ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
17-12-2017 02:32
ПОВНОВАЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ ЯГОТИНСЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ

Закон Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕»

Стаття 52. Повноваження виконавчого ком╕тету с╕льсько╖, селищно╖, м╕сько╖, районно╖ у м╕ст╕ ради.

1. Виконавчий ком╕тет с╕льсько╖, селищно╖, м╕сько╖, районно╖ у м╕ст╕ (у раз╕ ╖╖ створення) ради може розглядати ╕ вир╕шувати питання, в╕днесен╕ цим Законом до в╕дання виконавчих орган╕в ради.

2. Виконавчий ком╕тет ради:
1) попередньо розгляда╓ проекти м╕сцевих програм соц╕ально-економ╕чного ╕ культурного розвитку, ц╕льових програм з ╕нших питань, м╕сцевого бюджету, проекти р╕шень з ╕нших питань, що вносяться на розгляд в╕дпов╕дно╖ ради;
2) координу╓ д╕яльн╕сть в╕дд╕л╕в, управл╕нь та ╕нших виконавчих орган╕в ради, п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й, що належать до комунально╖ власност╕ в╕дпов╕дно╖ територ╕ально╖ громади, заслухову╓ зв╕ти про роботу ╖х кер╕вник╕в;
3) ма╓ право зм╕нювати або скасовувати акти п╕дпорядкованих йому в╕дд╕л╕в, управл╕нь, ╕нших виконавчих орган╕в ради, а також ╖х посадових ос╕б.

3. С╕льська, селищна, м╕ська рада може прийняти р╕шення про розмежування повноважень м╕ж ╖╖ виконавчим ком╕тетом, в╕дд╕лами, управл╕ннями, ╕ншими виконавчими органами ради та с╕льським, селищним, м╕ським головою в межах повноважень, наданих цим Законом виконавчим органам с╕льських, селищних, м╕ських рад.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.