕ально-економ╕чного та культурного розвитку територ╕╖ об’╓днань та ╕нш╕ ц╕льов╕ програми ╕ пода╓ ╖х на затвердження м╕ськ╕й рад╕.
13. Орган╕зову╓ виконання затверджених програм та зв╕ту╓ться про результати виконання затверджених програм.
14. Координу╓ роботу щодо розгляду звернень громадян у м╕ськ╕й рад╕, перев╕рки ╖х стану, в╕дпов╕дно до законодавства, в комунальних п╕дпри╓мствах м╕сько╖ ради.
15. Сприя╓ у межах повноважень м╕сько╖ ради реал╕зац╕╖ гарантованого громадянам права на свободу сов╕ст╕, створенню в╕руючим умов ╕ можливостей для спов╕дання ╖х рел╕г╕╖.
16. Забезпечу╓ вза╓мод╕ю м╕сько╖ ради з громадськими орган╕зац╕ями в╕дпов╕дного спрямування.
17. Сприя╓ розвитку малого п╕дпри╓мництва.
18. У межах сво╖х функц╕ональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямову╓, координу╓ ╕ контролю╓ роботу:
- стад╕ону «Колос»;
- в╕дд╕лу ф╕нансово-господарського забезпечення апарату м╕сько╖ ради;
- в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин апарату м╕сько╖ ради;
-в╕дд╕лу орган╕зац╕йного забезпечення д╕яльност╕ апарату м╕сько╖ ради.
- в╕дд╕лу житлово-комунального господарства, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради.
19. Веде особистий прийом громадян, розгляда╓ письмов╕ звернення громадян.
20. В межах сво╓╖ компетенц╕╖ орган╕зову╓ та контролю╓ виконання р╕шень м╕сько╖ ради, виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради, розпоряджень м╕ського голови.
21. Очолю╓:
- ком╕тет з конкурсних торг╕в;
- ком╕с╕ю по зд╕йсненню контролю за станом благоустрою;
- орган приватизац╕╖ житлового фонду.
22. Сп╕впрацю╓ та вза╓мод╕╓ з:
- управл╕нням соц╕ального захисту населення райдержадм╕н╕страц╕╖;
- в╕дд╕лом у справах с╕м’╖ та молод╕ райдержадм╕н╕страц╕╖;
- службою у справах неповнол╕тн╕х райдержадм╕н╕страц╕╖;
- центром соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ райдержадм╕н╕стра-ц╕╖;
- в╕дд╕лом економ╕ки райдержадм╕н╕страц╕╖;
- в╕дд╕лом осв╕ти райдержадм╕н╕страц╕╖;
- закладами ветеринарно╖ медицини.
23. В╕зу╓ проекти розпоряджень м╕ського голови, р╕шень м╕сько╖ ради, виконавчого ком╕тету, як╕ в╕дносяться до функц╕ональних обов’язк╕в заступника.
24. Викону╓ ╕нш╕ обов’язки, покладен╕ м╕ською радою, виконавчим ком╕тетом, м╕ським головою.
25. У сво╖й д╕яльност╕ безпосередньо п╕дпорядкову╓ться м╕ському голов╕.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.