ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:33
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК М╤СЬКОГО ГОЛОВИ

Овчаренко Серг╕й Олександрович

На посад╕ з 24 грудня 2010 року.

Осв╕та: Ки╖вський державний ун╕верситет ╕м. Т.Г. Шевченка.

За фахом: юрист.

Дата народження: 26 с╕чня 1963 року.

М╕сце народження: с. Брусил╕в Коростиш╕вського району Житомирсько╖ област╕.

Адреса: вул. Незалежност╕, 67.

Телефон: 5-44-42.

Граф╕к прийому громадян:
середа: з 9.00 до 17.00.


1. У межах сво╖х повноважень орган╕зову╓ виконання закон╕в Укра╖ни, указ╕в Президента Укра╖ни, постанов Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни, розпоряджень та доручень Ки╖всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, Яготинсько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, р╕шень Яготинсько╖ м╕сько╖ ради, ╖╖ виконавчого ком╕тету та розпоряджень м╕ського голови з питань буд╕вництва, надзвичайних ситуац╕й, транспорту, управл╕ння житлово-комунальним господарством, земельних в╕дносин.
2. Бере участь, в межах сво╖х повноважень, в розробц╕, п╕дготовц╕ та виконанн╕ програм соц╕ально-економ╕чного та культурного розвитку м╕ста.
3. Забезпечу╓ вир╕шення питань у галуз╕ буд╕вництва, передбачених Законом щодо:
3.1. Затвердження м╕ських м╕стобуд╕вних програм, генерального плану та правил забудови м╕ста.
3.2. Орган╕зац╕ю буд╕вництва ╕ ремонту житлового фонду, об’╓кт╕в комунального господарства ╕ соц╕ально-культурного призначення, шлях╕в м╕сцевого значення.
3.3. Орган╕зац╕ю д╕яльност╕, пов’язано╖ з прийняттям в експлуатац╕ю зак╕нчення буд╕вництва або п╕сля проведення кап╕тального ремонту чи реконструкц╕╖ об’╓кт╕в.
3.4. Зд╕йснення заход╕в по запоб╕ганню еп╕зоот╕й, пов’язаних з тваринним св╕том, та ╖х л╕кв╕дац╕╖.
3.5. Орган╕зац╕ю видач╕ дозвол╕в на обр╕зування, видалення зелених насаджень.
3.6. Орган╕зац╕ю за рахунок бюджетних, власних кошт╕в п╕дпри╓мств ╕ на пайових засадах буд╕вництва, реконструкц╕╖ ╕ ремонту вулиць та дор╕г м╕ста.
3.7. Формування реконструкц╕╖ житлового фонду та благоустрою.
3.8. П╕дготовку об'╓кт╕в житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах.
3.9. Зд╕йснення заход╕в щодо розширення та вдосконалення мереж╕ п╕дпри╓мств житлово-комунального господарства.
3.10. Утримання в належному стан╕ кладовищ, ╕нших м╕сць поховання.
3.11. Зд╕йснення заход╕в щодо забезпечення стало╖ роботи п╕дпри╓мств, служб м╕ського комунального господарства в умовах стих╕йного лиха, авар╕й, надзвичайних ситуац╕й та подолання ╖х насл╕дк╕в.
4. В╕дпов╕дно до чинного законодавства в╕дпов╕да╓ за:
4.1. Визначення територ╕╖ для розм╕щення в╕дход╕в.
4.2. Вир╕шення питань збирання, транспортування, утил╕зац╕╖ та знешкодження побутових в╕дход╕в, в╕длову бродячих тварин.
4.3. Затвердження схем сан╕тарного очищення м. Яготина та провадження систем розд╕льного збирання побутових в╕дход╕в.
4.4. Затвердження норм надання послуг з вивезення побутових в╕дход╕в.
4.5. П╕дготовку та подання на затвердження ради проект╕в м╕сцевих програм охорони довк╕лля, участь у п╕дготовц╕ загальнодержавних ╕ рег╕ональних програм охорони довк╕лля.
4.6. Зд╕йснення контролю за д╕яльн╕стю суб’╓кт╕в п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ у сфер╕ поводження з в╕дходами.
4.7. П╕дготовку ╕ внесення на розгляд ради пропозиц╕й щодо прийняття р╕шень щодо територ╕й, що п╕длягають особлив╕й охорон╕.
4.8. Внесення пропозиц╕й до в╕дпов╕дних державних орган╕в про оголошення природних та ╕нших об'╓кт╕в, що мають еколог╕чну, ╕сторичну, культурну або наукову ц╕нн╕сть, пам'ятками природи, ╕стор╕╖ або культури, як╕ охороняються законом.
4.9. Розгляд справ про адм╕н╕стративн╕ правопорушення.
4.10. П╕дготовку та затвердження перел╕ку спец╕ально в╕дведених м╕сць для паркування транспортних засоб╕в.
4.11. Затвердження маршрут╕в ╕ граф╕к╕в руху м╕сцевого пасажирського транспорту незалежно в╕д форм власност╕, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту у випадках, передбачених законодавством.
5. Координу╓, в межах повноважень, роботу об’╓кт╕в промисловост╕, транспорту, енергетики м╕ста, незалежно в╕д форм власност╕, контролю за орган╕зац╕╓ю транспортного обслуговування населення, поштово-телеграфного та телефонного зв’язку, встановлення в порядку ╕ межах, визначених законодавством тариф╕в щодо оплати побутових, комунальних, транспортних та ╕нших послуг, як╕ надаються п╕дпри╓мствами та орган╕зац╕ями комунально╖ власност╕.
6. Зд╕йсню╓ кер╕вництво житлово-комунальним господарством м╕ста (водопостачання, водов╕дведення, утримання будинк╕в та прибудинково╖ територ╕╖, сан╕тарний стан навколишнього середовища, благоустр╕й, утримання кладовищ, осв╕тлення, ремонт дор╕г, транспорт тощо)
7. Викону╓ п╕дготовку та зд╕йсню╓ контроль за виконанням план╕в кап╕тального ремонту житлового фонду, координу╓ вир╕шення питань щодо використання нежилих прим╕щень, будинк╕в ╕ споруд, що належать до комунально╖ власност╕.
8. Контролю╓ проведення роб╕т по благоустрою м╕ста, сан╕тарний стан в м╕ст╕, стан шлях╕в по м╕сту.
9. Орган╕зову╓ контроль за д╕яльн╕стю п╕дпри╓мств, установ, орган╕зац╕й, суб’╓кт╕в п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ щодо розм╕щення об'╓кт╕в зовн╕шньо╖ реклами на територ╕╖ м╕ста.
10. Забезпечу╓, в межах повноважень, вжиття у раз╕ стих╕йного лиха, еколог╕чних катастроф, пожеж, ╕нших надзвичайних под╕й необх╕дних заход╕в по забезпеченню житт╓д╕яльност╕ п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й, установ, врятування життя людей, збереження матер╕альних ц╕нностей.
Вносить пропозиц╕╖ про обмеження або зупинення д╕яльност╕ п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й ╕ установ, незалежно в╕д форм власност╕, у раз╕ порушення ними законодавства про охорону навколишнього середовища та сан╕тарних правил.
11. Забезпечу╓ п╕дготовку ╕ внесення на розгляд ради пропозиц╕й по наданню п╕д забудову та для ╕нших потреб земель, що перебувають у власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста.
12. Орган╕зову╓ розгляд план╕в використання природних ресурс╕в м╕сцевого значення, розгляд пропозиц╕й щодо розм╕щення, спец╕ал╕зац╕╖ та розвитку п╕дпри╓мств та орган╕зац╕й незалежно в╕д форм власност╕.
13. Орган╕зову╓ зд╕йснення комплексу заход╕в з прийому в комунальну власн╕сть м╕ста майна п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ, що належать суб’╓ктам ╕нших форм власност╕, а також по в╕дчуженню майна, що перебува╓ у комунальн╕й власност╕ м╕ста, суб’╓ктам ╕нших форм власност╕.
14. Орган╕зову╓ зд╕йснення п╕дготовки та проведення реорган╕зац╕╖ або л╕кв╕дац╕╖ п╕дпри╓мств ╕ установ, що перебувають у комунальн╕й власност╕ м╕ста, за винятком випадк╕в, передбачених д╕ючим законодавством.
15. Орган╕зову╓ п╕дготовку проект╕в статут╕в п╕дпри╓мств ╕ установ, що перебувають у комунальн╕й власност╕, зм╕н ╕ доповнень до них у межах, визначених законодавством.
16. Орган╕зову╓ роботу по укладанню контракт╕в з кер╕вниками п╕дпри╓мств комунально╖ власност╕ та контролю╓ виконання зобов’язань, передбачених контрактом, у межах, визначених законодавством. Орган╕зову╓ роботу по заслуховуванню зв╕т╕в про роботу кер╕вник╕в п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й комунально╖ власност╕.
17. Координу╓ питання оренди нерухомого майна, що перебува╓ у комунальн╕й власност╕ та зд╕йсню╓ контроль за його використанням.
18. Координу╓ питання розм╕щенню на догов╕рних засадах замовлень на виробництво продукц╕╖, виконання роб╕т (послуг), необх╕дних для територ╕ально╖ громади, на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях.
19. Ма╓ повноваження у зд╕йсненн╕ орган╕зац╕йних, консультативних, дорадчих функц╕й при п╕дготовц╕ та внесенн╕ на розгляд м╕сько╖ ради, виконкому пропозиц╕й щодо порядку та умов в╕дчуження комунального майна, проект╕в м╕сцевих програм приватизац╕╖ та перел╕ку об’╓кт╕в комунально╖ власност╕, як╕ не п╕длягають приватизац╕╖, орган╕зац╕╖ виконання цих програм.
21. В╕дпов╕да╓ за створення та п╕дтримку об’╓днань сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в (ОСББ).
22. Готу╓ програми соц╕ально-економ╕чного та культурного розвитку територ╕╖ об’╓днань та ╕нш╕ ц╕льов╕ програми ╕ пода╓ ╖х на затвердження м╕ськ╕й рад╕.
23. Орган╕зову╓ виконання затверджених програм та зв╕ту╓ться про результати виконання затверджених програм.
24. Координу╓ вир╕шення питань землеустрою, вир╕шення земельних спор╕в в порядку, встановленому законодавством, веде ре╓страц╕ю колективних договор╕в п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й незалежно в╕д форм власност╕, розташованих на територ╕╖ м╕ста, та договор╕в по зам╕н╕ права власност╕ на об’╓кти нерухомост╕.
25. Готу╓ ╕ вносить на розгляд ради пропозиц╕╖ щодо:
25.1. Встановлення ставки земельного податку.
25.2. Визначення у встановленому порядку розм╕р╕в в╕дшкодувань п╕дпри╓мствами, установами та орган╕зац╕ями незалежно в╕д форм власност╕ за забруднення довк╕лля та ╕нш╕ еколог╕чн╕ збитки.
25.3. Вир╕шення земельних спор╕в у порядку, встановленому законом.
26. Сприя╓ д╕яльност╕ орган╕в суду, прокуратури, юстиц╕╖, служби безпеки, пол╕ц╕╖ та адвокатури щодо забезпечення законност╕, правопорядку, охорони прав, свобод ╕ законних ╕нтерес╕в громадян м╕ста.
27. Веде особистий прийом громадян, розгляда╓ письмов╕ звернення громадян.
28. В межах сво╓╖ компетенц╕╖ орган╕зову╓ та контролю╓ виконання р╕шень м╕сько╖ ради, виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради, розпоряджень м╕ського голови.
29. Очолю╓ ╕ орган╕зову╓ роботу створених радою та виконавчим ком╕тетом ком╕с╕й з питань, в╕днесених до його компетенц╕╖:
- ком╕с╕ю з оренди власност╕ майна територ╕ально╖ громади м╕ста;
- орган приватизац╕╖ м╕сько╖ ради;
- конкурсну ком╕с╕ю з в╕дбору виконавц╕в послуг з виконання роб╕т ╕з землеустрою, оц╕нки земель та виконавця земельних торг╕в на конкурентних засадах;
- адм╕н╕стративну ком╕с╕ю;
- ком╕с╕ю з розгляду земельних спор╕в;
- конкурсну ком╕с╕ю для зам╕щення вакантних посад посадових ос╕б м╕сько╖ ради.
30. Керу╓ та в╕дпов╕да╓ за роботу у межах функц╕ональних обов’язк╕в д╕яльн╕стю:
- в╕дд╕лу житлово-комунального господарства, торг╕вл╕, транспорту та благоустрою апарату м╕сько╖ ради;
- в╕дд╕лу з питань юридичного забезпечення та земельних в╕дносин апарату м╕сько╖ ради.
31. Координу╓, зд╕йсню╓ оперативне кер╕вництво:
- Яготинською житлово-експлуатац╕йно╖ конторою;
- комунальним п╕дпри╓мством “Яготинське виробниче управл╕ння водопров╕дно-канал╕зац╕йне господарство”;
- Яготинським п╕дпри╓мством по обслуговуванню вуличного осв╕тлення “М╕ськсв╕тло”.
32. Сприя╓ д╕яльност╕ орган╕в суду, прокуратури, юстиц╕╖, служби безпеки, пол╕ц╕╖ та адвокатури щодо забезпечення законност╕, правопорядку, охорони прав, свобод ╕ законних ╕нтерес╕в громадян м╕ста.
33. В╕зу╓ проекти розпоряджень м╕ського голови, р╕шень м╕сько╖ ради, виконавчого ком╕тету, як╕ в╕дносяться до функц╕ональних обов’язк╕в першого заступника.
33. У сво╖й д╕яльност╕ безпосередньо п╕дпорядкову╓ться м╕ському голов╕.
34. Викону╓ обов'язки м╕ського голови (в межах повноважень виконавчих орган╕в ради) на пер╕од його в╕дсутност╕ або неможливост╕ виконання ним сво╖х повноважень.            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.