ЯГОТИНСЬКА М╤СЬКА РАДА
оф╕ц╕йний сайт
15-12-2017 21:52
СЕКРЕТАР М╤СЬКО╥ РАДИ

Рубанчук Тетяна ╤ван╕вна

На посад╕ з 18 листопада 2010 року.

Осв╕та: Вища.

Дата народження: 26 листопада 1962 року.

М╕сце народження: с. Погреби Драб╕вського району Черкасько╖ област╕.

Адреса: вул. Незалежност╕, 67.

Телефон: 5-30-83.

Граф╕к прийому громадян:
середа - з 9.00 до 17.00, п’ятниця - з 9.00 до 13.00.

1. Обира╓ться м╕ською радою ╕ входить до складу виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради за посадою.
2. У сво╖й робот╕ керу╓ться Конституц╕╓ю Укра╖ни, законами Укра╖ни «Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕», «Про службу в органах м╕сцевого самоврядування», «Про статус депутат╕в м╕сцевих рад», Регламентом м╕сько╖ ради.
3. Склика╓ сес╕╖ м╕сько╖ ради у випадках, передбачених частиною 6 статт╕ 46 Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”, пов╕домля╓ депутатам про час ╕ м╕сце проведення сес╕╖ ради, питання, як╕ передбача╓ться внести на розгляд сес╕╖.
4. Веде зас╕дання ради та п╕дпису╓ ╖╖ р╕шення у випадках, передбачених частиною 6 статт╕ 46 Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”.
5. Сп╕льно з пост╕йними ком╕с╕ями ради розробля╓ Регламент ради, Положення про пост╕йн╕ ком╕с╕╖.
6. Вносить на затвердження сес╕╖ план роботи м╕сько╖ ради на р╕к та зд╕йсню╓ контроль за його виконанням.
7. Орган╕зову╓ п╕дготовку сес╕й м╕сько╖ ради.
8. Узагальню╓ пропозиц╕╖ структурних п╕дрозд╕л╕в та пост╕йних ком╕с╕й м╕сько╖ ради, як╕ пропонуються для розгляду на сес╕ях м╕сько╖ ради.
9. Забезпечу╓ сво╓часне доведення р╕шень ради до виконавц╕в ╕ населення, орган╕зову╓ контроль за ╖х виконанням.
10. Забезпечу╓ оф╕ц╕йне оприлюднення р╕шень ради, у тому числ╕ тих, як╕ в╕дпов╕дно до закону ╓ регуляторними актами, а також документ╕в, п╕дготовлених у процес╕ зд╕йснення регуляторно╖ д╕яльност╕, та ╕нформац╕╖ про зд╕йснення радою регуляторно╖ д╕яльност╕.
11. Забезпечу╓ умови для роботи пост╕йних ком╕с╕й, координу╓ ╖х д╕яльн╕сть, да╓ ╖м доручення, сприя╓ орган╕зац╕╖ виконання ╖хн╕х рекомендац╕й, вза╓мод╕╖ з виконавчими органами м╕сько╖ ради, п╕дпри╓мствами, установами та орган╕зац╕ями, що розташован╕ на територ╕╖ м╕ста.
12. Забезпечу╓ збер╕гання р╕шень ради, протокол╕в сес╕╖, ╕нших документ╕в, пов’язаних з м╕сцевим самоврядуванням в╕дпов╕дно╖ територ╕ально╖ громади, забезпечу╓ доступ до них ос╕б, яким це право надано у встановленому порядку.
13. Нада╓ депутатам допомогу у зд╕йсненн╕ ними сво╖х повноважень, забезпечу╓ ╖х необх╕дною ╕нформац╕╓ю. Сприя╓ депутатам в орган╕зац╕╖ прийому громадян, у проведенн╕ зв╕т╕в перед виборцями, вжива╓ заход╕в по реал╕зац╕╖ пропозиц╕й та доручень виборц╕в, висловлених п╕д час зв╕т╕в, а також пропозиц╕й ╕ зауважень, внесених депутатами на сес╕ях м╕сько╖ ради.
14. Орган╕зову╓ навчання депутат╕в м╕сько╖ ради.
15. Забезпечу╓ гласн╕сть в робот╕ м╕сько╖ ради.
16. Готу╓ проекти розпоряджень м╕ського голови щодо питань, в╕днесених до сп╕льно╖ компетенц╕╖ ради. П╕дпису╓ окрем╕ додатки до розпоряджень перед поданням на п╕дпис м╕ському голов╕.
17. Скр╕плю╓ гербовою печаткою м╕сько╖ ради п╕дписи м╕ського голови на р╕шеннях м╕сько╖ ради, п╕дписи м╕ського голови та його заступник╕в на дов╕дках, угодах, актах та ╕нших документах.
18. За дорученням ради зд╕йсню╓ орган╕зац╕ю заход╕в, пов’язаних з п╕дготовкою ╕ проведенням референдум╕в та вибор╕в до орган╕в державно╖ влади ╕ м╕сцевого самоврядування.
19. Зг╕дно вимог виборчого законодавства, сприя╓ робот╕ виборчих ком╕с╕й в частин╕ ╖х матер╕ально-техн╕чного забезпечення.
20. Забезпечу╓ у межах, наданих законом, формування внутр╕шньо╖ пол╕тики на територ╕╖ м╕ста Яготин, зд╕йснення заход╕в пов’язаних з п╕дготовкою масових громадсько-пол╕тичних заход╕в, громадських слухань, публ╕чних дебат╕в, збор╕в громадян.
21. Забезпечу╓ зд╕йснення у межах, наданих Законом Укра╖ни „Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”, повноважень орган╕в виконавчо╖ влади з питань розгляду звернень громадян та юридичних ос╕б, вза╓мод╕╖ з пол╕тичними парт╕ями, рухами, громадськими та рел╕г╕йними орган╕зац╕ями, додержання Конституц╕╖ та Закон╕в Укра╖ни.
22. Розробля╓ зведену номенклатуру справ м╕сько╖ ради.
23. Веде погосподарський обл╕к домогосподарств, як╕ розташован╕ в с╕льських населених пунктах в адм╕н╕стративних межах м╕сько╖ ради.
24. Склада╓ статистичн╕ зв╕ти з питань обл╕ку населення, житлового фонду, худоби, техн╕ки, пос╕вних площ с╕льськогосподарських культур у домашн╕х господарствах громадян, як╕ пост╕йно або тимчасово проживають в с╕льських населених пунктах в адм╕н╕стративних межах м╕сько╖ ради.
25. Забезпечу╓ консультативне вир╕шення проблем м╕грац╕╖, вида╓ в╕дпов╕дн╕ дов╕дки та характеристики.
26. Засв╕дчу╓, в╕дпов╕дно запит╕в, достов╕рн╕сть видач╕ депутатами м╕сько╖ ради акт╕в обстеження та характеристик громадян.
27. Бере участь в робот╕ конкурсних, атестац╕йних ком╕с╕й м╕сько╖ ради, оргком╕тетах.
28. Проводить прийом громадян з особистих питань, розгляда╓ звернення громадян.
29. Орган╕зову╓ за дорученням м╕ського голови або м╕сько╖ ради вир╕шення ╕нших питань, що пов’язан╕ з д╕яльн╕стю ради та ╖╖ виконавчих орган╕в.
30. В╕зу╓ проекти розпоряджень м╕ського голови, р╕шень м╕сько╖ ради.
31. У сво╖й д╕яльност╕ безпосередньо п╕дпорядкову╓ться м╕ському голов╕.
32. У випадках, передбачених частиною 2 ст. 42 Закону Укра╖ни “Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕”, зд╕йсню╓ повноваження м╕ського голови.


            


© 2013 Розробка та техн╕чна п╕дтримка ╤СП Т╤М. Вс╕ права застережено. Сайт працю╓ на основ╕ CMS "Adviser".
При повному або частковому використанн╕ матер╕ал╕в, що розм╕щен╕ на сайт╕, посилання на сайт обов'язкове.
В╕дпов╕дальн╕сть за достов╕рн╕сть матер╕ал╕в поклада╓ться на ╖х автор╕в. Адм╕н╕страц╕я сайту не завжди под╕ля╓ думку автор╕в наведених матер╕ал╕в.